Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Hamulce, kola, opony

Hamulce, kola, opony Montaż, demontaż i kontrola takich elementów jak: klamki, pompy hamulcowe, tarcze, klocki, zaciski, przewody hamulcowe w oplocie i bez, koła, felgi, szprychy, opony i łożyska.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 07.03.2013, 11:55   #1
Łysy
 
Łysy's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Łódź
Posty: 184
Motocykl: RD04
Przebieg: 110 kkm
Łysy jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 6 godz 32 min 54 s
Domyślnie Jakie tarcze, jakie klocki przód RD04?

Ratunku, pomóżcie! Powinienem wymienić tarcze przednie w mojej RD04 92' (mają poniżej 3,5 mm grubości), i zaczęło się : co wybrać, jakiej firmy tarcze, i w jakiej kombinacji z klockami? Przejrzałem forum, ale informacje są raczej sprzed roku-dwóch, i jak znam życie, oznaczenia rodzajów klocków pewnie są nieaktualne. Na Allegro są tarcze TRW i EBC, natomiast klocków wysyp - TRW, EBC, mało mi znane VESRAH, GOLDFREN, no-name. GOLDFREN nie chcę, już miałem krótki czas - dziękuję, to samo z no-name. Wolałbym tarcze i klocki kupić w sklepie kogoś z Forum (po co obcym dawać zarobić), ale chciałbym porównać ceny, tym bardziej, że nie ma w opisach twardości. Chciałbym mieć klocki raczej miękkie, żeby nie zjadły nowych tarcz zbyt szybko.
Pomożecie? Z góry dziekuję, pozdrawiam, Łysy.
Łysy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jakie klocki hamulcowe typowo w teren Marcin.111 Hamulce, kola, opony 10 10.01.2012 23:12
Jakie są różnice między RD04 a RD07? Driverd2 Inne tematy 25 01.06.2011 09:38
Jakie klocki ?? krystek Hamulce, kola, opony 31 03.07.2009 11:58
jakie tarcze sprzęgłowe do rd 04??? BartekBBI Silnik, sprzęgło, skrzynia 4 16.02.2009 00:41


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.