Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 19.03.2019, 13:43   #1
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie Wycieczka pomiędzy 25.3 a 10.4

Szukamy z żoną inspiracji na wycieczkę w wyżej podanych terminach. Raczej tam gdzie powinno być cieplej, rozpatruje kierunek Sardynia, ale po spojrzeniu na prognozę długoterminową mam mieszane uczucia. To jest jedyny możliwy termin na dłuższą wycieczkę, później zaczniemy walkę na kilka frontów co może być mocno męczące. Rozpatrywałem przejazd pociągiem do Livorno, ale jeździ dopiero w połowie kwietnia, jednym słowem dojazd na kołach tylko na kołach. W Toskanii pogoda niby ma być gorąca, podczas gdy na sąsiedniej Sardynii raczej chłodno. Zasadniczo można by w miarę zbliżania się terminu wyjazdu dynamicznie dostosować pobyt . Z Sardynii chyba nie powinno być problemu z przelotem na Sycylię, tam jeszcze nie byliśmy, tylko ta pogoda. Promy Bari Dubrownik pływają dopiero od 15 kwietnia, czyli raczej trzeba ciągnąć w górę na kołach kierunku domu. Sprawdzę jeszcze sobie połączenie Ankona Split. Gdyby się okazało że wycieczka przedłuży nam się do 13.4 to można się załapać na pociąg do Wiednia, wtedy do domu już niedaleko.
Myślałem też o Portugalii ale tam musiałbym dłużej jechać, żona mogłaby polecieć samolotem, tylko prognozy chyba gorsze niż prognoza na włoskie klimaty. Wiem ze wcześnie ale nie mamy wyboru.
Motocykl gotowy czeka tylko na odbiór, ups przepraszam nie motocykl giees
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wyciek płynu pomiędzy cylindrami i przy pompie peter8700 Układ chlodzenia 3 25.04.2018 19:59
Granica pomiędzy Europą i Azją Pils Kwestie różne, ale podróżne. 3 09.09.2012 18:18
Różnice pomiędzy serwisem XR650 a AT Artuditu Inne tematy 15 11.12.2009 13:20
Jaka roznica pomiedzy rozmiarami kol RD04 a RD07 Robertbed Hamulce, kola, opony 7 18.06.2008 10:19


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.