Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.11.2010, 16:34   #11
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,206
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 38 min 7 s
Domyślnie

Ja na stelaże czekam i w ogóle się nie przypominam - jak będzie mógł to się odezwie - firmę ma więc wie co i jak
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.11.2010, 18:35   #12
JarekAT
Centralny Jarek
 
JarekAT's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2,215
Motocykl: RD07, RD07a, RD07a, LC8, LC4, DRZ, K100, XL600LM
JarekAT jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 6 dni 19 godz 2 min 56 s
Domyślnie

Koledzy mogą poczekać jak znają i mają zaufanie.
Obcy klient jak wkleja kasę przed otrzymaniem towaru to ma prawo się denerwować.
Też bym się denerwował. A telefony są po to, żeby je odbierać. Szczególnie jak się prowadzi jakiś interes.
Nie mam nic do Bonjura, ale trzeba się postawić w sytuacji kupującego.
JarekAT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.11.2010, 18:46   #13
graphia
 
graphia's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Gdynia teraz
Posty: 3,424
Motocykl: kryzys.
Przebieg: 48 lat
Galeria: Zdjęcia
graphia jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 1 godz 41 min 5 s
Domyślnie

No koleś długo odpowiada na zawołania...
graphia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.11.2010, 20:30   #14
Bonjour
 
Bonjour's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 302
Motocykl: RD07
Bonjour jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 5 godz 6 min 26 s
Domyślnie

Hej widzę że sporo osób się za mną stęskniło.
Po przeczytaniu wątku czuję się zobligowany do napisania kilku słów, pewnie będzie wylewnie ale po prostu chce żeby było obrazowo.

Przede wszystkim wielkie dzięki za słowa na moją obronę i to nie tylko z ust osób, którzy są moimi znajomymi ale również tych z którymi odbyłem jedynie dwie, trzy rozmowy telefoniczne. Fajnie że wciąż wystarczy tylko tyle aby zbudować nić sympatii i atmosferę zaufania. Jednocześnie proszę o przyjęcie moich szczerych, głębokich przeprosin tych, którzy nie mogli się do mnie dobić telefonicznie czy mailowo, lub długo czekali na odpowiedź. Słusznie napisał kolega Stoner, (po wypowiedzi podejrzewam że to Paweł na Gs650 Dakar) że pod adresem Góra Puławska ul. Krzywe Koło 3 nie stoi żadna wielka hala produkcyjna na kształt H&B lub TT lecz mój warsztat, w którym popełniam te wszystkie kufry i stelaże. Tak więc w błędzie jest ten kto myśli że Bonjour to biegający po hali i strofujący pracowników szef wielkiej firmy.
Jeśli nie odbieram telefonu to nie dla tego że mam swoich klientów w d... ale zwykle dla tego że mam stopery w uszach i krzesze iskry szlifierą. Zdarza się też, że mam wyłączony telefon - prawda, ale jestem tylko człowiekiem i tez mam gorsze dni. Wtedy wyłączam telefon bo nie ma go kto za mnie odebrać.

Niemal cały lipiec i sierpień pracowaliśmy 7 dni w tygodniu, wszystko po to, że jak obiecałem termin to musieliśmy dotrzymać bo zwykle był nierozerwalnie związany z terminem wyjazdu klienta na wyprawę. I udało mi się, nie zawaliliśmy nikomu żadnego wyjazdu. Wiem że to jest mniej widoczne niż kilka nie odpisanych maili i nieodebranych telefonów po sezonie. Nie dziwcie się że po takiej harówie trochę brak pary i wszystko idzie wolniej. Zdarzyło się też kilka awarii sprzętu, które sporo mi namieszały opóźniły realizację zamówień. Było tez kilka dni wyjętych z harmonogramu z powodu potłuczonej dupy po zjeździe ze schodów na ground zero Koniec końców sprawy ogarnąłem i ciągniemy do przodu.

Na koniec chciałbym się ustosunkować do wypowiedzi Pana Matuss44. który napisał cytuję :

"Ja ponad dwa tygodnie temu zrobiłem przelew za 2 kufry, mocowania, karnister i stelaż... ... i o zgrozo od tego czasu milczenie.
Czyżby złowieszcze?
Czy można prosić kogoś z Puław o sprawdzenie co jest pod adresem: ul.Krzywe Koło 3
24-100 Góra Puławska?"

Otóż:
Po pierwsze. Zapłacił mi Pan za kufry, mocowania i stelaż. Kanister i stelaż do jego mocowania dostał Pan gratis!
Po drugie. O jakim milczeniu Pan pisze, skoro zadzwonił Pan do mnie po przelaniu pieniążków i powiedział żebym się wstrzymał z wysyłką na dwa tygodnie bo nie będzie komu odebrać paczki? Po czym wypisuje Pan że się nie odzywałem dwa tygodnie
Po trzecie szkoda ze nie dopisał Pan że podczas jednej z naszych pierwszych rozmów telefonicznych nie dość, że nie oczekiwałem wcześniejszej wpłaty pieniędzy to nalegałem aby mi Pan takiej przedpłaty nie robił, że policzymy się przy odbiorze, tak jak to mam w zwyczaju.

