Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21.10.2008, 17:24   #21
dabal
 
dabal's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 985
Motocykl: ETV 1000
Galeria: Zdjęcia
dabal jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 8 godz 43 min 51 s
Domyślnie

ja tam lubię cicho i spokojnie przejechać przez las i popatrzeć jak wiewióry skaczą ,motyle latają i ptaszki śpiewają.Miasto to co innego-żałuję że moja Afri nie pluje ogniem
dabal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.10.2008, 20:34   #22
ferdek
 
ferdek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Białystok
Posty: 1,440
Motocykl: Honda Africa Single
ferdek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 1 godz 38 min 51 s
Domyślnie

A ja mam głośnego arrowa z wyjętym db killerem bo kupiłem afri już z nim i mi się podoba hałas na co dzień
W dużej mierze jeżdżę po Warszawie i jestem zachwycony, mam frajdę jak strzela i jak włącza alarmy no i jak auta mi robią miejsce w korku.
I lubię zajebiście banana na mojej brzydkiej gębie jak zasuwam przez miasto.
ferdek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.10.2008, 20:47   #23
michoo
 
michoo's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wydra
Posty: 788
Motocykl: RD03
Przebieg: 69tys
michoo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 6 dni 20 godz 27 min 14 s
Domyślnie

U mnie sprawa wygląda następująca po filmie chińskiego na jutjubie zakochałem sie w arrowie i takiego znaniebyłem. Z racji pewnych kwestii kosztowało mnie to przysłowiową flaszkę. Jestem zadowolony dodam że smigam z dbkilerem zazwyczaj przynajmniej.
Ale nadmierne huczenie mi nie przeszkadza
michoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.10.2008, 22:30   #24
Kazmir
 
Kazmir's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,731
Motocykl: RD03
Kazmir jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 godz 17 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał 7greg Zobacz post
Ja mam oryginalny tłumik, chodzi jak chodzi i mam to w dupie. Tak pan chąda wymyślił i tak będę jeździł. Gdybym kupił z innym to bym na tym innym jeździł.
No właśnie ja taką kupiłem z tłumikiem LASER PRODURO Wygląda solidnie kwasiak jak gada? Sam jestem ciekaw jakie doznania dźwiękowe pozostawia za sobą bo nie miałem jakoś okazji posłuchać jako nie kierowca.
W czasie jazdy jego głośność nie razi da się jechać (w integralu cicho) Jedynie co mnie denerwowało to strzelanie z tłumika ale to historia - po wymianie gaźniorów i regulacji teraz schodzenie z obrotów jest wspaniałą muzyką. Dlaczego strzelanie denerwowało - pomyślałem sobie że to obciach. W czopkach i tym podobnym to jakby nierozerwalny "image" ale w tak pięknym i kultowym AT strzelanie to nie tak to znaczy że nie możesz sobie poradzić z materią......oczywista moim zdaniem. Kiedyś jechałem za taką strzelającą AT upierdliwa sprawa miałem takie wrażenie jakby coś się rozpi.... w moim silniku.

Ma jeszcze jedną zaletę można go wypolerować i pokryć woskiem trudno-topliwym (szanujmy ich za to....)
Kazmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.10.2008, 23:08   #25
Kazmir
 
Kazmir's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,731
Motocykl: RD03
Kazmir jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 godz 17 min 34 s
Domyślnie

Chyba o wilku mowa...
http://moto.allegro.pl/item463610922..._transalp.html

Kurna aż się prosi do spóły kupić na części jaka kanapa......ja się piszę na kanapę i boczek ten ze schowkiem albo dwa nawet..Bo na boczek od kolegi z tego forum już się chyba nie doczekam

Ostatnio edytowane przez Kazmir : 21.10.2008 o 23:12
Kazmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.10.2008, 23:08   #26
fazi
zfazowany
 
fazi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: wierzchucino
Posty: 224
Motocykl: RD07
fazi jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 1 godz 21 min 8 s
Domyślnie

Ja zakupiłem DEVILA od Szymka,fajne glosne basowe brzmienie i przy takich dzwiekach zostane raczej na stale,spodobało mi sie to i nastepny bedzie jeszcze głosniejszy.I tak sasiedzi juz mnie nie lubią.smile.
fazi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Filtr powietrza AT - kolejne różne dywagacje (watek wydzielony) podos Uklad paliwowy i wydechowy 20 27.09.2021 12:37
Blokadę tarczy z alarmem lub łańcuch. [Dywagacje na temat zabezpieczeń] jorge Inne tematy 67 24.06.2012 22:39


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.