Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30.05.2011, 15:46   #11
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 26 min 45 s
Domyślnie

Raczej się nie opłaca finansowo, ale efekt powinien być w jakości jazdy. Niestety przeszczep amor od Kata to wydatek ok tałzena: amor 200-400, spring ok.300, kości ok.300 plus trochę rzeźby. Jak stryjenka woli...
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.08.2011, 01:11   #12
Cibor klv
 
Cibor klv's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok/Jaświły/BielskP
Posty: 1,892
Motocykl: LC 4
Cibor klv jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 13 godz 2 min 29 s
Domyślnie

Ja znalazłem na angielskim ebayu amor od rd 03...jednak jak już paczka do mnie dotarła, był zonk...okazało się, że jest to amor od siódemki. No i odsyłać nie ma sensu, bo koszt dodatkowy (przesyłka 40 funciszy) a i kolejne tygodnie bez moto, nie wchodzą w grę... no to teraz mam w trójce amor od 07. O dziwo siódemkowy amor jest o około 1 cm dłuższy niż mój, ale też wydaje mi się że tył jest teraz bardziej miękki. Oczywiście nie obyło się bez rzeźby żeby wcisnąć zbiornik gazu z prawej strony, można by było go jakoś upchać z lewej, ale trza by było wyjmować i rzeźbić puszkę filtra powietrza, (sporo roboty) zatem trza było porzeźbić w miejscu gdzie zamocowany jest aku i przesunąć tenże o ok 2-3 cm do tyłu... a że moja 03 i tak ma u mnie dożywocie, to zdecydowałem się na rzeźbę. Nie latałem za wiele, tylko asfaltem, ale chyba amor działa jak trzeba, zobaczę jak będzie na offie.
__________________

Cibor klv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.