Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26.10.2017, 19:08   #11
ArturS
 
ArturS's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Zabrze
Posty: 918
Motocykl: Yama XT614Z Terefere, Husq. TE610ie
Przebieg: x14tys
Galeria: Zdjęcia
ArturS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 3 min 18 s
Domyślnie

A co w tej chwili się pokićkało z możliwością jazdy przez Turcję? Telewizji nie mam, gazet nie czytam Poza tym tam kłamią Jak pogóglałem, to na szybko "G" się dowiedziałem. Jakieś tam strzelanki przy granicy z Syrią, ale to daleko od trasy tranzytowej W przyszłym roku chciałbym powtórzyć trip sprzed dwóch lat, bom się w pogodę wtedy nie wstrzelił. Wtedy problemów nie do przejścia nie było. Jedyne wynikłe problemy to system komputerowy pograniczników tureckich. gdy rzuciłem im dowody rejestracyjne z trzech pojazdów i nie miałem zamiaru zadeklarować nic poza chęcią przejazdu przez ich kraj. Prom to chyba za droga impreza przy 4-5 osobach, no i urlopu szkoda. Ze śląska do Batumi mimo problemów dojechaliśmy w 52h, z powrotem w 48h.
ArturS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.10.2017, 21:06   #12
Demolka
dewastator
 
Demolka's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Devil's Den
Posty: 271
Motocykl: pomarańczowy
Przebieg: liczę
Galeria: Zdjęcia
Demolka jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 5 godz 26 min 52 s
Domyślnie

Jeśli jedziesz na swoim moto - z tego co wiem nic sie nie zmieniło i nie ma problemu. Zaczyna się on dopiero w przypadku próby przekroczenia granicy z ładunkiem nie swoich motocykli. Byli tacy, ktorzy się wracali.. Prom to droga impreza jak placimy za zestaw bus + laweta. Spotkalismy paru ziomków na 2oo, nie narzekali na ceny, aczkolwiek nie pamietam dokładnie ile płacili. Natomiast trzeba sie dobrze zaopatrzeć przed startem bo 2 lub 3 doby na promie na ktorym nie ma NIC mozna przezyc tylko w jeden sposob.. noooo, na dwa.
__________________
nie wiesz co robic, odkręc gaz
Demolka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.10.2017, 21:48   #13
ArturS
 
ArturS's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Zabrze
Posty: 918
Motocykl: Yama XT614Z Terefere, Husq. TE610ie
Przebieg: x14tys
Galeria: Zdjęcia
ArturS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 3 min 18 s
Domyślnie

Czyli w teorii bez zmian. Wtedy też się cisnęliśmy wszyscy na pokładzie tj. właściciel + pojazd
ArturS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska- Turcja - Gruzja czerwiec 2016 BUSEM Mirmil Umawianie i propozycje wyjazdów 1 30.05.2016 18:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.