Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Lejdis

Lejdis Motocykl + kobieta, czyli wszystko co może być związane z tym duetem

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12.04.2012, 22:25   #51
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Babskie gadanie...

FeministkacZŁOwiek[potrzebne źródło]płciżeńskiej (czy raczej: płeć żeńska człowieka), który walczy o prawa osób (i innych istot) płci innej niż męska. Uważa, że to kobiety powinny wydobywać węgiel i pracować w hutach żelaza. Bywa, że feministka walczy o... nieprzestrzeganie praw niektórych innych ludzi. Głównym celem feministek jest zniszczenie świata. Feministki gryzą! Pragną równouprawnienia polegającego na dyskryminacji reszty społeczeństwa. Z wyglądu zewnętrznego feministkę bardzo łatwo pomylić z mężczyzną.
Obecnie głównym celem typowej feministki jest znalezienie sobie faceta. Ale jak można znaleźć faceta, skoro się waży tonę, jest się owłosionym i ma wąsy? Dlatego też jedynym sposobem walki z niemiłosierdziem tego świata jest przyłączenie się do jakiejś szowinistycznej organizacji feministek, która pragnie wybicia wszystkich mężczyzn na świecie, a przynajmniej zrobienia z nich niewolników. Większość feministek ma męża, chłopaka, kochanka, syna, wnuka, ojca, szefa, listonosza, psa, kota, papugę, rybkę, mleczarza, sąsiada i kolegę. Nienawidzą mężczyzn. Słowo „feminizm” pochodzi niby od słowa kobieta, ale to paradoks, bo feministki dążą do zaburzenia identyfikacji płciowej innych kobiet, poprzez upodobnienie ich do mężczyzn. A nawet jeżeli tego nie robią, to oznacza, że głoszona przez nie ideologia nie trzyma się kupy.
Feministki są w lepszej sytuacji niż większość kobiet, gdyż nawet jako zaniedbane i brzydkie mogą twierdzić, że faceta nie mają, bo same tego nie chcą ze względów ideologicznych.
Feministki chciały też, aby kobiety mogły być nazywane męskimi szowinistycznymi świniami. Niestety, podstawy gramatyki języka polskiego nie pozwalały na to. Niezrażone feministki stworzyły więc żeńską feministyczną knurzycę...
Feministki nie zdają sobie sprawy z tego, że równouprawnienie oprócz korzyści (wyższe zarobki) przyniosłoby im również wiele strat, m.in:
  • zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn
  • głodzenie kobiet na starość, bo żyją statystycznie 10 lat dłużej
  • zrównanie ilości węgla wydobywanego przez kobiety, jak i przez mężczyzn
  • koniec z przepuszczaniem w drzwiach;
  • koniec z zasadą „kobiet się nie bije”;
  • koniec z ustępowaniem miejsca w autobusach;
  • koniec z ewakuacją kobiet jako pierwszych z Titanica;
  • koniec z sikaniem na siedząco;
  • koniec z menstruacjami;
  • koniec z reprezentacją siatkarek;
  • koniec z umykaniem z wojska (poborowe kobiety, aby przyniosły większe szkody niż sama wojna).
Jeżeli chcesz być 100% wzorową feministką, powinnaś do końca życia zrezygnować z korzystania z czegokolwiek, co wynaleźli mężczyźni.

Tym się przeraził koleś z auta.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.04.2012, 23:14   #52
Ashanti
 
Ashanti's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: W-wa
Posty: 414
Motocykl: BMW F 650 GS Dakar
Galeria: Zdjęcia
Ashanti jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 9 godz 10 min 30 s
Domyślnie

Ale tu nie ma Feministek

Są tylko zaradne, samodzielne Lejdiski, które wcale nie gardzą męskim towarzystwom, wręcz je doceniają.
Brak nam tylko jest prawdziwych mężczyzn, dżentelmenów. W dzisiejszych czasach kobiety stały się bardziej męskie, zaradne, a faceci coś niewieścieją. I to wcale nie jest wina kobiet. A pomocna dłoń w potrzebie, każdemu jest potrzebna nie tylko kobitkom.

