Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.05.2009, 14:58   #31
kiciusXRV
 
kiciusXRV's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Moderówka /Krosno
Posty: 19
Motocykl: RD04
Przebieg: 60
kiciusXRV jest na dystyngowanej drodze
Online: 0
Domyślnie

to tak Ja Nie chciałem nikogo zrobic w huuu... jeden przelew wysłałem ale hu wie co sie z nim stało pyłem na pocztach dzownili i huj wie co z nim sam sie wkurwiłem bo 200zł mi poleciało niewiem dzie niemam czasu sie z pocztom szarpac bo jutro jade do paryza wysłałem drugi przelew za te gmoliki teraz juz nie przez poczte Tylko elektoniczny przelewik mysle ze bedzie ok I kazdy bedzie zadowolony. i odz dzis mam nauczke i nierobie nic na poczcie pozdro mysle ze basz nie udpałem w waszych oczach ale powarznie to nie moja winna ale juz ok teraz kasiura na 100% dojdzie pozdro
__________________
Africa Twin Bez tego życie jest tylko codziennym zjadaniem posiłków
kiciusXRV jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.05.2009, 15:09   #32
Franz
Stary (P)iernik
 
Franz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Świeradów Zdrój
Posty: 3,769
Motocykl: XR400 , XR650L XL600V
Franz jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 6 dni 8 godz 59 min 56 s
Domyślnie

Jak mogło pocztą dojść skoro nazwisko, adres , kod wpisałeś jednym ciągiem bez odstępu
pewnie i bez paru liter ...


Ostatnio też miałem pierdla, ino jakoś głupio było nie ufać .Mieli uczciwe gęby.
Załadowali motocykl na przyczepę wraz z kuframi.
Kufrze były papiery i Brief
Myślę - jeszcze kurde odjadą . ...
Ale nie odjechali...
Chcieli się jeszcze kawy napić i zapłacić.Mogło być jednak inaczej.. __________________
__________________
<font color=#ffff00><b>.<font color=#000000>Tylko dwie rzeczy są nieskończone</font></b><font color=#000000>: <b>Wszechświat oraz ludzka głupota</b>, <b>choć nie jestem pewien co do tej pierwszej</b>. </font><b><font color=#000000>...  ( A.E)</font></b></font>

Ostatnio edytowane przez Franz : 29.05.2009 o 15:17
Franz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.05.2009, 15:46   #33
Klas
 
Klas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 155
Motocykl: Tiger 1050
Klas jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 41 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiciusXRV Zobacz post
to tak Ja Nie chciałem nikogo zrobic w huuu... jeden przelew wysłałem ale hu wie co sie z nim stało pyłem na pocztach dzownili i huj wie co z nim sam sie wkurwiłem bo 200zł mi poleciało niewiem dzie niemam czasu sie z pocztom szarpac bo jutro jade do paryza wysłałem drugi przelew za te gmoliki teraz juz nie przez poczte Tylko elektoniczny przelewik mysle ze bedzie ok I kazdy bedzie zadowolony. i odz dzis mam nauczke i nierobie nic na poczcie pozdro mysle ze basz nie udpałem w waszych oczach ale powarznie to nie moja winna ale juz ok teraz kasiura na 100% dojdzie pozdro
Szczerze mówiąc nie bardzo wierzę w takie historie.Poczta nie jest może wzorem solidności ale za każdym razem gdy zakupiłem coś np. na allegro i sprzedający zaklinał sie że wysłał , a towar nie pojawiał się u mnie przez kilka lub kilkanaście dni , sprawdzałem sobie póżniej datę nadania paczki na stemplu pocztowym.Okazywało się że data najczęściej pokrywała się z datą mojej interwencji telefonicznej lub paczka była nadana dzień póżniej.Dziwny zbieg okoliczności prawda.
Od tego czasu uważam , iż niesolidność poczty jest często wyolbrzymiana i wykorzystywana do usprawiedliwienia swojego lenistwa lub nierzetelności.
W każdym razie jeśli kasę wysłałeś , to masz potwierdzenie.Nie oczekuję , że będziesz je skanował i wklejał na forum ale uwierzę dopiero gdy Plakiet , jako osoba zainteresowana potwierdzi , że je widział.
Klas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.05.2009, 15:52   #34
czosnek
 
czosnek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Kraków/Brzozów/Gdańsk/Zabrze
Posty: 2,964
Motocykl: RD07a/1190r
czosnek will become famous soon enough
Online: 11 miesiące 5 dni 21 godz 36 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Klas Zobacz post
.Poczta nie jest może wzorem solidności..
Swojego czasu na 5 wysłanych paczek 3 nie doszły.. ot taka delikatna niesolidność
__________________
Wiesz... taki kuter...

