Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.03.2017, 22:29   #31
Brambi
 
Brambi's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Chwałowice/Wrocław
Posty: 457
Motocykl: RD07
Przebieg: 99 000
Brambi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 10 godz 48 min 13 s
Domyślnie

Czołem podbijam wątek po 4 latach gdyż mam sprawę :
45-60 motocyklistów z pewnej firmy chce spędzić na mazurach spokojny weekend w czerwcu 7-10, ja z kolegą mamy im to prawdopodobnie zorganizować. Start będzie z Nidzicy w kierunku północy między jeziorami i zabytkami wszelakiego rodzaju, trochę już wiem ale gdyby ktoś widział coś hmmm takiego ciekawego nie koniecznie znanego setkom tysięcy turystów to chętnie posłucham. Interesują mnie też miejsca miłe gdzie taka grupa mogła by na raz coś zjeść dobrego. Spać też muszą a że firma im stawia więc gdybyście widzieli ładne miejsce to też z góry dziękuję. Poza tym każda rada się przyda. Musze przygotować objazdówki a zielony jestem bo zawsze za przewodnikiem stada leciałem, nigdy nie prowadziłem.
Nie idę na łatwiznę żeby nie było chcę tylko skonfrontować to co już mam z waszymi wskazówkami.

Ostatnio edytowane przez Brambi : 09.03.2017 o 22:32
Brambi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.03.2017, 09:02   #32
Luti


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Reszel
Posty: 585
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Luti jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 5 dni 13 godz 8 min 36 s
Domyślnie

Jak nie ma ciśnienia na wielkie kałurze. Oblukaj wcześniej Warmię. Np. Św. Lipka, Reszel, Lidzbark Warmiński, Frombork. No i traska nad Zalewem Wiślanym. Po nakrótszej onroadowej opcji. (DW i niżej) Tylko jak start i powrót Nidzica to kilka kilometrów wyjdzie.
Luti jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.03.2017, 10:46   #33
Paweł 4x4
 
Paweł 4x4's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2015
Miasto: Warszawa / Jabłonna
Posty: 319
Motocykl: RD07a
Przebieg: 103500
Paweł 4x4 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 19 godz 18 min 38 s
Domyślnie

Polecam Kietlice koło Węgorzewa (Wilczy Szaniec, śluzy i takie tam). Właściciel Zbyszek Sawicki. Są pokoje o różnym standardzie, camping i przystań. Dużo miejsca na balety i dobre żarcie.
Dodatkowo zna się z woprowcami i pogranicznikami, można zorganizować dodatkowe atrakcje w umiarkowanych kosztach. Miejsca spokojnie wystasczy
__________________
Spokój ważny jest.
Paweł 4x4 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Mazury jutro ferdek Umawianie i propozycje wyjazdów 3 04.08.2013 19:26
Mazury i Warmia - czerwiec 2010 Wegrzyn Polska 21 06.08.2010 17:25


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.