Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23.08.2009, 11:18   #21
joker
 
joker's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: wrocław/oława
Posty: 47
Motocykl: RD07a
joker jest na dystyngowanej drodze
Online: 17 godz 5 min 53 s
Domyślnie

mi pasuje 2 tydzień wrzesnia i ja osobiscie wole czarnogóre.co mi zależy czy jade polatac po rumunii gorszej jakosci drogami czy jade do czarnogóry mniej głownymi drogami.ja jestem za czarnogorą .jest ktoś kto by obmyślił trase niech sie inni wypowiedzą gdzie chcą jechac to może coś konkretnego ustalimy i kto by jechał na 100% , bo zostały 2 tygodnie i naprawde już nie ma czasu na pisanie o pierdolach tylko trzeba działac!!!!czarnogóra daje tą przewage że po pierwsze jest morze i po kilkugodzinnym lataniu po szutrach można wejsć na godzinke do wody i sie zlelaksować,po drugie jest większe prawdopodobieństwo lepszej pogody, a do rumuni jest TYLKO bliżej.o kwestiach krajobrazowym nie mówie.decydujcie sie chłopcy co i jak i konkretnie sie zdeklarujcie czy jedziecie i gdzie pozdrawiam
joker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.08.2009, 10:02   #22
Artur
 
Artur's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Kraków
Posty: 20
Motocykl: Transalp 2003
Artur jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 godz 57 s
Domyślnie

Przekonany już jestem - niech będzie ciepło . Konkrety - mogę wyjechać w poniedziałek 7.09 o dowolnej porze. Powrót 13.09. Będzie po sezonie więc nie powinno być problemu z noclegiem. Kto jeszcze?
Artur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.08.2009, 14:19   #23
solo1972
 
solo1972's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Posty: 121
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 3600
solo1972 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 15 godz 25 min 0
Domyślnie

Ile zamierzacie zrobić kilometrów( + - ) ,nie wiem czy jakbym pojechał czy wymianę oleju zrobić
solo1972 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.08.2009, 15:03   #24
Zazigi
lamer miesiąca
 
Zazigi's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wa-wa
Posty: 683
Motocykl: RD07
Zazigi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 21 min 8 s
Domyślnie

chyba bym się dopasował
Zazigi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.08.2009, 15:49   #25
Artur
 
Artur's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Kraków
Posty: 20
Motocykl: Transalp 2003
Artur jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 godz 57 s
Domyślnie

Panowie, wrysujcie trasę w jakiegoś googlemapa, prtscr i zobaczymy jakie to mamy pomysły. Wielka prośba do kolegów, którzy włączyli się wcześniej i już tam byli - może nie musimy wymyślać koła drugi raz . Czy na miejscu można nabyć jakieś mapy? Czy po drodze koniecznie trzeba coś zobaczyć. Ile godzin jazdy jest na miejsce? Jakie temperatury przewidywać na miejscu? Kto z chętnych był już w tamtych okolicach? Czy można , jakbyco liczyć na zakup jakiejś części na miejscu? czy są niedźwiedzie :-)?

Dla mnie na miejscy jak się nie przemieszczamy to raczej domek, zobaczymy ile wiary pojedzie, albo domek i namioty - jak tylko namioty to trzeba będzie jeździć z całym bajzlem.

Kasa to pewnie głównie na paliwo i wstęp na plażę

go, go, go......
Artur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.08.2009, 16:57   #26
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 37 s
Domyślnie

Chopy, tu macie sztabówki Czarnogóry ... Trochę stare ale może się przydadzą

Szkoda tylko że przed wyjazdem tego nie znalazłem ...

http://mapy.mk.cvut.cz/list/data/Jug...ora-Montenegro
__________________
Hubert

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.08.2009, 19:25   #27
joker
 
joker's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: wrocław/oława
Posty: 47
Motocykl: RD07a
joker jest na dystyngowanej drodze
Online: 17 godz 5 min 53 s
Domyślnie

ja mysle ze jesli wezmiemy troche jaki
joker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.08.2009, 19:42   #28
OBSERWATOR


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: prawie Puławy
Posty: 39
Motocykl: TRANSALP
OBSERWATOR jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 9 min 18 s
Domyślnie

widzę że chętni się znaleźli na wyjazd
joker zaplanuj trasę i ją tu przedstaw wtedy każdy będzie wiedział co i jak.
Ci którzy już tam byli może coś doradzą podpowiedzą co warto zobaczyć gdzie pojechać.
czas goni a termin jeszcze nie ustalony!!!
OBSERWATOR jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.08.2009, 20:11   #29
joker
 
joker's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: wrocław/oława
Posty: 47
Motocykl: RD07a
joker jest na dystyngowanej drodze
Online: 17 godz 5 min 53 s
Domyślnie

myśle że jesli wezmiemy troche puszek na sniadania i kolacje i zrobimy ok 4000 km to 2000 zł powinno bez problemu wystarczyć,spanie moglo by być w domkach ale trzeba by bylo sie zastanowić zeby mimo wszystko wziać jakis maly namiot itp na sytuacje awaryjne tymbardziej że czarnogóra z tego co slyszałem nie jest tak rozwinięta turystycznie co chorwacja.co do terminu zdecydowanie bardziej by mi pasował termin wyjazd 7 09 w sobote i powrót12 lub 13 09.do czarnogóry nad morze jest ok 1400 km z wrocławia i trzeba by w sobote wyjechac ok 7 rano i zrobić minimum 700-800 km i wniedziele już dotrzec na miejsce.jeśli by bylo ok po drodze to możemy zrobic i 1000 km wszystko zależy od naszej kondycji pogody itp. KOLEGO ARTURZE z KRAKOWA,czy nie mógłbyś wyjechać w sobote 5 09.jeśli wyjedziemy 7 to 8 wieczorem będziemy na miejscuzostana na tylko max 3 dni na miejscu to troche krótko.pomyśl może coś wykombinujesz.ja jestem zdecydowany na 100 % i bycmoże pojedzie mój brat na trampku.kto jest jeszcze zdecydowany na 100 %
joker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.08.2009, 20:30   #30
joker
 
joker's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: wrocław/oława
Posty: 47
Motocykl: RD07a
joker jest na dystyngowanej drodze
Online: 17 godz 5 min 53 s
Domyślnie

jak sprawdzałem tak szybko na mapie to myśle ze można by było lecieć w pierwszy dzienglownymi drogami do Budapesztu lub w jego okolice którędy to zależy skąd kto bedzie jechal itp i gdzie w polsce sie spotkamy,potem na Subotnice i na Novi Sad i na Belgrad i z Belgradu na Podgorice już gorszymi drogami ale to jest trasa sprawdzona w 5 minut i glownymi drogami.jak ktoś ma inne pomysly to czekam.pozdrawiam
joker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
[szukam] początek września tygodniowy wyjazd enduro gdziekolwiek Jaskola Umawianie i propozycje wyjazdów 2 14.08.2012 10:38
Ararat pod koniec września---szukam chętnych wrubel Umawianie i propozycje wyjazdów 5 12.07.2012 17:18
[szukam] przełom czerwca/lipca tygodniowy wyjazd enduro gdziekolwiek Jaskola Umawianie i propozycje wyjazdów 28 03.07.2012 20:30


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.