Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Ciuch Afrykańczyka

Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 28.04.2017, 10:25   #11
ofca234


Zarejestrowany: Aug 2011
Posty: 338
Motocykl: XChallange
ofca234 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 2 godz 25 min 10 s
Domyślnie

yeoup - podziele się z Tobą swoim patentem,

mój zestaw na każdą podróż (właśnie dogorywa - będę szedł.w używki Revita albo RST Adventure), z którego jestem zadowolony - sprawdza się od 4 stopni do 45 stopni. wszystko sprawdzone na sobie.

Revit Defender (*)
Jeansy motocyklowe
Spodnie Modeca Quebec Pro (*)
Dwa polary z decathlonu
spodnie z gore z armyworld + jakaś kurtką wędkarska za 10 pln (zestaw przeciwdeszczowy)
bielizna terminczna, z decatholonu

(*) w podróż nie biorę podpinek, tylko membrane od kurtki. (od spodni nie).

jeden polar jest xl (mój normalny rozmiar) i jest bardzo gruby. drugi, jest cienszy (pseudosoftshell), tak abym spokojnie dało się założyć jeden na drugi. oba mieszczą się pod kurtkę.

spodnie z gtx to ochrona przeciwdeszczowa, ale jak jest bardzo zimno traktuje je jako kolejną warstwę. Zakładam bieliznę terminczą, spodnie moto i spodnie z gtx i już jest ciepło. gdy jest więcej niż 25-28 stopni zakładam jeansy motocyklowe.

dla mnie kluczem jest kozacka wentylacja kurtki czyli musi mieć duże panele na klatce i być jasne.

spodnie wytrzymały od 2011 (w tam czasie bałkany, Gruzja, jeszcze raz bałkany, Kirigistan na kołach w jedną stronę, Bośnia, i znów bałkany, Iran w jedną stronę na kołach, Białoruś), kurtkę rok później (czyli od Gruzji). Czyli całkiem sporo.

ps. edit: kurtka z gore była szczelna dopóki się gore nie przetarło. a przetarło się od ochraniaczy na barkach i plecach (pewnie camelbag dołożył swoje).

Ostatnio edytowane przez ofca234 : 28.04.2017 o 10:30
ofca234 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.