I na koniec moja subiektywna uwaga, na temat Pańskiej wypowiedzi która szczerze mówiąc ubodła mnie najbardziej. Szanowny Panie wydaje mi się że dwumiesięczny staż na forum poparty 9 postami to trochę mało do inicjowania szpiegowskich misji mających na celu ujawnienie rzekomych sensacji, które miały by się kryć w Górze Puławskiej na ul. Krzywe Koło 3.
Szkoda również, że nie dopisał Pan, że nie dalej jak dwa dni temu dodzwonił się Pan do mnie i odbyliśmy życzliwą rozmowę telefoniczną, w której oznajmił Pan powrót i gotowość odbioru paczki. Później otrzymałem informacje od jednego z adminów że robi się na forum jakiś smród wokół mojej firmy i osoby. To co przeczytałem w Pańskiej wypowiedzi postawiło mi włosy dęba. Reasumując zamiast paczki postanowiłem nadać Panu zwrot pieniążków na Pańskie konto. Tak żeby był Pan spokojny.

Pozdrawiam
Bonjour
__________________

Bonjour jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.11.2010, 20:35   #15
graphia
 
graphia's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Gdynia teraz
Posty: 3,424
Motocykl: kryzys.
Przebieg: 48 lat
Galeria: Zdjęcia
graphia jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 1 godz 41 min 5 s
Domyślnie

Cieszymy się że żyjesz i masz się dobrze
graphia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.11.2010, 20:37   #16
dopra
 
dopra's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Poznań
Posty: 628
Motocykl: DR650SE
Galeria: Zdjęcia
dopra is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 1 dzień 14 godz 52 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bonjour Zobacz post
Reasumując zamiast paczki postanowiłem nadać Panu zwrot pieniążków na Pańskie konto. Tak żeby był Pan spokojny.

Pozdrawiam
Bonjour
są jeszcze faceci z jajami na tym świecie. Rzadko się spotyka taka postawę, popieram i pozdrawiam.
dopra jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.11.2010, 20:49   #17
graphia
 
graphia's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Gdynia teraz
Posty: 3,424
Motocykl: kryzys.
Przebieg: 48 lat
Galeria: Zdjęcia
graphia jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 1 godz 41 min 5 s
Domyślnie

Bonżur... szacun.... (dość oryginalny sposób rozwiązywania problemów )
graphia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.11.2010, 21:01   #18
mutus44
 
mutus44's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Wrocław
Posty: 14
Motocykl: RD04
Przebieg: 46000
mutus44 jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 godz 55 min 21 s
Domyślnie

Sorry Bonjour,
teraz z kolei ja poczułem się nie za bardzo...
Wybacz, ale jestem nowy w tym towarzystwie i nie znam tu wszystkich.
Stąd mój może zbyt wyrazisty wpis, za który przepraszam.
Prawie trzy tygodnie temu faktycznie odbyliśmy bardzo miłe telefoniczne rozmowy, złożyłem zamówienie i zrobiłem przelew w ustalonej kwocie.
Po kilku dniach próbowałem się skontaktować z Tobą, z prośba o opóźnienie wysyłki jednak Twój telefon cały czas był wyłączony. Również mailowo nie odzywałeś się. Próbowałem SMS-owo, ale nie otrzymywałem nie tylko żadnej odpowiedzi od Ciebie, ani nawet nie dostałem potwierdzającego raportu o doręczeniu SMS-a. Tak było przez ponad 2 tygodnie.
Chyba zrozumiesz, że gdy przeczytałem na forum rozpoczęty przez kogoś wątek: CO SIĘ DZIEJE Z FIRMĄ PANCERNIK - zaniepokoiłem się. Zacząłem znów dzwonić ale znów bezskutecznie.
Wtedy dopisałem się.
Teraz widzę, że pochopnie.
Nie wiem jak mogę odpokutować, ale proszę Cię o przyjęcie mojego usprawiedliwienia...
Pozdrawiam,
__________________
mutus44
Piszę poprawnie po polsku.
... a przynajmniej staram się...
mutus44 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.11.2010, 09:34   #19
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

tak trzymać Bonżur!
ferment lubie w butli z winem.

matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.11.2010, 10:12   #20
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,666
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 2 min 56 s
Domyślnie

Bonjour w biznesie nie ma się co obrażać. Wszyscy wiedzą, że robisz dobre kufry. Nie ma powodu byśmy sobie tu na Pan mówili.
Mutus się wycofał grzecznie i przeprosił. Nie sądzę, by Twoja wiarygodność spadła. Dowiedziałeś się dodatkowo, że jest parę osób na które możesz liczyć.
Peace...
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kufry alu Pancernik? Kuba Wszystko dla Afryki 17 29.07.2008 21:42


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.