Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02.04.2009, 00:38   #11
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,288
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 31 min 33 s
Domyślnie

wyniki to jedno a ilość to drugie, myślę że jak by klient nie widział to i po 600ml by wysysali
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2009, 10:08   #12
chomik
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nibylandia
Posty: 2,438
Motocykl: RD37 RD07a T7-WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 13 godz 19 min 29 s
Exclamation

Przypominam wszystkim, że na terenie całego kraju działa Motocyklowy Bank Krwi 777, można się do niego zgłaszać w przypadku, gdy dla jakiegoś biedaka motocyklisty potrzebna jest szybko krew. Zachęcam też do oddawania krwi... wystarczy udać się do najbliższej stacji krwiodawstwa i zadeklarować, że to dla MBK777....
Pomogli mojemu przyjacielowi po poważnym wypadku na moto, szybko i bez gadania..
chomik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2009, 12:17   #13
don_Pedro
 
don_Pedro's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: EL
Posty: 106
Motocykl: RD04
Przebieg: 4równik
don_Pedro jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 9 godz 27 min 25 s
Domyślnie

Niestety Polacy kochają różnego rodzaju "akcje". Będzie głośno, z rozmachem, z przytupem i przyśpiewem.
"Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu" (Ew. św. Mateusza).
W krwiodawstwie nie chodzi o jednorazową akcję, ale właśnie o regularność. Krew może być przechowywana tylko do 42dni - jeśli możecie, oddawajcie krew co 2 miesiące, z pożytkiem dla potrzebujących i dla swojego zdrowia.
don_Pedro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2009, 12:22   #14
chomik
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nibylandia
Posty: 2,438
Motocykl: RD37 RD07a T7-WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 13 godz 19 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał don_Pedro Zobacz post
(Ew. św. Mateusza).
W krwiodawstwie nie chodzi o jednorazową akcję, ale właśnie o regularność. Krew może być przechowywana tylko do 42dni - jeśli możecie, oddawajcie krew co 2 miesiące, z pożytkiem dla potrzebujących i dla swojego zdrowia.
Zgodzę się... ale coś Ty ksiądz, że ewangelie przytaczasz ? Zostaw religię, politykę etc. na zewnątrz forum... takie moje zdanie...

Ostatnio edytowane przez chomik : 02.04.2009 o 12:28
chomik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2009, 13:31   #15
don_Pedro
 
don_Pedro's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: EL
Posty: 106
Motocykl: RD04
Przebieg: 4równik
don_Pedro jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 9 godz 27 min 25 s
Domyślnie

Nie wydaje mi się, żeby przytoczony cytat był niestosowny. Tym bardziej, że opisuje on zjawisko znane już jak widać od co najmniej 20 wieków, a ostatnimi czasy przybierające na sile.
W powyższym wyraziłem dezaprobatę dla formy poczynań, a nie dla samej ich idei. Przesyt różnorodnymi "akcjami" może spowodować skutek odwrotny do zamierzonego.
don_Pedro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2009, 13:36   #16
chomik
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nibylandia
Posty: 2,438
Motocykl: RD37 RD07a T7-WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 13 godz 19 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał don_Pedro Zobacz post
Nie wydaje mi się, żeby przytoczony cytat był niestosowny. Tym bardziej, że opisuje on zjawisko znane już jak widać od co najmniej 20 wieków, a ostatnimi czasy przybierające na sile.
Nie chodzi czy jest niestosowny, ale jako taki dotyczy religii... moim zdaniem powinno się te sprawy zostawiać po za forum, bo z doświadczenia, wiem, że rozmowy o religii, polityce etc. nie prowadzą do niczego dobrego. Wszyscy wiedzą jak ważna jest krew i koniec, kropka.
chomik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2009, 17:01   #17
czosnek
 
czosnek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Kraków/Brzozów/Gdańsk/Zabrze
Posty: 2,963
Motocykl: RD07a/1190r
czosnek will become famous soon enough
Online: 11 miesiące 5 dni 20 godz 17 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał don_Pedro Zobacz post
Nie wydaje mi się, żeby przytoczony cytat był niestosowny. Tym bardziej, że opisuje on zjawisko znane już jak widać od co najmniej 20 wieków, a ostatnimi czasy przybierające na sile.
W powyższym wyraziłem dezaprobatę dla formy poczynań, a nie dla samej ich idei. Przesyt różnorodnymi "akcjami" może spowodować skutek odwrotny do zamierzonego.
Byłoby mi raczej wszystko jedno czy krew, która mnie ratuje jest z "akcji" czy z regularnego oddawania. Liczy się efekt a wygląda na to, że nagłaśniane akcje są dość skuteczne (vide WOŚP)
__________________
Wiesz... taki kuter...

czosnek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.04.2009, 15:56   #18
Afryka_Dzika
Niepokorna afrykańska żona
 
Afryka_Dzika's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Dark Side Of Stettinum
Posty: 99
Motocykl: RD07a
Przebieg: 12 000
Galeria: Zdjęcia
Afryka_Dzika jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 11 godz 35 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał chomik Zobacz post
Przypominam wszystkim, że na terenie całego kraju działa Motocyklowy Bank Krwi 777, można się do niego zgłaszać w przypadku, gdy dla jakiegoś biedaka motocyklisty potrzebna jest szybko krew. Zachęcam też do oddawania krwi... wystarczy udać się do najbliższej stacji krwiodawstwa i zadeklarować, że to dla MBK777....
Zapraszam do MBK777 w Szczecinie - oddajemy regularnie co 8 tygodni (panowie) lub 12 (panie) http://www.bank777.pl/index.php?p=1_4_Szczecin

temat dot. krwiodawstwa na naszym regionalnym forum http://lima.home.pl/forum/forum/view...280#post_30982
__________________

Afryka_Dzika jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Life Saver - Co robić w nagłych sytuacjach zagrożenia życia Evvil Wszystko dla Afrykańczyka 4 01.02.2014 11:20
Poświęćcie mi 4:19 sek. swojego życia arturro007 Inne tematy 16 31.01.2014 22:25
wyprawa zycia tomekc Inne tematy 12 15.10.2009 10:40


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.