Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka

Wszystko dla Afrykańczyka Ciuchy, buty, kaski, gogle, rękawiczki, kondomy, pokrowce, ochraniacze, zbroje i inne gadżety które chcesz opisać lub polecić

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.10.2016, 23:09   #1
WieRcik
 
WieRcik's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: HollyCity
Posty: 202
Motocykl: nie mam AT jeszcze
WieRcik jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 20 godz 14 min 7 s
Domyślnie

I jak to działa?
__________________

Triumph Tiger 885 t400 Triumph Sprint ST955i
http://allriders.pl http://www.tigerforum.pl http://sprint.fora.pl
WieRcik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.10.2016, 07:38   #2
Paluch
 
Paluch's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Koło
Posty: 253
Motocykl: XTZ 660 3YF
Paluch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 54 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał WieRcik Zobacz post
I jak to działa?
Mam od wczoraj. Dziś naładowałem. Zobaczę ile trzyma bateria ale pewnie szału nie ma. Właśnie z niego piszę i nie sprawia to wiekszych niż w innych fonach problemu. Internet działa płynnie. Nie ma żadnych zwiechów, łapie wifi. Nie ma problemów z zasięgiem sieci tam gdzie mój stary solid wymiękał. Na razie nie wiem jak z gps. Cały czas google chce żebym załorzył konto. Podajcie jakoś alternatywną nawigację proszę Generalnie spełnia moje założenia. Miał mieć ip68, obsłużyć niewielki pakiet internetowy w moim abonamencie i robić lepsze zdjęcia niż b2710 , które można od razu wysłać(aparat jak na 5Mp miło zaskoczył. Dobrze działający AF i kilka przydatnych bajerów). Jeśli ktoś chciałby porównać do hammera axe lte to osiągi nieporownywalne ale jakość wykonania podobna. Cena wiadomo. Mnie lte nie potrzebne. Z przewag na axe lte to wtyczka mikro usb. Można wsadzić wszystko a nie tylko oryginał. System to najnowszy A 6.0. Mnie to bez różnicy ale chodzi płynnie i jest intuicyjny(to mój pierwszy Android). Głośnik daje wyraźny dźwięk głosu rozmówcy- nareszcie. Normy ip nie sprawdzałem- jeszcze. Pot i deszcz zniósł dobrze gniazda są dobrze zabezpieczone. Minusem jest, że trzeba było położyć pincet na stół od ręki no i bateria pewnie ale napiszę jak przetestuję. Pzdr.

Ostatnio edytowane przez Paluch : 04.10.2016 o 07:41
Paluch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.10.2016, 23:32   #3
Paluch
 
Paluch's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Koło
Posty: 253
Motocykl: XTZ 660 3YF
Paluch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 54 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paluch Zobacz post
Mam od wczoraj. Dziś naładowałem. Zobaczę ile trzyma bateria ale pewnie szału nie ma.
Dziś około 22godz. siadła bateria. Czyli od 24.00 z poniedziałku na wtorek(dokładnie wtedy odłączyłem od ładowarki) do ok. 22.00 dzisiaj. Liczyłem, że wytrzyma do jutra ale wifi dokończyło dzieła .
Można powiedzieć, że 70 godzin pohulał. Prawie cały czas włączony przesył danych i codziennie wifi ale wyłączane po za domem. Zresztą nie wiem czy to ma jakiś wpływ na zużycie energii? Trochę you tuba, strony informacyjne itp. robienie zdjęć z lampą i bez. Jakiś filmik czy dwa nagrane. Nie gram w żadne gry a to pewnie robi różnicę. Ogólnie jestem zadowolony po tym pierwszym ładowaniu. Jeszcze ergonomia "kieszonkowa". Telefon dobrze siedzi w dłoni i jeszcze mieści się w kieszeniach, które kiedyś przeznaczone były na "normalnych" telefonów komórkowych . Ciekaw jestem ile to cudo pochula. Solida miałem ponad sześć lat . Pzdr.
Paluch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kwestia "KIEDY", a nie "CZY". miro&afryka Inne tematy 24 12.11.2012 09:26
"Oranżada"dla przyszłego "zdrajcy". MOTOMYSZA Wszystko dla Afrykańczyka 7 29.10.2012 19:21
Knajpa "Dwa koła" czy "Route 66" ? arturro007 Inne tematy 11 14.08.2011 12:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.