Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19.05.2008, 23:54   #1
Dejvid
 
Dejvid's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych
Posty: 154
Motocykl: RD04
Przebieg: 99999
Galeria: Zdjęcia
Dejvid jest na dystyngowanej drodze
Online: 18 godz 1 min 33 s
Domyślnie Mala ale przyjemna przejazdzka

Jutro wyruszam w Bieszczady. Ja i Basia na Afri - w pojedynke. Wierna Afri stoi juz okufrowana, i tak samo jak my nie moze sie doczekac pieknej i ponoc dziewiczej otchlani Bieszczad. Nigdy tam nie bylem, jade doslownie bez planow (zadnego organizowania noclegow ani konkretnych tras). Ma byc fajnie, widokowo no i jak najwiecej off-roadowo Dlatego jesli ktos mialby jakies krotkie konkretne sugestie co do objazdu Bieszczad oraz niedrogich noclegow, to prosze pisac - jutro z rana jeszcze tu zasiade Czas na przeprawe po Bieszczadach to 5-6 dni.
A moze ktos by sie i dolaczyl? Chetnie zapraszamy jakby co moj tel 601617018
A teraz ide odpoczywac, bo czeka nas pare km testowania nowych kombinezonow przeciwdeszczowych...
Dejvid jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.05.2008, 08:31   #2
EGON
R.Capt.
 
EGON's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Beeftown
Posty: 171
Motocykl: RD07
EGON jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 20 min 5 s
Domyślnie

co tu dużo gadać... Bieszczady są zajebiste... choć raz w roku muszę pojechać tam bo inaczej mnie nosić zaczyna....
__________________
EGON jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.05.2008, 09:16   #3
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,031
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 11 godz 28 min 49 s
Domyślnie

Witam - gdybyś w dniach pomiędzy najbliższym czwartkiem a niedzielą zawitał w sąsiądujący z Bieszczadami Beskid Niski i okolice Parku Magurskiego to polecam się jako "przewodnik". Trasy z lekkim off gwarantowane a miejsc do spania "ci u nas dostatek". Jeśli się skusisz to z Bieszczad w kierunku na Beskid polecam tarsę południową czyli przez Cisną - Komańcze - Jaśliska - Tylawe do drogi Dukla - Przejście graniczne w Barwinku a następnie na "międzynarodówce" w lewo /kierunek Barwinek/ i na pierwszej "krzyżówce" w prawo na dość zniszczony asfaltowy odcinek prowadzący do wsi Mszana po czym za kolejne kilka km. ponownie ostro w lewo /kilkaset metrów przed tym skrzyżowaniem zacznie się nowy asfaltowy dywanik/ na Polany - Krempną gdzie np. możemy się ustawić na "oblatywanie" okolicy.
Jak się skusisz to tel. do mnie: 600 831 641

Ps.
Same Bieszczady to pełny wypas ale za bardzo z offem nie ryzykuj bo "zieloni" ostro działają a mandaty nie są niskie
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.05.2008, 21:47   #4
sławas
 
sławas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Zielona Góra
Posty: 1
Motocykl: gs
sławas jest na dystyngowanej drodze
Online: 0
Domyślnie

siema

ja jutro startuje "przed siebie" na kilkudniową tułaczke w kierunku bieszczad, wiec bede tam napewno...dalej na ukraine i dalej nie wiem gdzie, na ile wystarczy czasu i monet....może do zobaczenia na trasie...
sławas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.05.2008, 22:04   #5
Dnieprw


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rymanow
Posty: 36
Motocykl: RD04
Dnieprw jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 min 6 s
Domyślnie

Hej! Jak szukacie fajnego noclegu to polecam "Zagrode Chryszczata" w Smolniku (Smolnik kolo Lupkowa i Komanczy). Fajny klimat i mozna w zasadzie podjechac motocyklem 2 metry od drzwi pokoju.
Dnieprw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.05.2008, 20:25   #6
Dejvid
 
Dejvid's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych
Posty: 154
Motocykl: RD04
Przebieg: 99999
Galeria: Zdjęcia
Dejvid jest na dystyngowanej drodze
Online: 18 godz 1 min 33 s
Domyślnie

