Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.04.2014, 12:31   #1
nev


Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Łódź
Posty: 131
nev jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 1 godz 7 min 4 s
Domyślnie 24.05 - Relacja z podróży dookoła świata MXT 2012-2013 - Łódź

Witam,

24 maja moim gościem w Łodzi będzie Krzysztof Wróblewski, który w 2012 roku wyruszył razem ze swoim przyjacielem Maksymilianem Starościakiem na motocyklową podróż dookoła świata. W planach mieli przejechanie przeszło 50 tysięcy km, zwiedzenie 36 krajów położonych na 5 kontynentach i 365 dni podróży przed sobą.

Wyprawa nie zakończyła się szczęśliwie. Na miesiąc przed jej planowanym końcem chłopaki mieli wypadek w Ameryce Południowej, w którym Max zginął na miejscu.

Serdecznie zapraszam w imieniu Krzysztofa i swoim na relacje z tej wyprawy. Sam byłem na podobnym wydarzeniu we Wrocławiu. Ta historia wywarła na mnie ogromne wrażenie, dlatego postanowiłem zaprosić Krzyśka do Łodzi, żeby opowiedział ją raz jeszcze. Zgodził się.

Jak już napisałem, spotkanie będzie miało miejsce 24 maja (sobota). Miejsce - Politechnika Łódzka, konkretów na dzień dzisiejszy jeszcze brak. Jeśli chodzi o godzinę, to będzie to coś w okolicach 16-19 albo 17-20 - jeszcze to potwierdzę - postaram się zrobić to jak najszybciej.

Tak czy inaczej zapraszam serdecznie, dajcie znać znajomym!

Wstęp bezpłatny.

Więcej szczegółów wkrótce.
Pozdrawiam!
nev jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.04.2014, 22:25   #2
nev


Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Łódź
Posty: 131
nev jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 1 godz 7 min 4 s
Domyślnie

Kilka słów zachęty od Krzyśka:

Cytat:
Chciałbym Was serdecznie zaprosić na relacje z wyprawy jaką wraz z Maksem Starościakiem odbyłem od września 2012 do sierpnia 2013. Pokażę najciekawsze momenty i anegdoty z naszej podróży. Opowiem jak tysiące kilometrów wspólnej wyprawy i pasja do motocykli potrafią zjednoczyć przyjaciół. Jak pomimo wielu przeciwności dwóch studentów może realizować swoje marzenia. Mam nadzieję, że wpadniecie. Zapraszam!
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg motoxpress_plakat_small.jpg (428.0 KB, 9 wyświetleń)
nev jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.05.2014, 00:34   #3
nev


Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Łódź
Posty: 131
nev jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 1 godz 7 min 4 s
Domyślnie

Witam,

Poniżej zamieszczam link do wydarzenia na Facebooku -> https://www.facebook.com/events/1432995013618975

Będę niezmiernie wdzięczny za wszelkie udostępnienia.

Pozdrawiam!
nev jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Relacja z podróży dookoła świata MXT 2012-2013 mirek Imprezy forum AT i zloty ogólne 1 05.05.2014 11:09


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.