Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Honda - inna niż AT & NAT

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22.10.2016, 19:23   #41
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,382
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 6 dni 7 godz 38 min 17 s
Domyślnie

ze zubozaniem mieszanki radzilbym uwazac. paliwo ma rowniez pewien wplyw na chlodzenie i smarowanie ukladu korbowo-tlokowego i glowicy. a fanem kn nie jestem. nie kupuje tej koncepcji. kondon z rajstop lepiej spelnia swoja role.
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.10.2016, 21:06   #42
walther_white


Zarejestrowany: May 2015
Posty: 133
Motocykl: RD03
walther_white jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 4 godz 21 min 51 s
Domyślnie

Na temat K&N słyszałem tyle dobrego co i złego. Niektórzy zakładają to po to żeby zaszpanować, że wywalili za filtr ponad 200pln. Generalnie PC którego reanimujemy jeździ od kiedy jest w rodzinie (jakieś 20k km) na tych K&N. Myte i nasączane co 5kkm. Testowaliśmy bez filtrów i z różnymi materiałami, które miały imitować filtry ale nie było pozytywnych efektów. Bez filtrów moto ma problem z wolnymi obrotami, na wysokich jest jeszcze gorzej.
walther_white jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.10.2016, 21:33   #43
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,382
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 6 dni 7 godz 38 min 17 s
Domyślnie

filtr MUSI byc to wogole nie podlega dyskusji. zmienia sie dzieki filtrowi cisnienie w air box i ilosc tlenu w mieszance. stroic mozna tylko z zalozonym filtrem.

fakt ze wiekszosc tego w czym grzebie to maszyny enduro mniej lub bardziej odwiedzajace teren. w szosowych motocyklach lapiacych muchy i pylki traw moze ma to sens - ja nigdy nie polece jednak KN w moim warsztacie. wrzucam fotki z motocykla ktory byl w Maroko na papierowych filtrach. co by bylo na KN to wogole sobie trudno wyobrazic. dla mnie KN to psucie motocykla.

p.s. w gaznikach bylo zupelne bloto. fotka oczywiscie pokazuje box za filtrami. w xtz sa dwa. filtry HIFLO. orginal w YAMAHA to 240pln za jeden. czuby wywala to do smieci a ceny nie obniza. zeby bylo smieszniej to oryginalny filtr YAMAHY do Warior 1900 kosztuje 50 pln. tez sa dwa. czy leci z nami pilot?

ceny japonskich OEM sa krancowo popierdolone. zbiornik do Hondy VTX1300 w Polsce 9200pln. w USA 2900pln. wiem bo porysowalem klientowi i musialem sprawe zalatwic jak trzeba.

mozna by dlugo pisac - najbardziej boli to ze ktos to kiedys wysle do huty albo zakopie w ziemi a z ceny nie zejdzie. ceny japonskich OEM to wariatkowo.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 399949_370843856365593_760523976_n.jpg (53.0 KB, 16 wyświetleń)
__________________
buziaki

Ostatnio edytowane przez szynszyll : 22.10.2016 o 21:45
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Yamaha TTR600 vs Honda XR600R vs Honda XR650R Wolo Inne - dyskusja ogólna 84 06.02.2018 10:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.