Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 03.01.2018, 10:05   #1
przemo77390


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,835
Motocykl: inne moto
przemo77390 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 1 godz 26 min 44 s
Domyślnie Alternatywny Plan wyjazdowy - Indie lub Malezja

Witam,
Tak jak w temacie pojawił się alternatywny Plan wyjazdowy. Wakacje planowane na miesiąc Lipiec - miesiąc nie podlega zmianie natomiast daty tak. Minimalny Plan to 21 dni na mniej nie ma sensu.
Na miejscu ogarniamy wypożyczenie motocykli (nie wiadomo jakie to będą - może się zdarzyć że będą to skutery . Dalej ustalamy przejażdżkę np. Z Delhi w stronę Mumbaju a na Malezję to do ustalenia, zresztą Z Delhi tez możemy jechać w inne miejsce.

Wstawiam przykładowe ceny biletów. Trzeba będzie w miarę szybko się decydować bo zmieniają się bardzo szybko. Jeśli chodzi o Malezję to we wtorek znalazłem cenę 2400 i to uważam że jest w miarę dobra cena - czy będzie jakaś mega promocja to wielka nie wiadomo - należy pamiętać że nie my dostosowujemy się do promocji na dany miesiąc bo termin jeśli chodzi o miesiąc jest sztywny.

Podróżowałem już tak i z tego co mogę powiedzieć to na pewno pakowanko w plecak - reszta to przygoda.

Przykładowe ceny Indie - nie należy się bać przelotu przez Moskwę - ja uważam że bardzo dobre samoloty i w ogóle.

Najtańsze połączenie:

Indie Najkrótsze:

Np. Taki Trip po Indiach: https://goo.gl/maps/sdkkTnXSLz22

- czy się da tyle kilometrów zrobić nie mam pojęcia - przygoda przygoda każdej chwili szkoda..........

Malezja Wylot:

Malezja Powrót:

Deklaracje i konkretna decyzja bo trzeba będzie zapłacić za bilety do końca tego tygodnia czyli 07.01.2018

W tej chwili jest grupa składająca się z:
Przemo i Edyta - jedno moto
Maciek - jedno moto
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pożyczę moduł na wyjazdowy zapas do RD04, 2 połowa sierpnia Kisiel Przygotowania do wyjazdów 4 08.08.2017 12:02
Indie- himalaje 2015 Trzebi Trochę dalej 41 05.12.2015 11:25
INDIE, HIMALAJE, Sierpień 2010 JaroGL Trochę dalej 156 09.09.2015 13:49
Indie/Himalaje 2009 - no to jedziemy!!! Zazigi Trochę dalej 44 08.11.2014 12:23
Indie - wypożyczenie motocykla w Delhi klanol Przygotowania do wyjazdów 5 03.10.2008 20:58


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.