A to że ja jako kobieta radze sobie lepiej z wiertarką niż niejeden chłoptaś to to ... ja już nie wiem co to jest, może po prostu zaradność.
__________________
"cztery kółka potrafią poruszyć ciało, ale dwa ruszają duszę"

Ostatnio edytowane przez Ashanti : 12.04.2012 o 23:56
Ashanti jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.04.2012, 23:35   #53
wilczyca
 
wilczyca's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,343
wilczyca jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 22 godz 35 min 12 s
Domyślnie

jakoś czuję się w obowiązku zaznaczyć, że podana przez Elwooda definicja feministki jest tylko przykładem skrzywionej wizji w przerażonym umyśle gościa z auta, na którego maskę rzuciła się Jagna amen.
wilczyca jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.04.2012, 23:44   #54
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Prawdziwy mężczyzna...
Szukacie prawdziwych, miast doceniać normalnych.
Baba na motocyklu... Na miotle, to i owszem.

Nie widzę różnicy w podejściu do kobity, czy faceta w podobnej sytuacji (sytuacji jagnowej).

Z wiekiem łapię się co raz częściej na tym, że miast podziwiać kobiety w męskich rolach, po prostu im współczuję. Z czasem i to współczucie zanika, zastępowane obojętnością.
Nie, nie będzie pochwał.
Co innego, taki np. balet.
Mamy na tej sali baletnicę? 100% NIE. Same męskie baby. Ot co.
Pewnie żadna nie czyta Daniel Steel, co najwyżej Jane Austin.

Dzieci rodzić i chować... NIE MA prawdziwych mężczyzn.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2012, 07:25   #55
Kaś
 
Kaś's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Łódź
Posty: 99
Motocykl: TransAlp rocznik '89
Kaś jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 16 godz 57 min 30 s
Domyślnie

hmmmm... Znaczy kobieta wykonująca męski zawód/hobby to nie jest prawdziwa kobieta? A jak nie urodzi dziecka? A facet nie może być baletmistrzem/pielęgniarzem bo wtedy przestaje być facetem? Mam nadzieję, że Ty tylko masz takie skrzywione poczucie humoru...
__________________
Kaś
Czapter UĆ
Motocykl wchodzi w krew, nawet jak stoi w garażu
Kaś jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2012, 07:39   #56
BLOB
El Mariachi
 
BLOB's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Podkarpackie
Posty: 1,495
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
BLOB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 12 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaś Zobacz post
pielęgniarzem bo wtedy przestaje być facetem?..
Zaczynam się martwić o tory tej dysputy
__________________
Niech moc będzie z wami ...........
BLOB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2012, 07:53   #57
puntek
 
puntek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Raczyce/Wrocław
Posty: 2,013
Motocykl: RD04
Przebieg: 3 ....
puntek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 20 godz 24 min 31 s
Domyślnie

oj tam oj tam fajno jest popatrzyć na takie wywody

A rzeczywistość jaka jest - KAŻDY WIE !
__________________
AKTUALNIE SZUKAM PRACY!!! ale nadaję się tylko na szefa
puntek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2012, 08:03   #58
lena
 
lena's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska poł.-wsch.
Posty: 1,011
lena jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 8 min 52 s
Domyślnie

Cóż, Blob ma rację .

Czytanie Elwooda ze zrozumieniem stanowi pewien problem, przynajmniej dla mnie. Mam nadzieję,że jest to wystarczający dowód na to,że jestem w pełni kobietą - czytaj : infantylną blondynką szczerzącą zęby z byle powodu i ni w ząb nie rozumiejącą o czym mowa.
Elwoodku, chciałabym jednakoż, abyś podał źródło swojej porażającej wiedzy o feminizmie - nie omieszkam pogratulować autorowi, no chyba, żeś sam je spłodził .
Baletnica powiadasz... nie jestem nią niestety - tonaż za duży, choć wąsy mi jeszcze nie wyrosły. Poza tym baletnicom wichrują się nóżki i cierpią na bulimię, więc nie jest to przykład najzdrowszego trybu życia .

I tak sobie możemy dywagować dalej.... tylko gubimy sens tego o co Jagnie chodziło - pomoc międzyludzką - i o ile mój ciasny umysł zrozumiał - niezależną do płci.
lena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2012, 08:30   #59
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaś Zobacz post
hmmmm... Znaczy kobieta wykonująca męski zawód/hobby to nie jest prawdziwa kobieta? A jak nie urodzi dziecka? A facet nie może być baletmistrzem/pielęgniarzem bo wtedy przestaje być facetem? Mam nadzieję, że Ty tylko masz takie skrzywione poczucie humoru...
Kaś-ku Droga,

"śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi..."
Jestem, jak ten rolnik, cytowany wyżej przez IVI.

To, co napisałem, napawa mnie smutkiem niestety i ani krzty humoru (w ostatnim poście) w tym już nie ma (he, he).

