Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 20.05.2011, 01:18   #37
Budzik
 
Budzik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: 100lyca
Posty: 37
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
Budzik jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 23 godz 35 min 5 s
Domyślnie

Czołem,
Chciałbym pogratulować i podziękować Samborowi oraz całej ekipie w pomarańczowych koszulkach za organizację i poprowadzenie na prawdę znakomitej imprezy. Fajnie też było poznać F2F osoby, które znałem dotąd wyłącznie z forumowych nicków i postów. Dzięki za miłą atmosferę i wspólną zabawę.

Specjalne wyrazy uznania dla Jagny za przygotowanie (relację z tego etapu czytałem z zapartym tchem czekając na kolejne części :-) ) i poprowadzenie trasy krajobrazowej.
Do posta załączam plik z trackami GPS z tej trasy. GPS zapisywał pozycję co 10 sekund lub 10 metrów zależnie od tego, co nastąpiło szybciej.
Log jest w 4 formatach (różne programy akceptują różne formaty, a konwersja między nimi nie zawsze jest łatwa). Jeśli ktoś nie ma jeszcze doświadczenia z GPS trackami, to na początek polecam program Google Earth http://www.google.com/intl/pl/earth/index.html, który używa (natywnie) formatu KML (oraz KMZ) i m.in. umożliwia wirtualne przejechanie trasy (w wersji z lotu ptaka) i to w 3D (GE ma bazę danych wysokości npm poszczególnych punktów Ziemi).

Zrobione (głównie) przeze mnie zdjęcia z imprezy powiesiłem tutaj:
https://picasaweb.google.com/rafal.b...eat=directlink.
Na zlocie zrobiłem też kilkadziesiąt zdjęć różnych patentów, zmot i rozwiązań zainstalowanych na parkujących przed zamkiem Afrykach. Jeśli kogoś by to zainteresowało, to wiszą TUTAJ (album jest niepubliczny):

Pozdrawiam serdecznie,
Budzik
Załączone Pliki
Typ pliku: zip 110514-IZI_Meeting2011-Trasa_Krajobrazowa.zip (954.7 KB, 38 wyświetleń)
Budzik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Hungarian Meeting 2011 sambor1965 Imprezy forum AT i zloty ogólne 3 13.01.2011 18:41
IZI Zlot V 2011 sambor1965 Imprezy forum AT i zloty ogólne 58 22.12.2010 18:43


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.