Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 03.09.2014, 04:32   #1
gdziala
 
gdziala's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Nysa/Reykjavik
Posty: 405
Motocykl: CRF1000
gdziala jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 9 godz 25 min 47 s
Domyślnie Islandia - opcja alternatywna

Witam Wszyscy wiemy,że podróż własnym środkiem transportu na Islandię czy to samochodem czy motocyklem to duży wydatek i zabiera sporo czasu z urlopu -ok. tydzień w 2 strony.
Byłem dzisiaj tu w Reykjaviku w salonie motocyklowym aby przymierzyć się do pewnego motocykla i odkryłem,że jest tam od razu wypożyczalnia motocyklowa i widziałem ok 20 motocykli do wynajęcia -były to BMW GS,650,800 i 1200. Poprosiłem sprzedawcę o cennik i podał mi stronę internetową gdzie są wszystkie informacje dotyczące wynajmu motocykli http://www.rmc.is/biking-viking/rental/
Ceny trochę odstraszają ale pomyślałem,że może komuś się przyda bo sam przylot na Islandię kosztuje ok 200 euro w 2 strony lecąc z Berlina http://wowair.is/ i może suma sumarum jest to jakaś opcja dla chcących a nie mających czasu na tygodniowy dojazd. I jak policzyć przygotowanie swojego moto,prom,paliwo itd to .....sami oceńcie
Ja nie mam w tym żadnego interesu -ot po prostu takie mnie naszły rozmyślania po wizycie w tym miejscu.
Pozdrawiam
gdziala jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"Naprawa" wałka zdawczego - metoda alternatywna 4 :) iwan Silnik, sprzęgło, skrzynia 37 18.05.2010 20:16


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.