Wiem, że w tutejszym środowisku, to takie wołanie na puszczy, krzyk rozpaczy.
Tak... Zdecydowanie wolałbym, aby to kobiety byly pielęgniarkami, a balet męski sprowadzał się do kungfu jakiegoś lepiej albo stepowania w stylu Cotton Clubu.
Na hasło, Kobiety na traktory, robi mi się niedobrze, zaś kobitka wieczorkiem robiąca na drutach wełniane skarpetki, sweter lub szal (miast planująca kolejny wypad na moto), to mój ideał.

Nie dzielę kobiety na prawdziwe i nieprawdziwe.
Poza kwestią wychowania, są jeszcze hormony.
Natura spycha takie zachowania na margines i dlatego "tym ogarnięte" tworzą swoje koło (Lejdiski), bo łatwiej w grupie, która myśli podobnie.
Ja, akurat tylko z tego powodu, takiej grupy nie będę adorował.

Nie przeszkodzi mi to jednak, w trakcie spotkania pocałować każdą z Was w rękę, przepuścić przodem (choć osobiście uważam, że to facet pierwszy powinien sprawdzić każdy grunt), wstać gdy kobieta wchodzi do pomieszczenia lub gdy wstaje od stołu.
Mało tego. Nie wywołany, nie będe otwierał dyskusji "w temacie", by swoim stanowiskiem, nie zrobić przykrości.
Nie jest to poza do odegrania, tak mnie wychowała ulica i literatura.

Droga Kaś-ku... Tak, powinnaś rodzić i wychowywać.
Najbardziej społeczną jest komórka rodzinna.
Najgorsze, co spotyka starą pannę (lub solowy związek), to zgorzknienie na starość i dom opieki społecznej. Wszystko to w imię stawiania sobie "wyższych celów".
Cena tej emancypacji może być wysoka.

Skoro się to ma, to trudno.
Musicie z tym żyć...

Ended.

P.S.
Cytat:
Napisał lena Zobacz post
Cóż, Blob ma rację .

...Elwoodku, chciałabym jednakoż, abyś podał źródło swojej porażającej wiedzy o feminizmie - nie omieszkam pogratulować autorowi, no chyba, żeś sam je spłodził .

Baletnica powiadasz... nie jestem nią niestety - tonaż za duży, choć wąsy mi jeszcze nie wyrosły. Poza tym baletnicom wichrują się nóżki i cierpią na bulimię, więc nie jest to przykład najzdrowszego trybu życia ...
Lenuś... wygóglałem te feministki.
Pozostaje mi mieć nadzieję, że w tańcu nie prowadzisz!

Niech Wam będzie...
Nie powinnyście nazywać dział "Lejdiski", tylko "Amazonki" (z zachowaniem piersi, a miast łuku motor).
AMAZONKI.



P.S.`
Kiedyś mi mama zrobiła na drutach sweter z pomaranczowej wełny.
Wzbudzał on śmiech kolegów i strasznie cipał do tego.
To kurde... Nosiłem dla przekory.
Gdy z niego wyrosłem, obciąłem przyfastrygowane rękawy i jeszcze długo zakładałem w chłodne wieczory...
Biedaka zapodziałem w trakcie jednej z licznych przeprowadzek...

Ostatnio edytowane przez Elwood : 13.04.2012 o 08:45
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2012, 08:51   #60
lena
 
lena's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska poł.-wsch.
Posty: 1,011
lena jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 8 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elwood Zobacz post
Pozostaje mi mieć nadzieję, że w tańcu nie prowadzisz!

A, to już zależy jak bardzo męski jest partner

Dziękuję Ci za te Amazonki, od razu lepiej to wygląda

Zobowiązuję sie publicznie takowe rękawki dla Ciebie wydziergać - czy życzysz sobie pomarańczowo-wspomnieniowe, czy też inny kolorek? Wszak "klient nasz pan"!

p/s. Że też Ci się baletnicy zachciało ! Mogłeś o szydełkujące matki zapytać
lena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
To nie smog, lecz fog - krótki wypad do Chin Ludwik Perney Trochę dalej 44 04.06.2014 09:38
Krótki rolgaz? madafakinges Wszystko dla Afryki 10 14.08.2013 10:12
Krótki 3-4 dniowy wypad do Pragi, Paweł - K Umawianie i propozycje wyjazdów 0 27.06.2013 01:09
Соңкөл krótki film o długiej podróży Feel Kwestie różne, ale podróżne. 20 15.03.2013 22:03
krótki filmik Ukraina enduro maj 2010 motormaniak Polska 6 30.06.2010 21:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.