Hej hej! Wlasniem wrocil, pelen wrazen jak i moja ladniejsza polowka Piekne sa Bieszczady, piekne! Pawle z Jasla, szkoda ze troszke za pozno napisales tu na forum, bo dopiero teraz to przeczytalem W Bieszczady wjezdzalismy od Dukli przez Komanczę, potem probowalem offem na Duszatyn i dalej lasem, alem sie wycofal po dwoch przejazdach przez rzekę za Duszatynem (ja mieczak jeste ;P ) i pojechalismy normalnie szosą do Cisnej. Tam 2 noclegi w "Cieniu PRLu" potem 3 noclegi w Polanczyku. Polowa dni pobytu do deszcze, ale to nie przeszkadzalo w zwiedzaniu. Z ciekawszych offów wykonalismy przejazd : trasa z Górzanki na Baligród, w polowie tej trasy (po 3 przejazdach przez rzeczkę) odbicie w lewo w szlak rowerowy prowadzący do cerkwi w Łopiance Prawdziwe wyzwanie, kupa blota w glebokich korytach pod gore.
Od tej pory Bieszczady staną sie moim czestszym punktem programowym wypraw. To magiczne miejsca
Pozdrawiam.

PS. Slawek daj znac gdzies Ty wkoncu wyladowal w tych Bieszczadach.
Dejvid jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.05.2008, 21:54   #7
Dejvid
 
Dejvid's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych
Posty: 154
Motocykl: RD04
Przebieg: 99999
Galeria: Zdjęcia
Dejvid jest na dystyngowanej drodze
Online: 18 godz 1 min 33 s
Domyślnie

To moze juz za pozno ;p Juz tesknie za tymi strumykami i dziką puszczą

PS. Tak na powaznie to trzeba tam uwazac, ale na... niedzwiedzie :/ Ponoc jest to bardzo rzadkie, ale nam sie udalo miec spotkanie z misiem. Na szczescie bylismy juz na motorze i akurat ruszalem, gdy spostrzeglismy niedzwiedzia siedzacego za krzakami malin gapiacego sie na nas w odleglosci ok 20m od drogi. Gdy zobaczylem jak podnosi glowe w naszym kierunku nie zastanawialem sie ino gaz i dwójka i dzida przez szutry i kałuze w ciemnym lesie... Miejsce spotkania - 100m od schroniska Koliba, godzina wieczorna.
Kolejnym ciekawym zajsciem z przyrodą bylo jak prawie potracilem orła krzykliwego - siedzial przy poboczu i sploszony niemal otarł sie o moje przednie kolo. Bieszczady poprostu sa super
Dejvid jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.05.2008, 21:58   #8
Ronin
 
Ronin's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 713
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Ronin jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 22 godz 47 min 16 s
Domyślnie

wrzuć jakieś fotki
Ronin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.05.2008, 08:22   #9
zibiano
 
zibiano's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,096
Motocykl: RD07a
zibiano jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 godz 39 min 27 s
Domyślnie

"... i wtedy sie w nas zapalawieczny bieszczadzki ogień...."
ja co roku staram sie tam być przyznaje
ale niedżwiedzia nie spotkalem , ale jazddaaaa

pozdrawiamy !
hej
zibiano jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.05.2008, 09:05   #10
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

I jeszcze na jedno musisz uważać. Droga do Łopienki, o której piszesz, wymaga zgody nadleśnictwa Baligród.
Fajnie się upala po lasach, tyle, że potem nie można zorganizować żadnej imprezy a klimat wobec OR jest taki, że... nie ma już żadnego klimatu.
Niestety taki lajf.
Druga sprawa, to forum jest ogólnodostępne i lepiej nie pisać o takich "osiągnięciach".
Między innymi dlatego na innych forach wprowadzono "zamknięte" regiony, na których w swoim sosie takie tematy sie spokojnie porusza, w tym, jak to zrobić aby było w zgodzie z lokalesami.
hej
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kurtka i spodnie (for ladies) za mala kase kuntakinte Ciuch Afrykańczyka 6 14.10.2012 19:25
Pierwsza wiosenna przejażdżka [Chorwacja 2011] consigliero Trochę dalej 6 17.05.2011 12:03
Norge, Sverige, Suomi - skandynawska przejazdzka'08 HBRT Trochę dalej 8 28.10.2008 09:29
Taka tam przejazdzka - GRECJA 13.IX-07.X Dejvid Trochę dalej 27 17.10.2008 23:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.