Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15.04.2023, 20:12   #391
ferolo
 
ferolo's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Słupsk
Posty: 713
Motocykl: CRF1000
Przebieg: od zera
ferolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 17 godz 59 min 46 s
Domyślnie

Idzie stopniowo do wartości jaką widać program to car scaner wszystko pokazuję co trzeba minus że nie ma dostępu do np resetu wartości zapisanych ani zrobienia adaptacji. ogólnie siedzę w temacie bo mam do samochodów skaner diagnostyczny i dużo tym robię, ale mam do konkretnych modeli i nie chciał mi ruszyć po jednej żyle cana jak jest w crf. Jeszcze go jutro sprawdzę i dam znać czy coś więcej ugryzę jeśli złapię tą linię cana to będę wiedział więcej, co można zrobić w crf a co nie.
ferolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2023, 20:21   #392
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał ferolo Zobacz post
... ogólnie siedzę w temacie bo mam do samochodów skaner diagnostyczny i dużo tym robię, ale mam do konkretnych modeli i nie chciał mi ruszyć po jednej żyle cana jak jest w crf...
Powiesz na czym pracujesz?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2023, 20:34   #393
ferolo
 
ferolo's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Słupsk
Posty: 713
Motocykl: CRF1000
Przebieg: od zera
ferolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 17 godz 59 min 46 s
Domyślnie

Robię na ruskim ucds fordy mazdy oraz to co pociągnie forscan też na chipie elma ale z inny oprogramowaniem, fajnie to śmiga bo ma dostęp dilerski do funkcji który zwykły elm nie dawałby rady, tzn miało bo wiadomo temat śliski z ruskami chłopacy co chwilę coś modyfikują kombinują ale temat za blokadą ich mocno spowolnił zresztą nie dziwię się, każdy wie jak jest. Ogólnie do mojego zastosowania działa w innych markach nie robię bo uważam że jeśli ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego. Zresztą za dużo na rynku jest fur aby to wszystko ogarnąć zwykłym kablem za 10 koła. Połączy się on oczywiście sczyta błędy zobaczysz podstawowe algorytmy ale jeśli chcesz pozmieniać parametry dilerskie i dokopać się do softu głównego samochodu to nie dasz rady tym ogarnąć. Mówię tutaj oczywiście o opcjach dilerskich bo tylko na takich sie opieram. A robię to jako dodatkowe hobby więc jak wpada mi z tego kasa to jestem zadowolony.
ferolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2023, 21:15   #394
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał ferolo Zobacz post
...Połączy się on oczywiście sczyta błędy zobaczysz podstawowe algorytmy ale jeśli chcesz pozmieniać parametry dilerskie i dokopać się do softu głównego samochodu to nie dasz rady tym ogarnąć. Mówię tutaj oczywiście o opcjach dilerskich bo tylko na takich sie opieram. A robię to jako dodatkowe hobby więc jak wpada mi z tego kasa to jestem zadowolony.
mozna mozna

tez kiedys bawilem sie UCDS, VCDS, Forscan, Autocom itd.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2023, 21:21   #395
ferolo
 
ferolo's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Słupsk
Posty: 713
Motocykl: CRF1000
Przebieg: od zera
ferolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 17 godz 59 min 46 s
Domyślnie

Dubel to jest ogólnie fajny kabel dla prostych zjadaczy chleba jeśli nie chcą jechać do dilera i płacić 150 za podłączenie to jest opcja fajna, ale jeśli chcesz coś więcej to musisz zainwestować w lepszy i wtedy się bawisz, ogólnie wracając do crf to moim zdaniem wszystko jest ok tylko ja jestem dupa i nie mogę ogarnąć tego przeskoku może na zimę pobawię się aby wrócić do linki, na razie w planach jest serbia więc jeśli wrócę cały to będę myślał bo podobno lokalsi słabo nastawieni na polshe heehehe
ferolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2023, 21:37   #396
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał ferolo Zobacz post
Dubel to jest ogólnie fajny kabel dla prostych zjadaczy chleba jeśli nie chcą jechać do dilera i płacić 150 za podłączenie to jest opcja fajna, ale jeśli chcesz coś więcej to musisz zainwestować w lepszy i wtedy się bawisz, ogólnie wracając do crf to moim zdaniem wszystko jest ok tylko ja jestem dupa i nie mogę ogarnąć tego przeskoku może na zimę pobawię się aby wrócić do linki, na razie w planach jest serbia więc jeśli wrócę cały to będę myślał bo podobno lokalsi słabo nastawieni na polshe heehehe
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Merino project 2018 Emek Dział Producentów i Dostawców 731 12.03.2024 19:58
2018 Stany Grzechu2012 Umawianie i propozycje wyjazdów 30 19.02.2018 08:19
Gruzja 2018, macie kontakt na wynajem motocykla? marekmoto1 Inne tematy 11 02.11.2017 19:21
Rojsa bez wizy w 2018 wilq.bb Kwestie różne, ale podróżne. 1 10.11.2015 17:35


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.