Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11.04.2017, 18:45   #31
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,224
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 dni 14 godz 10 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał bliźniak Zobacz post
Nie wpisuje się żadnego adresu.



Jeśli wpłaciłeś jesteś na liście.
Bliźniak, z całym szacunkiem ale nie widzę listy. W porównaniu do poprzednich lat chociażby. Mój status jest cały czas w zawieszeniu. Po cholere robić taka stronę skoro nie działa jak trzeba. Przelewy czasem trafiają nie tam gdzie trzeba. A od lutego jakieś info albo choćby odpowiedź na maila by się przydała.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110
luk2asz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.04.2017, 21:51   #32
bliźniak
droga jest celem
 
bliźniak's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 1,022
Motocykl: RD07, LC8
Przebieg: X70.000
Galeria: Zdjęcia
bliźniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 18 godz 25 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał luk2asz Zobacz post
Bliźniak, z całym szacunkiem ale nie widzę listy. W porównaniu do poprzednich lat chociażby. Mój status jest cały czas w zawieszeniu. Po cholere robić taka stronę skoro nie działa jak trzeba. Przelewy czasem trafiają nie tam gdzie trzeba. A od lutego jakieś info albo choćby odpowiedź na maila by się przydała.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Strona działa i w mojej opinii jest bardzo czytelna. Kuba się postarał, żeby działała jak należy. Zapomnieliśmy jednak o rubryce NICK, a danych personalnych publikować nie wolno, więc listy publicznej niet. Jeśli wpłaciłeś, wyślij mi swoje dane sprawdzę czy dotarło i dam znać.
__________________
RideNow!
bliźniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.04.2017, 22:03   #33
jumajkel
 
jumajkel's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Poronin
Posty: 114
Motocykl: RD07a
Przebieg: 52tkm
jumajkel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 5 godz 6 min 42 s
Domyślnie

Bliźniak, Przesłałem pytanko na . Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdr.
jumajkel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.04.2017, 23:56   #34
bliźniak
droga jest celem
 
bliźniak's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 1,022
Motocykl: RD07, LC8
Przebieg: X70.000
Galeria: Zdjęcia
bliźniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 18 godz 25 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jumajkel Zobacz post
Bliźniak, Przesłałem pytanko na . Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdr.
Dostałem, odpisałem.
__________________
RideNow!
bliźniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2017, 08:43   #35
Mallory
Moderator
 
Mallory's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Poznan
Posty: 2,419
Motocykl: RD04
Przebieg: kto wie
Mallory jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 dzień 12 godz 44 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał bliźniak Zobacz post
Strona działa i w mojej opinii jest bardzo czytelna. Kuba się postarał, żeby działała jak należy. Zapomnieliśmy jednak o rubryce NICK, a danych personalnych publikować nie wolno, więc listy publicznej niet. Jeśli wpłaciłeś, wyślij mi swoje dane sprawdzę czy dotarło i dam znać.
Nie jest za dobrze ze stroną w tym roku i to nie tylko moja opinia. Głównym powodem jest brak listy - niby maila też jakiegoś mam, ale pewności brakuje.
Zróbcie chociaż jakiś prototyp listy skoro nie ma nicków. Np. typu:
nr - inicjały - końcówka telefonu - kraj - końcówka ulicy...

1. MK - ...349 - POLSKA - ...ńska,
2. WP - ...791 - POLSKA - ...rska.

Wielu będzie wdzięcznych.
__________________


Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien.
Mallory jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2017, 09:19   #36
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,224
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 dni 14 godz 10 min 27 s
Domyślnie

Dobrze ze nie tylko moja opinia jest taka. Strona jest do kitu. Nie mówię o szacie graficznej ale funkcjonalności. Stawiam flaszkę jak ktoś znajdzie odnośnik do Moje Konto. O liście nie wspomnę. Co prawda nie potrzebna mi lista bo jadę tam bo lubię. Ale w poprzednich latach, to właśnie lista z uczestnikami mnie zachęcała.
Byłem już dwa razy na izim. W poprzednich latach nie było problemu z informacją, że zapłaciłem, że jest potwierdzone, że mam miejsce itp. W tym roku zapłaciłem 18 lutego, do dzisiaj nie mam info, że jest ok. Bliźniak, nie odpisuj mi tylko proszę że jak zapłaciłem to miejsce mam. Mój status jest zawieszony gdyż brak.weryfikacji wpłaty. Postaw się e sytuacji innych osób, które nie siedzą na forum. Nie wiedzą nic. Nie odpisujecie na żadnego maila. Kilka razy pisałem.
Atmosfera jest na zamku super ale takim podejściem jak w tym roku to mocno się zastanawiam czy nie odpuścić. Tyle że nawet kasy nie odzyskam bo niby do kogo napisać skoro nikt nie odpisze.
Może trochę sarkastycznie ale ile można prosić o info czy głupie 230 zł doszło i mam miejsce. A gdybym nie sledzil forum to co?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110
luk2asz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2017, 12:47   #37
gonzik.korba
 
