Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.11.2010, 23:25   #51
Cibor klv
 
Cibor klv's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok/Jaświły/BielskP
Posty: 1,892
Motocykl: LC 4
Cibor klv jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 13 godz 2 min 29 s
Domyślnie

Teoretycznie Pastor masz racje, ale w praktyce nie jest tak źle. Sam przez lata mieszkałem na wsi i małych lasów dookoła trochę jest i nigdy nie spotkałem tam żadnych służb leśnych, przez te laski prowadzą drogi na pola, pastwiska po których rolnicy jeżdżą ciągnikami, kombajnami nie raz gonią bydło i nikt nikogo tam nie ściga, większość tych lasów to grunty prywatne i jedynie właściciel tam bywa i może nas pogonić co i tak nigdy mi się nie zdarzyło. Co innego lasy państwowe, w moim regionie jest Puszcza Knyszyńska, Białowieska, Augustowska i Biebrzański Park i Narwiański i tam jak najbardziej istnieje duże prawdopodobieństwo że nadziejemy się na straż leśną i byłoby dużą naiwnością wjeżdżać tam w las endurakiem z pustym wdechem i liczyć na to, że ujdzie nam to na sucho. Teoretycznie po ciągłych liniach też nie wolno jeździć, a i tak większość to robi bez żadnych konsekwencji, kwestia tylko kiedy to się robi i gdzie.
__________________

Cibor klv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2010, 23:52   #52
siwy
 
siwy's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok
Posty: 5,463
Motocykl: NAT, EXC 450, K-750
siwy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 2 dni 20 godz 38 min 30 s
Domyślnie

Na podlasiu nie zdażyło mi się być zatrzymanym przez staż leśną a jeżdżę mniej lub bardziej często po okolicznych lasach od ok 7 lat, wcześniej zabytkami też zahaczałem nieraz o las.

Ostatnio mijałem policję na xj'cie w lesie. Ale koleś chyba tylko odlać się tam wpadł, machnąłem mu i pognałem dalej. Pewnie nawet jak by chciał to by nie zdążył mnie zatrzymać, mógłby oszczać sobie nogawy pędząc po lizak.
__________________
Niepuszczone bąki wędrują do mózgu i tak rodzą się posrane pomysły.
siwy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.11.2010, 02:49   #53
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Nas capneła ostatnio po podlaskim straż graniczna pod siemianówką a wyskoczyliśmy z lasu jak filip po konopi z pod znaku "nie dotyczy ALP" i stali i na nas czekali gadka szmatka, zdjęcia na masce defendera.. Mrówa kuwa dawaj foty łajzo !!


Ostatnio edytowane przez rambo : 06.11.2010 o 02:59
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.11.2010, 07:23   #54
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 53 min 3 s
Domyślnie

Rambo bo są ludzie i taborety jeden tylko pogrozi paluchem , ale drugi bo ma władze skorzysta z prawa jakie ma a ma duże . (jest jeszcze jeden aspekt ,są jeszcze lasy PRYWATNE) i ostatnimi czasami tam się organizuje imprezy bo z ALP to jak z ekologami
Tak na dopełnienie słów Pastora art 161 Kodeksu Wykroczeń -i wszystko jasne , nieznajomość prawa nie zwalnia .....
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Z działu GPS - http://quikmaps.com/ NaczelnyFilozof Mapy 1 18.07.2009 15:10
http://www.roadbook.pl/ ramires Inne tematy 3 25.10.2008 09:57


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.