Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.07.2009, 17:12   #41
szwedzkikucharz
poleca: filcy - jako obuwie trwałe, zawsze modne i wygodne
 
szwedzkikucharz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: W-wa/Stare Bielany
Posty: 862
Motocykl: RD07a
szwedzkikucharz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 6 dni 17 godz 58 min 39 s
Domyślnie

Z tym dodatkowym ubezp. w PZU (w razie awarii) troszkę się pozmieniało.
W zeszłym roku płaciłem za Asistance Standard Polska 39 zł i tam było ograniczenie, że pomoc powyżej 50 km od domu. W sumie nie wiem po co mi to było bo dalej nie jeżdżę
Teraz:
PZU Auto Pomoc Komfort kosztuje piędziesiąt parę zł (nie pamiętam dokładanie) i jest ograniczenie, że pomoc będzie udzielona powyżej 20 km od miejsca zamieszkania.
Jest też Auto Pomoc Super (bez minimalnej odległości) i to kosztuje 130 zł. Takie wykupiłem.
Nie wiem jak to działa w praktyce, ale jak przyjechał mi kiedyś hydraulik z podobnego ubezpieczenia to byłem średnio zadowolony z tego co zrobił
__________________
"Im wyżej się wznosimy tym mniejsi wydajemy się być tym którzy zostają na dole" F. Nietzche
szwedzkikucharz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.07.2009, 17:20   #42
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szwedzkikucharz Zobacz post
Nie wiem jak to działa w praktyce, ale jak przyjechał mi kiedyś hydraulik z podobnego ubezpieczenia to byłem średnio zadowolony z tego co zrobił
He he, niech zgadnę . Za robociznę i dojazd płaci PZU a za części ty A pan hydraulik pewnie w h..j kasy sobie policzył za części ?
__________________
Hubert

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.07.2009, 17:25   #43
szwedzkikucharz
poleca: filcy - jako obuwie trwałe, zawsze modne i wygodne
 
szwedzkikucharz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: W-wa/Stare Bielany
Posty: 862
Motocykl: RD07a
szwedzkikucharz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 6 dni 17 godz 58 min 39 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubert Zobacz post
He he, niech zgadnę . Za robociznę i dojazd płaci PZU a za części ty A pan hydraulik pewnie w h..j kasy sobie policzył za części ?
Coś mniej więcej....., Wężyki, które są po 3zł policzył po 20, ale to jeszcze szczegół - była niedziela. Gorzej, że jak odjechał to zaczęło przeciekać. Cóż wrócił i poprawiał, aż poprawił więc może nie powinienem grymasić.
Reasumując graty na wymianę najlepiej mieć swoje, a przy robocie oka nie spuszczać.
__________________
"Im wyżej się wznosimy tym mniejsi wydajemy się być tym którzy zostają na dole" F. Nietzche
szwedzkikucharz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.07.2009, 17:48   #44
klanol
:O
 
klanol's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: warszawa
Posty: 683
Motocykl: RD07
Przebieg: 38000
Galeria: Zdjęcia
klanol jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 21 godz 22 s
Domyślnie

tu chyba ważniejsze jest np holowanie, zwrot za nocleg i w razie tfu tfu dzwona jakakolwiek pomoc. o uczciwości fachowców się nie wypowiadam bo jak najwięcej staram się robić sam i do siebie mieć pretensję ale nie o tym wątek. jak ktoś chce se kupi jak nie jego brocha
__________________
:O
klanol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.07.2009, 12:57   #45
Pablo
 
Pablo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 32
Motocykl: PD06
Pablo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 17 godz 52 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał klanol Zobacz post
znalazłem owu w plecaku
w wariancie podstawowym jest mowa o 50km od miejsca zamieszkania, za te 50zł kupujesz wariant super i tam jest od 20 km min, naprawa, holowanie, złomowanie, wynajmu poj zastępczego, noclegu w razie awarii, wymiany i naprawy na miejscu itp. myślę, ze jak ktoś dużo jeździ to warto. za 50 zł nikt cię nawet nie odcholuje do najbliższej stacji. z resztą jak będziesz miał chwilkę poczytaj OWU na spokojnie, bo to trochę bełkot jest - fakt.
Mam jeszcze stare assistance PZU z tamtego roku (wariant od 20 km od miejsca zamieszkania). Ponieważ zaliczyłem niedawno gumę 15 km od domu i musiałem skorzystać z lawety, podpytałem gościa co i jak. Do 20 czy 25 km mają ryczałt i biorą 200 PLN za transport. Powyżej jest liczone 4,5 czy 4,8 PLN netto za każdy km. Także zwróćcie uwagę na zwracaną kwotę za transport i przeliczcie sobie na max. odległość. Nie jest to dużo km...
__________________
I ja mam chwile filozoficznej zadumy. Staję sobie na moście nad Wisłą, od czasu do czasu spluwam na fale i myślę przy tym: Panta rei.
Pablo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.