Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07.04.2010, 18:29   #11
Brunetka
 
Brunetka's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 385
Motocykl: Afryka RD03
Brunetka jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 3 godz 27 min 33 s
Domyślnie

Z chęcią dołączę się również do spotkania, tylko ja chyba dojadę do Was na "L-ce" może uda się przkupić instruktora
Brunetka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.04.2010, 20:43   #12
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie

Spotkanie powoli się materializuje. Ze Specnazem ustaliliśmy że odbędzie się na jeziorem Wielkim (wśród lokalesów Gross). Na pewno będzie Specnaz, moja ładniejsza polowa, czyli forumowa Brunetka i ja. Ja wybieram się oczywiście Africą, przelecę szutrami na skróty, a Brunetka z naszymi Kiemliczami (dwóch moich synów zostało tak nazwanych na zlocie Volvo) autkiem asfaltem. Specnaz zapewne też przyleci Africą. Może będzie także jego żona. W okolicy jest sporo fajnych leśnych dróg. Jedna, oficjalna, prowadząca z Witnicy do Dębna jest drogą leśna przeznaczoną do ruchu pojazdów. W okolicy samego jeziora jest spory kawałek kopnego, plażowego piasku z symulacja wydmy. Więc można poudawać walkę z pustynią. Zapraszam wszystkich chętnych. Jeśli zapowiedziałoby się więcej ludzi to można by rozpalić ognisko i podpiec kawałek kiełbachy. Ktoś chętny?
Lista obecności:
1. Diverek
2. Brunetka z "Kiemliczami"
3. Specnaz (z żoną?)
4.
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.04.2010, 21:36   #13
specnaz
 
specnaz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Gorzów Wlkp.
Posty: 169
Motocykl: RD07
Przebieg: 4000
specnaz jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 19 godz 38 min 31 s
Domyślnie

1. Diverek
2. Brunetka z "Kiemliczami"
3. Specnaz i trzy kobiety
specnaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.04.2010, 21:43   #14
oskar_z
 
oskar_z's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Zielona Góra
Posty: 216
Motocykl: 950 SE
oskar_z jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 9 godz 36 min 30 s
Domyślnie

Diverek nie orientujesz się czy ze Zbąszynia/Zbąszynka można dojechać do Trzciela w linii prostej (drogami drugiej, trzeciej, czwartej kategorii), czy trzeba jechać dookoła przez Świebodzin? Chętnie bym się spotkał ale dopiero dzisiaj zrobiłem pierwsze kilometry na Afryce (to mój pierwszy motocykl nie licząc motoroweru 20 lat temu) i na razie nie chcę się pakować między tiry. Pozdrawiam
oskar_z jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.04.2010, 22:25   #15
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał oskar_z Zobacz post
Diverek nie orientujesz się czy ze Zbąszynia/Zbąszynka można dojechać do Trzciela w linii prostej (drogami drugiej, trzeciej, czwartej kategorii), czy trzeba jechać dookoła przez Świebodzin? Chętnie bym się spotkał ale dopiero dzisiaj zrobiłem pierwsze kilometry na Afryce (to mój pierwszy motocykl nie licząc motoroweru 20 lat temu) i na razie nie chcę się pakować między tiry. Pozdrawiam
Nie mam zielonego pojęcia jakimi skrótami można przedrzeć się z Zbąszynka do Trzciela. To nie moje rejony. I do miejsca naszego spotkania masz jeszcze spory kawałek. Bo zjeżdżamy się TUTAJ