gonzik.korba's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Wrocław
Posty: 91
Motocykl: AT - nisz nisz.
Galeria: Zdjęcia
gonzik.korba jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 5 godz 51 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał luk2asz Zobacz post
Dobrze ze nie tylko moja opinia jest taka. Strona jest do kitu. Nie mówię o szacie graficznej ale funkcjonalności. Stawiam flaszkę jak ktoś znajdzie odnośnik do Moje Konto. O liście nie wspomnę. Co prawda nie potrzebna mi lista bo jadę tam bo lubię. Ale w poprzednich latach, to właśnie lista z uczestnikami mnie zachęcała.
Byłem już dwa razy na izim. W poprzednich latach nie było problemu z informacją, że zapłaciłem, że jest potwierdzone, że mam miejsce itp. W tym roku zapłaciłem 18 lutego, do dzisiaj nie mam info, że jest ok. Bliźniak, nie odpisuj mi tylko proszę że jak zapłaciłem to miejsce mam. Mój status jest zawieszony gdyż brak.weryfikacji wpłaty. Postaw się e sytuacji innych osób, które nie siedzą na forum. Nie wiedzą nic. Nie odpisujecie na żadnego maila. Kilka razy pisałem.
Atmosfera jest na zamku super ale takim podejściem jak w tym roku to mocno się zastanawiam czy nie odpuścić. Tyle że nawet kasy nie odzyskam bo niby do kogo napisać skoro nikt nie odpisze.
Może trochę sarkastycznie ale ile można prosić o info czy głupie 230 zł doszło i mam miejsce. A gdybym nie sledzil forum to co?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Siemanko,

Listy niema i faktycznie trochę bieda z tym. W tym roku już tego nie przeskoczymy.

Odpowiedzi na maile poszły trwało to długo bije się w pierś (oj ja nie dobry nie dobry), będzie teraz lepiej.

Możesz odpuśćić, wola Twoja. Tylko się zastanów czy lepiej by było gdyby większość kasy i energii poszło na miód malina design strony i obsługę rejestracji a atmosfera na zamku by była do dupy? ;-) Będzie miło gdy jednak zawitasz i dolożysz swoją cegiełkę do atmosfery na Zamku

Pozdro.
G.

P.s.: Pamiętajcie ktoś to musi zrobić i to w wolnym czasie, w tym czasie gdy się powinno miażdżyć opony w błocku lub łykać bronki ze znajomymi.
__________________
--
Gonzik
gonzik.korba jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2017, 22:41   #38
Vertus72
 
Vertus72's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Łódź
Posty: 602
Motocykl: Ansfaltowy pedał
Vertus72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 10 godz 28 min 55 s
Domyślnie

A to w poprzednich latach ktoś miał płacone, że wszystko było oki, a w tym roku jest robione w czasie wolnym......?
Myślę,że frekwencja przerosła trochę onanizatorów i stąd ta zwłoka. To samo z kalendarzami, które doszły długo po tym jak miały. Gryzę się w jęzor i nic już dalej nie mówię.
Vertus72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2017, 23:23   #39
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał gonzik.korba Zobacz post
(...)
P.s.: Pamiętajcie ktoś to musi zrobić i to w wolnym czasie, w tym czasie gdy się powinno miażdżyć opony w błocku lub łykać bronki ze znajomymi.(...)
Pamiętajcie że większość, o ile nie wszyscy, wiedzą o tym doskonale. Pamiętajcie też że gdy brakuje rąk do pracy, to są osoby które chętnie pomogą w swoim wolnym czasie.
Do zobaczenia na zamku, liczę na świetną atmosferę (będę pierwszy raz).
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.04.2017, 15:58   #40
Kamyk


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Posty: 432
Motocykl: ST XTZ 750'89
Kamyk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 1 godz 53 min 49 s
Domyślnie

Prawdopodobnie nie pojawie sie w tym roku na Izim. Wiec bede mial do odsprzedania swoje miejsce. Jesli ktos byl by chetny prosze o info na PW.

Pozdrawiam,
Kamyk
Kamyk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kalendarz IZI Meeting 2017 IZI Meeting Inne tematy 35 11.12.2017 17:03
Enduro Pohulanka 29.04.2017 - 01.05.2017 wojtekm72 Imprezy forum AT i zloty ogólne 53 28.05.2017 22:49


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.