Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.06.2010, 00:32   #21
czoko86
 
czoko86's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Warzno
Posty: 245
Motocykl: RD07
Przebieg: 61 tyś
czoko86 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 6 dni 12 godz 20 min 53 s
Domyślnie

Trochę mam za daleko jak na jazdę bez widać że Diverek jest dobrym organizatorem na pewno coś w najbliższym czasie wymyśli
czoko86 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.06.2010, 10:29   #22
yuris76
 
yuris76's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Gorzów
Posty: 195
Motocykl: RD 04
yuris76 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 1 godz 1 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał czoko86 Zobacz post
a mojego dokumentu nie zdążyli wyprodukować, znowu ominie mnie militarny zjazd
przestań się przejmować drobiazgami ja moto kupiłem w sierpniu(2009 oczywiście w tym roku jeszcze nie było sierpnia) miękki dowód zrobiłem w maju i do tej pory nie odebrałem twardego aaa no i ubezpieczenie kolesia od którego kupiłem moto skończyło sie w tamtym miesiącu i uwierz mi moto nie stało w garażu no chyba że jest taki twardziel który banditem po śniegu lata to może mi zarzucić przestój zimowy
Aaaa no i jeszcze teraz na ostatnim zlocie Diverka zgóbiłem wszystkie papiery!! a wesela w krakowie nie odpóściłem :P

Ostatnio edytowane przez yuris76 : 26.06.2010 o 10:32
yuris76 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.06.2010, 12:39   #23
Beddie
instruktor jazdy
 
Beddie's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kraków
Posty: 365
Motocykl: XT600E
Beddie jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 12 godz 16 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał yuris76 Zobacz post
przestań się przejmować drobiazgami ja moto kupiłem w sierpniu(2009 oczywiście w tym roku jeszcze nie było sierpnia) miękki dowód zrobiłem w maju i do tej pory nie odebrałem twardego aaa no i ubezpieczenie kolesia od którego kupiłem moto skończyło sie w tamtym miesiącu i uwierz mi moto nie stało w garażu no chyba że jest taki twardziel który banditem po śniegu lata to może mi zarzucić przestój zimowy
Aaaa no i jeszcze teraz na ostatnim zlocie Diverka zgóbiłem wszystkie papiery!! a wesela w krakowie nie odpóściłem :P
No to rzeczywiście jest się czym chwalić...
Beddie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.06.2010, 23:06   #24
czoko86
 
czoko86's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Warzno
Posty: 245
Motocykl: RD07
Przebieg: 61 tyś
czoko86 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 6 dni 12 godz 20 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał yuris76 Zobacz post
przestań się przejmować drobiazgami ja moto kupiłem w sierpniu(2009 oczywiście w tym roku jeszcze nie było sierpnia) miękki dowód zrobiłem w maju i do tej pory nie odebrałem twardego aaa no i ubezpieczenie kolesia od którego kupiłem moto skończyło sie w tamtym miesiącu i uwierz mi moto nie stało w garażu no chyba że jest taki twardziel który banditem po śniegu lata to może mi zarzucić przestój zimowy
Aaaa no i jeszcze teraz na ostatnim zlocie Diverka zgóbiłem wszystkie papiery!! a wesela w krakowie nie odpóściłem :P
Ja nie z tych co się nadmiernie przejmują, moto mam od października, zarejestrowane w kwietniu. Bez tablic tylko off, ale sporo tego było, nawet w śniegu. Z tablicami jeżdżę po Trójmieście i szeroko rozumianych Kaszubach, ale pół Polski to trochę za duże prawdopodobieństwo spotkania niebieskich Tak poza tym, jak napisał kolega Beddie, to rzeczywiście nie ma się czym chwalić.
czoko86 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2010, 15:33   #25
arturro007
Dołączył: 28.3.2007
 
arturro007's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Gorzów Wlkp.
Posty: 419
Motocykl: RD 04...czy to jest przyjaźń, czy kochanie?
arturro007 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 6 godz 57 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał yuris76 Zobacz post
przestań się przejmować drobiazgami ja moto kupiłem w sierpniu(2009 oczywiście w tym roku jeszcze nie było sierpnia) miękki dowód zrobiłem w maju i do tej pory nie odebrałem twardego aaa no i ubezpieczenie kolesia od którego kupiłem moto skończyło sie w tamtym miesiącu i uwierz mi moto nie stało w garażu no chyba że jest taki twardziel który banditem po śniegu lata to może mi zarzucić przestój zimowy
Aaaa no i jeszcze teraz na ostatnim zlocie Diverka zgóbiłem wszystkie papiery!! a wesela w krakowie nie odpóściłem :P
Yuris. Proszę Cię.
arturro007 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wypad na AT 7Greg Trochę dalej 284 27.03.2024 22:35
Wypad 2-3 dniowy na UK Lwów gieneknowy2012 Umawianie i propozycje wyjazdów 18 11.12.2012 07:12
Wypad w Alpy - Zell am See ramires Trochę dalej 96 21.07.2012 00:25
Wypad w Alpy - Dolomity don_Pedro Trochę dalej 14 02.09.2008 13:35


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.