Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 23.02.2021, 18:40   #38
sudden
 
sudden's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: okolice Warszawy
Posty: 1,419
Motocykl: CRF250L * T7
sudden jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 10 godz 3 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post
(...) Kumpel przy piwie mi się ostatnio wygadał co u niego w robocie się dzieje. Pracuje w germańskim DPS dla psYchicznie chorych jako pielęgniarz, podpisał lojalke na milczenie bo inaczej wypad z roboty. Miesiąc temu było wielkie szczepienie i na 30 osób , w 5 dni po zeszło 11. Absolutn rekord. Łóżka się zwolniły i dali następnych, zaszczepili i zmarło 4. I tak idzie non stop. (...)
To w Niemczech mają jakąś bardzo jadowitą szczepionkę.
Nie mam jeszcze własnego zdania czy się szczepić czy nie, jeszcze sobie obserwuję póki nie moja kolej, ale w DPS-ie w mojej miejscowości zaszczepili tydzień temu już drugą dawką 24 pensjonariuszy + ok. 10 osób z obsługi. Najmłodszy mieszkaniec ma tam 77 lat, najstarsza babcia 104 lata. Trochę ich tam ręka pobolała przez 2 dni, ale też nie wszystkich. Żadne łóżko się nie zwolniło.
sudden jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasz kolega Bartek vel. Kołek. Smutne wiesci. Fitsakis Kołek 6 29.06.2017 11:17
niestety przykre wieści Harnaś111 Inne tematy 2 02.09.2009 20:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.