czosnek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.05.2009, 16:04   #35
Arecki007
 
Arecki007's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 105
Motocykl: RD07
Arecki007 jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 godz 39 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał czosnek Zobacz post
Swojego czasu na 5 wysłanych paczek 3 nie doszły.. ot taka delikatna niesolidność
To musiałeś mieć wielkiego pecha...ja jakoś nigdy nie miałem problemów z pocztą a kiedys sprzedawałem sporo na allegro więc korzystałem sporo i wszystko dochodziło. Jedna paczka nie doszła to dostałem odszkodowanie (tak się złożyło że większe niż wartośc przedmiotu który tam był). Jak ktoś się obawia, że mu coś gdzieś nie dojdzie to zawsze warto wysłać paczke ubezpieczoną (1zł za każde 50zł ubezpieczenia) i na pewno tego nie zgubia bo są w plecy
A jak wysyłałem do UK to zdarzało się że w ciągu 2 dni klient na ebayu mi komentarz wystawiał .
Natomiast jeśli chodzi o przelewy pocztowe to rzeczywiście czasami są baaaaaaaaardzo duże opóźnienia na poczcie, nie warto z tej usługi na poczcie korzystać.
__________________
...linkę gazu w ręku mam...

Pozdrawiam,
Arecki
Arecki007 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.05.2009, 16:29   #36
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 20 min 20 s
Domyślnie

Roznie bywa, wazne ze Kicius sie objawil i sprawa wydaje sie byc zalatwiona. Moze na przyslosc ustalmy, ze przed upublicznieniem takich rzeczy na forum trzeba wyslac delikwentowi ostrzezenie, ze tak sie wlasnie uczyni i dac mu kilka dni na reakcje.

Proponuje Puszku bys zamknal temat, bo nic madrego w tym miejscu juz chyba nie bedzie napisane...
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.05.2009, 12:38   #37
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

No Kicius wyszedł obronną ręką. A poczta..? Nie na darmo jest DHL Motokuriers itd. Mam nadzieje że dożyje czasów prywatyzacji ZUSu i Poczty
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.05.2009, 13:11   #38
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 49 s
Domyślnie

Hmm poczta ma zajebisty potencjał ... Jeśli by się postarali to w przesyłkach kurierskich do osób prywatnych wykosiliby całą konkurencję. Ale jeśli ja z nimi 2 miesiące umowę podpisywałem to szkoda gadać ... mam wrażenie że oni nie chcą być konkurencyjni.
__________________
Hubert

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.05.2009, 20:49   #39
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Hubert, to podpisz z Moto Kuriers cały świat za 9,99zł
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.05.2009, 22:11   #40
Vooytas
status-TAK stan cywilny-TAK....
 
Vooytas's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Mikołów
Posty: 1,216
Motocykl: BRAK
Przebieg: Tak,
Vooytas jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 11 godz 41 min 35 s
Domyślnie

A ja ku przestrodze przedstawie swoją przygode z przelewami i paczkami.
W listopadzie zeszłego roku kupiłem graty do Vespy od gościa z forum(vespy oczywiście), zrobiłem przelew, podałem adres i cierpliwie czekałem.
Po jakimś czasie zacząłem się przypominać na @ na gg. Zdobyłem jakoś telefon od innych forumowiczów ale i ta próba kontaktu była bez owocna.
W końcu nie wytrzymałem i nasmarowałem posta na forum, że nie moge sie doczekać na przesyłkę że brak kontaktu etc.
Po jakimś czasie dowiedziałem się przypadkiem że gość od którego kupiłem tajle miał poważny wypadek samochodowy i leży w szpitalu
Zrobiło mi się bardzo głupio że nie wziąłem takiej okoliczności pod uwagę.
Na szczeście przy okazji ostatniej delegacji z pracy spotkałem sie z gościem osobiście mogliśmy wyjaśnić sprawe .
Vooytas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
przestroga Straż Graniczna w Bezledach i wyłudzenie mandatu magrafb Inne tematy 33 07.10.2013 15:39
Brak iskry- przestroga dla innych SLAWEK BANDOSZ Układ elektryczny i zapłonowy 0 26.05.2011 09:05


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.