Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Hobby Forumowicza

Hobby Forumowicza Lubisz misie, kwiatki czy też inne dewiacje - to forum jest po to, abyś mógł się podzielić swoim hobby

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 22.05.2020, 13:34   #1
ArtiZet
 
ArtiZet's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: akalicy stolicy
Posty: 3,243
Motocykl: była 7-ka, jest 3-ka
Przebieg: 90+
ArtiZet jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 16 godz 26 min 5 s
Domyślnie Mamusiu chciałabym pieska...

- Mamusiu będe mogła piec pieska
- Dobrze, rzekła mamusia patrząc w Smartfona...
.
.
.
- Mamusiu, obiecałaś mi pieska, pamiętasz
- %&*

No więc teraz mam misję- znaleźć pieska

Do rzeczy..dziecko lubiące zwięrzęta (tatuś nauczył, ze każdego żuczka i pajączka trzeba szanować i od razu nie mordować :-)oszalało na punkcie psa znajomych- owczarka niemieckiego stad pomysł, żeby może tez był to owczarek (tatuś wychowany na 4Pancernych wiec rasa się podoba .
Niestety ten pies znajomych albo jakiś pechowy albo rasa ma skłonności do wad, bo już władowali kupę kasy w jego leczenie- zapalenie stawów, grzybica itp.

Pytanie do znawcow- jakiego psa byście polecili
Raczej kojec niż dom wewnatrz, pies wielkości Owczarka niemieckiego, odpadają wszelkie Yorki i inne "kieszonkowe" rasy oraz uważane za agresywne- raczej uniewersalny taki, który dziecku krzywdy nie zrobi ale obcy się 2x zastanowi czy wejść na podwórko.

P.S. musi byc to szczeniak, bo drugie, starsze dziecko panicznie z kolei sie psów boi i musi z nim od małego się wychowywać- ma być to też dla tego drugiego swego rodzaju terapia przełamania lęku przed psami (jak była mała to piesek znajomych wielkości Yorka wskoczył jej na plecy bo chcial się bawić i od tego czasu panicznie sie psow boi)

Ostatnio edytowane przez ArtiZet : 27.05.2020 o 09:39 Powód: Usuniecie fot dzieci z sieci
ArtiZet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.