Ale na pocieszenie powiem Ci że jakieś 3 tygodnie temu jechałem mniej więcej trasą jaką musiałbyś przejechać Ty do nas. Ja konkretnie byłem na małym spocie Volvoforum swoja Africą w Międzyrzeczu. Tam w lekkim deszczu, nazad w porządnym deszczu. I cały czas konkretnie wiało z boku. Także to był mój pierwszy dalszy wypad Afryką. Oprócz nieprzyjemności związanych z bocznym wiatrem nie było źle. Zanotowałem lekki uślizg przodu podczas przejeżdżania świeżo namalowanej linii na drodze. Na szczęście obyło sie bez spotania z asfaltem. Ale już wiem ze na mokre linie szczególnie trzeba uważać. Do wtedy wiedziałem o tym z lektury. Teraz wiem ciut lepiej.
Ty masz odrobinę dalej. Ale za to wg prognostyków pogodowych zupełnie bezdeszczowo. Z wiatrem tez niestety musiałbyś powalczyć. Nie wiem czy to dużo czy mało, bom mocno początkujący, ale ma wiać około 18 km/h. Za to raz w twarz a potem w plecy. Więc warunki będą niezłe. Gdyby sie sciemniło i bałbys się wracać nocą, możemy Cię przenocowac i wypuścić o poranku. No chyba że spodoba nam się Twa Afryka, to przez noc sporządzimy pod presją przyłozonej do skroni broni, jakąś umowę zbycia i później zakopiemy Cię za domem
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.04.2010, 09:37   #16
oskar_z
 
oskar_z's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Zielona Góra
Posty: 216
Motocykl: 950 SE
oskar_z jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 9 godz 36 min 30 s
Domyślnie

Hehehe, ja znalazłem jezioro Wielkie koło Trzciela, stąd pytanie o przejazd tam ze Zbaszynka, a to zupełnie inna okolica Póki co poobjeżdżam jeszcze trochę własną okolicę (może w końcu wrzucę 5 bieg). Ale co się odwlecze to nie utonie czy jakoś tak. Życzę dobrej pogody i humoru na spotkaniu i do następnego.
oskar_z jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.04.2010, 10:56   #17
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał oskar_z Zobacz post
Hehehe, ja znalazłem jezioro Wielkie koło Trzciela, stąd pytanie o przejazd tam ze Zbaszynka, a to zupełnie inna okolica Póki co poobjeżdżam jeszcze trochę własną okolicę (może w końcu wrzucę 5 bieg). Ale co się odwlecze to nie utonie czy jakoś tak. Życzę dobrej pogody i humoru na spotkaniu i do następnego.
Nie pękaj. Bierz Afri między nogi nawet na czwórce się doczłapiesz jak zaraz wyjedziesz... A tak na poważnie. Trenuj i następnym razem się może zdecydujesz. Pomyśl o wyprawie do Kostrzyna na Przystanek Woodstock. Będzie ciasno ale z moich doświadczeń, wiem że warto to zobaczyć.
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.04.2010, 11:30   #18
oskar_z
 
oskar_z's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Zielona Góra
Posty: 216
Motocykl: 950 SE
oskar_z jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 9 godz 36 min 30 s
Domyślnie

A na Woodstock chętnie.
oskar_z jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.04.2010, 21:20   #19
specnaz
 
specnaz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Gorzów Wlkp.
Posty: 169
Motocykl: RD07
Przebieg: 4000
specnaz jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 19 godz 38 min 31 s
Domyślnie

byłem w piątek nad tym jeziorkiem powiem jazda do jeziora to dobre pare kilosów szutrem ,kiedy dojechałem na miejscu ku mojemu zaskoczeniu latała tam miejscowa brygada lokalsów na xr ,chłopaki pokazali klase teren naprawde trudny ,pare wydm przejazd przez małom rzeczke naprawde można poszalec,najleprze jest to że nie potrzebują jakiegos forum żeby dobrze polatac ,byłem na paru zlotach i wiekszosc znas to nawet do piet im niedorasta
specnaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.04.2010, 07:57   #20
specnaz
 
specnaz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Gorzów Wlkp.
Posty: 169
Motocykl: RD07
Przebieg: 4000
specnaz jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 19 godz 38 min 31 s
Domyślnie

no to Diverek spotkanko,mamy za sobą (stwierdzam że jestes taki stary jak ja ) i ten temat bedzie sie krecił ,jak chcesz zajechać to LUBNO (centrum zielony dach mam na domku )no i trzeba razem teraz latac w szczegulnosci że mamy wspulne zainteresowania bunkry ,zamki ,itp.
specnaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
z okolic Przeworska herni Polska 2 14.05.2011 09:47
Do Lichenia i okolic Lukasz1221 Umawianie i propozycje wyjazdów 5 02.03.2010 13:11


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.