Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22.03.2016, 16:15   #11
QrczaQ
 
QrczaQ's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Sexu i biznesu
Posty: 1,563
Motocykl: CRF1000, R80G/S PD, DR650SE
QrczaQ jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 3 godz 3 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał radekw Zobacz post
Dzięki za porady Zaprzyjaźniłem się z grupą ludzi z tej imprezy, a to jedyna okazja do spotkania bo to twarzystwo od Kalifornii po Nową Zelandię (z resztą ten Nowozelandczyk to bardziej endurowiec rozbijający się po jakichś Afrykach i Amerykach Południowych W zeszłym roku kupił KTM Adventure 1290 w Wiedniu, pojechał na Nord Kapp, potem na Islandię, wrócił do Austrii i poleciał do domu, a motocykl mu zapakowali w tym salonie, w którym go kupił i wysłali statkiem, ale jeździ też mniejszymi endurakami, na EPR jeździ Nightrodem bo to w jego opinii jedyny sensowny Harley, mówię mu, że przecież silnik i sylwetka zaprojektowana jest przez Porshe, a on na to: no właśnie :P ) a na EPR jeździ z tego samego powodu co ja - towarzystwo. Na wypożyczenie HD mnie nie stać, podwoiłoby to koszt całej imprezy i pewnie jeszczy bym go rozbił Jak zauważyliście, tempo nie jest imponujące i będzie sporo czasu na skoki w bok, zwłaszcza, że jest też sporo "rest days", czyli cały dzień spędzony w jakimś mieście. Wtedy jest najlepsza okazja na solowy skok w bok. Dlatego pytałem, czy znacie jakieś godne polecenia odcinki lub rejony w podanym obszarze zainteresowania Znacie?
Nie wierze, ze ktos ci tutaj pomoze w wyszukaniu fajnych trasek kolo podanych miast.

Ja polecam:
1. Lecisz do centrum miasta, siadasz z mapa na kawe i zaczepiasz lokalesow motocyklowych zeby ci cos polecili.
2. http://www.dangerousroads.org/
__________________
__
Golodupiec bez Afryki
QrczaQ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pytanie do osób znających film: " Long way round" wojtekk Kwestie różne, ale podróżne. 10 24.01.2012 21:06
TomTom XXL IQ Europe 42 Proceder Hardware 3 20.08.2010 23:21
Z działu GPS - CN Europe NT 2010.30 dj.1 Inne tematy 4 29.01.2010 10:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.