Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Suzuki

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.12.2016, 19:31   #1
zbychu 750
 
zbychu 750's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Pniewy
Posty: 34
Motocykl: RD07
Przebieg: 98 tys
zbychu 750 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 11 godz 29 min 26 s
Domyślnie DR 750 big

Witam
Ostatnio weszlem w posiadanie Dr 750 big. Rozebrane go do ostatniej śrubki, wymiana wszystkiego co zużyte i kwalifikowalo się na złom ( włącznie z 2 bieg). Teraz już po składany dostał nowy lakier, części, olej itp lecz pojawił się problem który mnie i moja wiedzę przerasta. Po odpaleniu na ssaniu pracuje ładnie lecz po zamknięciu ssania gaśnie. Wyciaglem gazniki czyszczenie po raz 2 i odpal hm to samo. Odpaliłem go jeszcze raz, mimo że silnik gorący to ssanie bo inaczej nie ma opcji, ale przy sciagnietym laczniku gaznik - filtr zatkalem palcem jedną z dwóch dziurek i o dziwo big orzyl są wolne obroty pracuje ładnie aż miło słuchać, palec zabrałem dziurkę odetkalem big strzał w gaznik i zdechł. Przy zatkanej tej dyszy pali bez ssania bez gazu i pyka na wolnych. Dodam że te dziurki są na wlocie gaźnika od strony filtra, jedna z malutką dziurką ona jest na wprost iglicy, i z większą dziurką ( to ta którą zamykam). Przepraszam za zamieszanie i opis ale proszę o pomoc tutaj lub 607760921. Pozdr.
zbychu 750 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.