Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21.11.2016, 22:44   #11
kamil_w
 
kamil_w's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2015
Miasto: Radom ,Warszawa
Posty: 44
Motocykl: RD07a
kamil_w jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 10 godz 41 min 16 s
Domyślnie

Oczywiście macie rację , tylko broniąc projektu , na mapie nie podajemy dokładnego adresu może być sama miejscowość lub ulica bez nr domu , podajesz kontakt taki jaki chcesz nie wnikam co to jest ,

Jeśli będziesz chciał kogoś sprawdzić spokojnie możesz wejść na grupę i sprawdzić i pogadać ze znajomymi etc .

czy strona jest zamknięta czy otwarta jakie to ma znaczenie , jeśli bym był złoczyńcą zalogowałbym się na Afrimapę czy mapę na forum Trampka i bez problemu uzystał takie same dane . nie wspominam już o tym że jeśli zbój, który chciałby kogoś inwigilować nie będzie tego ręcznie przez przeglądanie jakieś mapy.

Nawet forum czy FB jest wylęgarnią informacji o człowieku , które wprawiony złodziejaszek jest w stanie wykorzystać w niecnych celach .

Zawsze zastanawiałem się jak działa BlablaCar , takie same obawy ze zabierzesz świrusa do akta a zrobiłem kilkanaście kursów transportując obcych i nic się złego nie stało i nie słyszałem żeby cokolwiek się wydarzyło

tak że ten jak coś to zapraszam
kamil_w jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.11.2016, 13:25   #12
robertG7
 
robertG7's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Bielsk Podl/Wwa
Posty: 1,254
Motocykl: RD07
robertG7 is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 23 godz 23 min 40 s
Domyślnie

Moim zdaniem to powinno być tak: wybierasz się gdzieś w podróż, to zarezerwuj sobie środki pieniężne na noclegi albo pod namiot do lasu. Chyba że przyjaciel, kolega gdzieś na trasie to się można zwalić na głowę i flaszkę zrobić przy okazji. Ale nie do obcego człowieka, bo ja motocyklista, ty też to będzie tak bratersko i wogóle.
__________________
podpis bez buraczanych tekstów i życiowych prawd
robertG7 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.11.2016, 18:29   #13
Stolek
11110111101
 
Stolek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 167
Motocykl: RD07
Stolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 2 godz 56 min 48 s
Domyślnie

couchsurfing.com pewnie tez tak powstawał, i pewnie też miał sporo głosów przeciw i "że jakto tak, obcy w mieszkaniu?". A jednak im sie udało

Ja tez raczej nie skorzystam, ale @kamil_w, próbuj, bez próby nic nie wyjdzie
__________________
Lukasz, LC8, było RD07'93
Stolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.11.2016, 19:19   #14
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Jest Afrimapa. Jak ktoś chce nocować ludzi może dodać taka informacje a nawet telefon. Po co mnożyć byty.

M
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.11.2016, 20:10   #15
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,782
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 4 tygodni 1 dzień 11 godz 25 min 50 s
Domyślnie

Jakoś nie kumam idei. To tak trudno nocleg znaleźć, krzaczory pod namiotem niemodne? Afrimapa ma sens bo w razie awarii czy innych problemów można namierzyć kolegę z forum i poprosić o pomoc. Ale wbijać się do kogoś obcego na bazę za noclegiem bo też jeździ motocyklem? Chyba że chodzi o coś innego? Brak FB powoduje że nie istnieję więc sprawdzić nie mogę .
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.11.2016, 13:13   #16
PawelM.
 
PawelM.'s Avatar


Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Marki
Posty: 1,752
Motocykl: RD04
PawelM. jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 22 godz 51 min 48 s
Domyślnie

Pomysl niby ok itp ale mam male dzieci i nie ma opcji bym kogos zupelnie obcego mi wzial do domu na noc. Pomoc na drodze, scholowac i dac narzedzia, znalezc hotel itp tak. Dlatego skoro jest na forum juz cos podobnego to aktualizowac to
__________________
KTM 640 Rally
PawelM. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Gruzja 2016 z Mirmil Travel Kamyk Umawianie i propozycje wyjazdów 3 15.01.2016 12:12
Touratech Travel-Event 2011 myku Imprezy forum AT i zloty ogólne 28 14.06.2015 22:51
Gruzja 2014 z Mirmil Travel Marcin.111 Trochę dalej 23 07.06.2015 20:17
Touratech Travel Event 2012 rambo Imprezy forum AT i zloty ogólne 4 10.09.2012 14:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.