Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.01.2011, 10:08   #21
Poncki
 
Poncki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,672
Motocykl: XR250R
Przebieg: ły
Galeria: Zdjęcia
Poncki jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 21 godz 54 min 8 s
Domyślnie

Nie zmienia to jednak faktu, że miejsce ciekawe. Po Lwowie łaziłem kilka razy ale nigdy tam nie trafiłem. Przy najbliższej okazji ogarnę mam nadzieję
Poncki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.03.2011, 14:54   #22
Poncki
 
Poncki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,672
Motocykl: XR250R
Przebieg: ły
Galeria: Zdjęcia
Poncki jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 21 godz 54 min 8 s
Domyślnie

Jakis czas temu byłem na Litwie.
Za dużo nie pozwiedzaliśmy, bo bylo na maxa zimno.

Ale mogę polecić:

-Zamek w Trokach. Prawdopodobnie pierwsza atrakcja po Wilnie która pojawia się w przewodnikach. Warto bo zamek jest na wyspie i ładnie zachowany. Do tego kilka pięter i sale z eksponatami. Nie przepadam za muzeami ale Troki polecam. Do tego ładna okolica. Po zamarzniętym jeziorze jeździł kolo na crosie, sporo łyżwiarzy, narciarzy itp.

-Wilno. Każdy ma internet więc znajdzie coś dla siebie. Fajne jest Stare miasto do pochodzenia po małych uliczkach, bramach itp.

-Aquapark Druskienniki. Na zimowe wycieczki jak znalazł Za 50 zł (w dni powszednie taniej) mamy 3h zabawy na wypasionych zjeżdżalniach, do tego baseny z falami, sztuczna rzeka itp itd. Fajna duża sauna i łaźnia. Nie ma tłoku. Za dopłatą około 20 zł kompleks 20 saun i łaźni. Bardzo polecam jako przystanek podczas zimowych wycieczek

-Grutas Park. Miejsce do którego przywieźli komunistyczne pomniki z całej Litwy. Napaliłem się na to straszliwie ale po obejrzeniu stwierdzam, że bieda na maxa. Może dlatego, że aura nie sprzyjała. Wstęp 30 zł. Idziemy przez las i oglądamy pomniki. Do tego jakieś stare maszyny i klatki z ptakami. Nie polecam... może w lecie jest fajnie.

-No i najważniejsze: Szuterki Pojeździliśmy troszkę małymi drogami. Wszystko zasypane, pola, lasy, piekne widoki. Miałem ogromną frajdę z jazdy osobówką. Trochę jak Colin Mcrae II Myślę, że w lecie drogi są idealne na Afryczkę. Konkretów nie zaproponuje ale polecam kupić mapę i zjeździć wszystko co najmniejsze. Jestem przekonany, że się spodoba.
Poncki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.05.2011, 09:51   #23
werzaba


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gdańsk
Posty: 29
Motocykl: RD07
Przebieg: 42000
werzaba jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 5 godz 44 min 0
Domyślnie

A czy jesteście w stanie polecić jakieś dobre i TANIE miejsce noclegowe na litwie, najlepiej w okolicach Wilna jak mniemam. Planuję mały wypadzik w czerwcu na kilka dni więc może macie jakieś sprawdzone miejsce.
Pozdrawiam
werzaba jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Otwarcie Enduro sezonu na Litwie Drak'as Imprezy forum AT i zloty ogólne 73 17.07.2014 17:30
Co ciekawego w okolicach Iwonicz-Zdroj, Krosno, ??? kudlaty Przygotowania do wyjazdów 10 19.09.2011 11:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.