Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12.08.2014, 23:39   #11
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,206
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 38 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał motoMAUROxrv Zobacz post
Ojjj, ciężko jest przekonać "Czarnuchów" aby w jednym miejscu spontanicznie dzielili się informacjami na temat sprawdzonych i godnych polecenia miejscówek.
Zupełnie jak by to nie było forum podróżników a byle kółka parafialnego, gdzie największym wzięciem cieszą się pierdoły i przepychanki...
-Szkoda, naprawdę szkoda że TAKI temat na TAKIM Forum natrafia na tak dziwny opór...
Kolega Jaru też próbował swoim świetnym pomysłem rozruszać temat i eeeech, - szkoda gadać
Co jakiś czas pojawiają się pytania o miejscówki, padają nawet konkretne odpowiedzi, tylko szkoda że rozrzucone po różnych tematach a nie w jednym konkretnym wątku.
Czy jest szansa na jakąś zmianę? Może by jednak spróbować
Poczekaj lato jest. To temat na jesień... Dotyczy tylko moto ?
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2014, 04:27   #12
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 1 godz 31 min 54 s
Domyślnie

Jeśli ktokolwiek podczas swoich podróży (nie tylko moto ) trafił na szczególnie gościnne, bezpieczne i atrakcyjne (również cenowo) miejsce, to niech się podzieli informacją i namiarami od zaraz, - póki sezon w toku...
Niejednemu ułatwi to planowanie ciekawych i bezstresowych wycieczek, wspierając przy okazji finansami przyjaznych i pozbawionych motofobii ludzi.
Wpisując w tytule posta nazwę PAŃSTWA /REGIONU /MIASTA ułatwimy szybkie prześledzenie propozycji z interesującego nas kierunku.
Zarówno przy wpisach jak i ich wybieraniu pożytek będzie niewspółmiernie większy niż poświęcony na to czas!
Oby tylko pojawiały się chęci aby skrybnąć coś pożytecznego, - oby...
__________________
-szerokości, przyczepności i powodzonka!... MAURO

Ostatnio edytowane przez motoMAUROxrv : 13.08.2014 o 04:29
motoMAUROxrv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2014, 10:23   #13
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,206
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 38 min 7 s
Domyślnie

Podróżuje od lat backpackersko więc nie mam miejscówek z tzw. komfortem. Niestety nie dam rady "na szybko" (jestem w chuj nieterminowy). Mam jednak kilka miejscówek tanich (5-8 $) w Etiopii, w Kambodży i Laosie (7-10$), Malezji (15-20$, łącznie z wyspami); Birmie (15-25$), Tajlandia (to akurat nie problem)... Z Europy - śpię głównie w puszce więc mam: Wenecja(konkretnie camping naprzeciw Lidla - nie pamiętam ile E), Szwecja - droga do Sundsvallu (to też nie wyczyn ), resztę Europy robię po hostelach (poza centrum) i tanich spelunach (w Londynie np. przy Victoria Station jest tani Hotel prowadzony przez Hindusów - ale śpisz z widokiem na podmurówkę . Tylko w Luksemburgu, Norwegii i Berlinie nie znalazłem nic taniego - ale tam znalazłem przyjaciół .

Obecnie szukam tanich miejsc na Kubie i w Kolumbii (okolice Cartageny lub innych lotnisk z kuby)

Czy w tym wątku mamy umieszczać też miejsca do spania np. na lotniskach czy dworcach Są strony dla plecakowców co opisują bezpieczne miejsca do spania w takich miejscach - wiec chyba nie ma sensu...
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.

Ostatnio edytowane przez jorge : 13.08.2014 o 10:54
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2014, 10:44   #14
mishieck
Łowcy z Łopola
 
mishieck's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: O! Pole...
Posty: 1,219
Motocykl: Szwenduro
mishieck jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 6 dni 20 godz 18 min 0
Domyślnie Gruzja/Kutaisi

Hostel u Kote
http://hostelkutaisi.wordpress.com/

Gospodarz rozmawia po polsku, bardzo pomocny. Można wynająć tanio 4x4 (opcja dla przylatujących samolotem). Nocleg 20 lari, najepka z gospodarzem do rana w cenie
mishieck jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2014, 11:06   #15
JarekO


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Ostrów Mazowiecka
Posty: 1,489
Motocykl: nie mam AT jeszcze
JarekO jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 8 godz 55 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mishieck Zobacz post
Hostel u Kote
http://hostelkutaisi.wordpress.com/

