Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Archiwum

Archiwum Tylko do przenoszenia starych postów

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31.03.2009, 16:02   #1
polo
 
polo's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 111
Motocykl: DR650R/XRV750/R100R/T1050
polo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 11 godz 18 min 17 s
Domyślnie Kozaczki FLY

Witam!
Co sądzicie o tych stylowych kozaczkach?Czy ktoś z was miał okazję w nich śmigać?Wlaśnie szukam jakichś na sezon i narazie nie poszukuje membran ani klimy i może jakoś by się nadawały.PZDR http://moto.allegro.pl/item586220681...ozmiar_10.html
polo jest offline  
Stary 31.03.2009, 17:14   #2
Maciej


Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 250
Motocykl: nie mam AT już
Maciej jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 8 godz 19 min 8 s
Domyślnie

Witaj, buty są do dupy. Miał je jeden z moich kolegów. Przepuszczają wodę bez najmniejszego problemu i w dodatku ciężkie jak 150.
Szybko zaczęły się próć (pruć?)

Ogółem flaj spier.....
Maciej jest offline  
Stary 31.03.2009, 21:14   #3
polo
 
polo's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 111
Motocykl: DR650R/XRV750/R100R/T1050
polo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 11 godz 18 min 17 s
Domyślnie

szkodaszukam czegoś przynajmniej na dwa sezony dla mnie i dla mojej pani.Rozejrze sie za innymi.dzienx
polo jest offline  
Stary 31.03.2009, 23:55   #4
Maciej


Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 250
Motocykl: nie mam AT już
Maciej jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 8 godz 19 min 8 s
Domyślnie

minimum z 7 stów za przyzwoite buty enduro trzeba zapłacić, miałem forme raptor za 550zł to ostatnio (po dwóch latach) sprzedałem zwłoki za 150zł :/
Maciej jest offline  
Stary 01.04.2009, 02:38   #5
randal 76
 
randal 76's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1,015
Motocykl: nie mam AT jeszcze
randal 76 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 10 godz 4 min 32 s
Domyślnie

alpinestar tech 3 też wodę puszczają ,ale mają też plusy
2 rok im szczela i są całe .
randal 76 jest offline  
Stary 03.04.2009, 21:53   #6
rafcio
 
rafcio's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Zielona Góra
Posty: 99
Motocykl: RD04
rafcio jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 35 min 36 s
Domyślnie

A chwyć jak możesz do przymiarki AXO-boxer,po zaimpregnowaniu jakoś tak nie ciekną,można nawet się kawałek przejść no i są dość niedrogie
rafcio jest offline  
Stary 03.04.2009, 23:13   #7
rumpel
 
rumpel's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: S-ec
Posty: 2,723
Motocykl: 6 dni 350, 690 R
Galeria: Zdjęcia
rumpel jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 3 dni 23 godz 24 min 51 s
Domyślnie

moim zdaniem lepsze od Boxerow sa Fly Viper i cena podobna
rumpel jest online  
Stary 03.04.2009, 23:27   #8
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,027
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 46 min 39 s
Domyślnie

To może kilka słów od kogoś kto je ma a nie słyszał jak kuzynka sąsiadki, opowiadałem, że jej daleka krewna, zna kogoś, kto w rodzinie miał babke, której sąsiad poznał w sanatorium Panią, której syn ... Mam te buty drugi sezon i faktycznie są szmatławe ale za niespełna trzy stówy cudów się nie spodziewałem. Buty mają dla mnie jedną niepodważalną zalete !! a mianowicie, są nieco niższe od normalnych enduro przez co nie mam problemów z zapinaniem ich na mojej "opuchniętej" łydce. Generalnie pierwsza para rozwaliła sie po tygodniu ale gość, od którego kupiłem /kolo z allegro działający na terenie New Sącza przy wylocie na Piwniczną/ wymienił je od ręki na nowe bez najmniejszego stękania. Te drugie, czyli te które mam obecnie przetrwały wyjazd w rumuńskie Karpaty, wycieczkę enduro na Ukraine, kilkadziesiąt wypadów w teren "koło komina" i nie mają większych sladów zużycia. Dbam o nie jak o siebie, czyli myłem je karcherem z cztery razy przy okazji odbłacania sprzęta. Klamry wygladają na ladace ale u mnie nic się z nimi nie dzieje, wode puszczają ale moim zdaniem tylko podgumowane walonki pozwalają na suchy komfort. But trzyma dość stabilnie noge pozwalając jednocześnie na podejście do toalety i po piwo do kiosku, szwy w moim przypadku są OK, a fakt, że buty nie zgniły w nieogrzewanym garażu pomimo pozostawienia ich w stanie strasznym na zime zaliczam na plus. Generalnie obówie warte swojej ceny i mniej więcej odpowiadające jakością wykonania czemuś co kosztowało mnie 260 zł. - nie polecam ale i nie odradzam. Jeśli szukasz czegoś za psie pieniądze to moim zdaniem może być ale Ja napierd... od wielu lat w tak starym kasku, że nawet część forumowiczów poznaje mnie po nim z daleka, więc moje wymagania odnośnie "prestige" i "image" nie są zbyt wygórowane. To tyle w temacie "słów kilka o Fly".

Ps.
Proszę mojej opinii nie traktować w pełni miarodajnie, gdyż jak kilka ładnych lat temu napisałem, że na Mitasach E09 da sie jeździć a dodatkowo wybieramy się na nich z imć Pindorem do Maroka i na Saharę Zach. to mnie część towarzystwa tak zjebała, że prawie zupełnie zrezygnowaliśmy z wyjazdu a ostatnio słyszałem, że jakieś fancluby tej m-ki powstają
Pawel_z_Jasla jest offline  
Stary 04.04.2009, 01:16   #9
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 13 godz 46 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawel_z_Jasla Zobacz post

Ps.
Proszę mojej opinii nie traktować w pełni miarodajnie, gdyż jak kilka ładnych lat temu napisałem, że na Mitasach E09 da sie jeździć a dodatkowo wybieramy się na nich z imć Pindorem do Maroka i na Saharę Zach. to mnie część towarzystwa tak zjebała, że prawie zupełnie zrezygnowaliśmy z wyjazdu a ostatnio słyszałem, że jakieś fancluby tej m-ki powstają
i zapomniałeś dodać ze jeździsz landryną co w kręgach off ,też jest fo-pa
wolly jest offline  
Stary 04.04.2009, 09:54   #10
polo
 
polo's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 111
Motocykl: DR650R/XRV750/R100R/T1050
polo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 11 godz 18 min 17 s
Domyślnie

O!i to chciałem usłyszećjako że narazie jezdze niewiele więc takie butki pewnie wystarcza mi na 5 lat senkiu wery macz! powodzenia

Ostatnio edytowane przez polo : 04.04.2009 o 09:58
polo jest offline  
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.