Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady

Szpej turystyczny - Produkty i Porady Wszystko co potrzebne do dużej i małej turystyki

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15.11.2020, 18:04   #21
midro


Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 192
Motocykl: Dr650Re
midro jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 5 min 21 s
Domyślnie

Kiedyś kupiłem sobie hamak wojskowy ale ze względu na to, że nie potrafię uleżeć w hamaku więcej niż kilkadziesiąt minut używam go jako namiotu, tzn. nie wieszam go tylko kładę na ziemi i tyle. Na upalne dni i krótkie dwu-trzy dniowe wypady na lekko jest to bardzo fajna opcja. Jest to US Army jungle hamak wyposażony w moskitierę i zadaszenie. Gdy lecę gdzieś latem na dwa dni, i jest gorąco, to nie biorę ani śpiwora, ani namiotu. Zamiast tego biorę hamak i karimatę tzw. "wafla" i spanie w opakowaniu. Zajmuje mi to mało miejsca i po bezdrożach można bez zbędnego balastu pojeździć.
W tym roku w wakacje trochę się przeliczyłem, poleciałem gdzieś powłóczyć się po Kotlinie Kłodzkiej, noc mnie zastała, zjechałem gdzieś na bok rozbiłem się już po zmierzchu, obudziłem się przed trzecią nad ranem, zimno było 8 stopni Celcjusza, w górach bez śpiwora jednak ciężko. Ale na nizinach kilka razy spałem gdzieś przy rzece bez śpiwora i było ok w opakowaniu.
https://content.invisioncic.com/l283...4df89af311.jpg
midro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Hamak.... PAKO Wszystko dla Afrykańczyka 41 31.07.2018 10:04
Botswana, Namibia, RSA - Hamak i wędka... NOT QrczaQ Trochę dalej 30 21.01.2016 22:21


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.