Gospodarz rozmawia po polsku, bardzo pomocny. Można wynająć tanio 4x4 (opcja dla przylatujących samolotem). Nocleg 20 lari, najepka z gospodarzem do rana w cenie
Potwierdzam - hostel spoko.
JarekO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2014, 11:14   #16
jagna
 
jagna's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Z.Góra
Posty: 1,783
Motocykl: BMW F700GS, DR 350
jagna jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 17 godz 3 min 21 s
Domyślnie

Z chęcią się podzielę, ale bez mapy - uważam, że strata czasu i roboty. Jak znaleźć coś w danej okolicy?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą
jagna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2014, 12:55   #17
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 1 godz 31 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jagna Zobacz post
Z chęcią się podzielę, ale bez mapy - uważam, że strata czasu i roboty. Jak znaleźć coś w danej okolicy?
No chyba każdy wybierający się poza obręb własnego komina studiuje i wyposaża się w jakieś mapy czy GPSa, więc gdy się posiada jak najdokładniejsze namiary i opis, to nie powinno być problemu z odnalezieniem zaproponowanego punktu...
__________________
-szerokości, przyczepności i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2014, 13:43   #18
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 1 godz 31 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Podróżuje od lat backpackersko więc nie mam miejscówek z tzw. komfortem. Niestety nie dam rady "na szybko" (jestem w chuj nieterminowy). Mam jednak kilka miejscówek tanich (5-8 $) w Etiopii, w Kambodży i Laosie (7-10$), Malezji (15-20$, łącznie z wyspami); Birmie (15-25$), Tajlandia (to akurat nie problem)... Z Europy - śpię głównie w puszce więc mam: Wenecja(konkretnie camping naprzeciw Lidla - nie pamiętam ile E), Szwecja - droga do Sundsvallu (to też nie wyczyn ), resztę Europy robię po hostelach (poza centrum) i tanich spelunach (w Londynie np. przy Victoria Station jest tani Hotel prowadzony przez Hindusów - ale śpisz z widokiem na podmurówkę . Tylko w Luksemburgu, Norwegii i Berlinie nie znalazłem nic taniego - ale tam znalazłem przyjaciół .

Obecnie szukam tanich miejsc na Kubie i w Kolumbii (okolice Cartageny lub innych lotnisk z kuby)

Czy w tym wątku mamy umieszczać też miejsca do spania np. na lotniskach czy dworcach Są strony dla plecakowców co opisują bezpieczne miejsca do spania w takich miejscach - wiec chyba nie ma sensu...
Jorge, wiem że z Ciebie prześmiewca najwyższej próby dlatego proszę abyś choć ten temat potraktował trochę poważniej...
Chociaż mocno zakręciłeś globusem to nie zdołałeś podać ani jednego konkretnego opisu z namiarami (chociażby na tych przyjaciół )

Zobacz jak to zrobił Mishieck, - krótko i treściwie
__________________
-szerokości, przyczepności i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2014, 16:45   #19
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,206
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 38 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał motoMAUROxrv Zobacz post
Jorge, wiem że z Ciebie prześmiewca najwyższej próby dlatego proszę abyś choć ten temat potraktował trochę poważniej...
Chociaż mocno zakręciłeś globusem to nie zdołałeś podać ani jednego konkretnego opisu z namiarami (chociażby na tych przyjaciół )

Zobacz jak to zrobił Mishieck, - krótko i treściwie
Eeee - no spieszyłem się pisząc - więc tłumaczę słowa me własne: "Niestety nie dam rady "na szybko" (jestem w chuj nieterminowy)" zabrakło - teraz nie dam rady. Czytaj: opiszę jak będzie na zewnątrz zimno i czasu będzie więcej. Podałem Wam listę miejsc w których wiem gdzie spałem i mogę podać namiary - jeśli ktoś będzie potrzebował, ale tylko wtedy - inaczej nie mam czasu grzebać w kartonach . Reszta j.w. napisano.... Poważnie piszę - jakby co.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2014, 17:06   #20
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 1 godz 31 min 54 s
Domyślnie

Aaaacha, teraz wszystko jasne i klarowne
__________________
-szerokości, przyczepności i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"Helpfl Staf", czyli technologia rejli w służbie Lejdis ucek Lejdis 25 15.09.2010 20:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.