Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy > Pomagamy - za free

Pomagamy - za free Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Zapraszamy.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04.03.2022, 21:18   #71
US7IGN
 
US7IGN's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Ukraine
Posty: 48
Motocykl: RD07
Przebieg: 64000
US7IGN jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 30 min 15 s
Domyślnie

Cześć! Powiedz mi na jakich stronach szukać pracy jako kurier, kucharz lub kelner w kawiarni?
US7IGN jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.03.2022, 21:28   #72
szelas


Zarejestrowany: Nov 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 248
Motocykl: CRF1000D
szelas jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 13 godz 51 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał US7IGN Zobacz post
Cześć! Powiedz mi na jakich stronach szukać pracy jako kurier, kucharz lub kelner w kawiarni?
https://www.pracuj.pl/
szelas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.03.2022, 21:43   #73
Rafał_RD
 
Rafał_RD's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: KLI
Posty: 225
Motocykl: RD07, CRF1000
Rafał_RD jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 19 godz 47 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Czy wiecie może coś o transporcie na Ukrainę? Chodzi o przerzucenie (i ew nadanie dalej pocztą) paczki do Winnicy dla Ukrainki, która niedługo rodzi.
Wojtek, w niedzielę nad ranem jadę na stronę UA do m.Stryj, jesli dasz radę do tego czasu podrzucić paczkę do Małopolski to zabiorę.
Nie wiem jaka jest sytuacja w mieście o którym piszesz, ale myślę że jestem w stanie zorganizować dostawę do rąk, za pomocą znajomych po tamtej stronie, Dzwoń jak coś
695zero dwa osiem 341
Rafał_RD jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.03.2022, 09:37   #74
lotnik

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Lublin
Posty: 505
lotnik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 4 godz 27 min 28 s
Domyślnie

Od tygodnia jestem na granicy, przeważnie w nocy. Dzisiaj tez jadę .
Trochę bzdur tu popisaliscie, ale dzięki za pomoc. Trzeba pomagać. Potrzeby są duże tylko muszą być celowane. Niestety są tez nieuczciwi ludzie.
Nie będę tutaj się rozpisywał za bardzo, ale jak ktoś chce konkretnej informacji to pisać lub dzwonić. Jak będę miał czas to odpiszę. 6O1.sto90.pięćsetsiedemnascie.
lotnik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.03.2022, 11:01   #75
wooocash
 
wooocash's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Beskidy
Posty: 228
Motocykl: CRF1000
wooocash jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 15 godz 9 min 37 s
Domyślnie

Też jestem praktycznie codziennie na granicy i jestem ciekawy o jakim bzdurach piszesz ...
__________________
Lepiej żałować, że coś się zrobiło, niż żałować, że tego się nie zrobiło.
wooocash jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.03.2022, 11:36   #76
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Warszawa: przyjeżdża duża rodzina. Część biorę do siebie (4 osoby: dwie kobiety, dwoje dzieci). Więcej nie dam rady. Pozostaje jedna kobieta z 4 dzieci. Staramy się znaleźć miejsce w Wawie lub bliskich okolicach aby miały ze sobą kontakt - boją się rozdzielenia. Jeżeli ktoś z Was może pomóc, rozpuścić wici będę wdzięczny: sidem dziewięć piec o czter trzy 7 oo.

Ralał_Rd. z Całego serca dziękuję za pomoc w transporcie! Powodzenia i odezwij się jak wrócisz że wszystko ok.

US7IGN - znasz polski? Jakie masz doświadczenie w restauracjach? Pytam, bo może coś się uda załatwić.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.03.2022, 13:14   #77
US7IGN
 
US7IGN's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Ukraine
Posty: 48
Motocykl: RD07
Przebieg: 64000
US7IGN jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 30 min 15 s
Domyślnie

Cześć! Znam trochę polski, ale jestem w Kijowie, a moja rodzina jest w Krakowie. Moja żona jest już w kontakcie z lokalnymi wolontariuszami i pomoże im również w pracy z nowymi uchodźcami. Napiszę, jak sobie radzi i skoordynujemy pomoc. Więlki dzięki!
US7IGN jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.03.2022, 22:55   #78
szelas


Zarejestrowany: Nov 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 248
Motocykl: CRF1000D
szelas jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 13 godz 51 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Warszawa: przyjeżdża duża rodzina. Część biorę do siebie (4 osoby: dwie kobiety, dwoje dzieci). Więcej nie dam rady. Pozostaje jedna kobieta z 4 dzieci. Staramy się znaleźć miejsce w Wawie lub bliskich okolicach aby miały ze sobą kontakt - boją się rozdzielenia. Jeżeli ktoś z Was może pomóc, rozpuścić wici będę wdzięczny: sidem dziewięć piec o czter trzy 7 oo.
Cześć, mogę ich przyjąć. Jutro się odezwę
szelas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.03.2022, 10:09   #79
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Dziękuję! Potęga FAT!

Sprawa kwatery nieaktualna.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.03.2022, 00:03   #80
maly

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 150
Motocykl: RD03
maly jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 15 godz 16 min 28 s
Domyślnie

Koledzy.Wczoraj zakwaterowaliśmy 11 osób, 5 osób dorosłych i 6 dzieci.Zabraliśmy ich z dworca autobusowego w Warszawie na 3 auta.Jechała ze mną kobieta z 2 dzieci,dopiero przed Łodzią zdołała wypowiedzieć kilka słów-była bardzo przerażona,płakała.Mieliśmy dla nich ustalone miejsca pobytu,lecz nie wszyscy razem.Zrobił się problem ponieważ tak się bali że nie było mowy by ich rozdzielić.Pojechaliśmy więc do Łodzi na Traugutta 18 ,jet tam centrum recepcyjne dla Ukraińców.Wszyscy zostali nakarmieni, kto potrzebował mógł otrzymać odzież.Moja pasażerka Marina wzięła dla swojego 3 letniego synka wózek spacerowy.Po 20 minutach miałem już w ręku adres ich zakwaterowania ;hotel Sevilla k. Rawy Mazowieckiej.Byłem zmęczony lecz zmęczenie odeszło gdy 3 letni malec biegnie za mną( kiedy wychodzę z pokoju Mariny) aby mnie pocałować.Wszyscy w jednym miejscu!!!.
Koledzy pomagać kto może i jak może.Ci ludzie są przerażeni i zdezorientowani.
Ciągle pytali nas ile muszą zapłacić za transport,ile za zakwaterowanie.Nie mieściło im się w głowach że to za darmo.Moja pasażerka Marina zapytała mnie czy będzie mogła wyjść z dziećmi z ośrodka ponieważ myślała że będzie w ośrodku zamkniętym.
Proszę każdego kto może, zorientujcie się czy w waszych miastach również nie znajdują się podobne centra recepcyjne.Może warto stworzyć na forumie listę z adresami.
Brawo dla centrum w Łodzi, bardzo dobra robota.
maly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Papierowe mapy Ukrainy. wojtekm72 Inne tematy 14 19.04.2017 14:33
GPS tracki z Ukrainy potrzebne Wolo Przygotowania do wyjazdów 16 13.07.2012 08:19
Jak ściągnąć moto z Ukrainy? mareksz007 Inne tematy 4 06.05.2012 23:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.