Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.06.2010, 22:39   #11
tropas


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Zielona Góra
Posty: 46
Motocykl: PD10
Przebieg: 17000
tropas jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 13 godz 33 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wasilczuk Zobacz post
Jadąc od zalewu Siemianówka w górę to po kolei: Cisówka, Zaleszany, Jałówka, Kondratki, Dublany, Mostowlany, Świsłoczany, Gobiaty, Bobrowniki, Chomontowce, Rudaki, Łosiniany, Ozierany Wielkie, Ozierany Małe, Łapicze, Krynki.
całość około 50 km. jak komuś mało to jechać dalej wzdłuż granicy na północ.
Przejeżdżałem w zeszłym roku zupełnie niedaleko, szkoda że nie wiedziałem o tej trasie, ale od przyszłego tygodnia mam urlop i chyba znowu odwiedzę puszczę a stamtąd to już bliziutko to tej traski. Możecie polecić jakieś klimatowe miejsce w tej okolicy na nocleg. Jedziemy w opcji namiot, ale jakaś fajna i niedroga agroturystyka lub coś w tym stylu też by mi podeszła.
tropas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Smierdzace szwaje w butach motocyklowych? kuntakinte Wszystko dla Afrykańczyka 57 12.01.2022 09:50
Piknik Podróżników Motocyklowych - Ustroń Roomyanek Imprezy forum AT i zloty ogólne 42 08.11.2015 20:56
Podstawy mechaniki silników motocyklowych Gawrys Inne - dyskusja ogólna 10 06.03.2013 16:23
A takie cuda widzieli już na świecie? graphia Wszystko dla Afryki 4 28.08.2010 13:41


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.