Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.11.2014, 10:22   #961
Lepi


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 5,596
Motocykl: 690 Enduro
Lepi jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 9 godz 46 min 52 s
Domyślnie

Fasi, czyżbyś poczuł się urażony? (wyśmiany)? Ty, prowokator i prześmiewca?

Puszek, w duchu to mi żal tych, którzy uczucia lokują w materii maszynie do ciorania po krzakach... ale nie mów nikomu bo towarzystwo jakieś drazliwe się zrobiło
__________________
"A jeśli nie znajde w swej głowie rozumu to paszport odnajde w szufladzie..."
Lepi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2014, 10:36   #962
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 5 godz 16 min 38 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lepi Zobacz post

Puszek, w duchu to mi żal tych, którzy uczucia lokują w materii maszynie do ciorania po krzakach... ale nie mów nikomu bo towarzystwo jakieś drazliwe się zrobiło
Hmmm..no cóz to wiele wyjasnia Ty zimny potworze....
na szczescie wielu z nas podziela moją zauroczenie :-))

A z drugiej strony troche Cie rozumiem...jak tu obdarzyć uczuciem młynek śrubowy?
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2014, 10:37   #963
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,919
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 4 tygodni 1 dzień 21 godz 19 min 46 s
Domyślnie

Tak jestem urazony bo obrazaja moj motocykl

Pany KTMy, danych oficjalnych nie ma, jeszcze, ale jest grono ludzi, dziennikarzy ktorzy sie troche znaja i umia ocenic. Pozatym honda puszcza jakies info i paczy na reakcje.

Powie ze silnik 1200 i 150KM i zaczna cale chory afrykanskie jeczec

Powie 250kg i paczy na reakcje a tam Puszek jedzie jak po psach

W kazdej chwili moze puscic nowy blef i sprawdzac czego rynek oczekuje, to sie nazywa strategiczne tworzenie motocykla.

W KTMie wystarczy ze podaja pojemnosc 1300 i 200 koni i wszyscy klienci pieja z zachwytu. Ale klient hondy to taka specjalna gadzina ktorej ciezko dogodzic

Z danych techniczny paczymy wiec widzimy.

- kolo 21 i 18
- zawiecha terenowa (zadne pseudo)
- waga raczej 200 niz 180, ale od czego jest katowka
- silnik ma dwa cylindry polozone do przodu i nie ma 150KM. Jakby moc tego silnika byla najlepszym atutem tego moto, toby juz ja podali

Zgadza sie prawie wszystko co QurczaQ sobie zazyczyl

Jakby na scenie pojawil sie jakis podpicowany krosturer, albo inny KTM 1050 czyli takie wyroby enduropodobne, sam siedzialbym w lozy szydery. Mnie ta premiera wiecej niz zaskoczyla, bo juz sam przestawlem wierzyc ze da sie jeszcze zrobic motocykl w duchu ADV.

I najwazniejsze zdanie co mi po uszach dzwoni ze to ma byc motocykl do jazdy po torze dookola swiata

ps. musze detki i klucze kupic
ps2. Jade zara do hondy zarezerwowac jazde probna
ps3. Na forum niemieckim LC8 chwala nowa Honde i wieszaja psy na KTMie za ten wyrob enduropodobny. Tam znowu czekaja na wersje 690 ADV , czyli kazdy ma swoje marzenia
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.

Ostatnio edytowane przez fassi : 05.11.2014 o 10:51
fassi jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2014, 10:45   #964
Lepi


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 5,596
Motocykl: 690 Enduro
Lepi jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 9 godz 46 min 52 s
Domyślnie

Pewnie, że warto mieć marzenia ale żyć wyłącznie marzeniami?
KTM nie pokazał nic ciekawego. Mi to akurat nie przeszkadza bo nie potrzebuję dodatkowych plastików w 690. A duże katy niech robią jak największe! Skoro są chętni to super, że ich potrafią zadowolić.
__________________
"A jeśli nie znajde w swej głowie rozumu to paszport odnajde w szufladzie..."
Lepi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2014, 10:46   #965
Zet Johny
 
Zet Johny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Limanowa
Posty: 1,586
Motocykl: RD07HRC+CRF1100L
Zet Johny jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 3 tygodni 3 dni 20 godz 37 min 7 s
Domyślnie

Fazi mądrego to miło posłuchać (poczytać)
Zet Johny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2014, 10:52   #966
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,955
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 2 godz 11 min 19 s
Domyślnie

Patrząc na kartery w prototypie, myślę że będzie miał 650-800 pojemności. Silnika od BMW F800 nie przypomina w żadną stronę, raczej na pozbawiony tylnych garów silnik crosstourera, widać podobną "linię projektową", spodziewam się mocy do 80 km.
__________________
Enduro i ADV
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2014, 10:58   #967
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: WTA
Posty: 1,656
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 55 min 9 s
Domyślnie

Temat jest ekscytujący.
Wczoraj po przyjściu z roboty mówię do swojej połowinki że będzie nowa afra a ona na to, że 'nie zapominaj, że w przyszłym roku dom budujemy'
Tyle komentarza.
Jak będzie taka jak prototyp, smukła i elastyczna to będzie bez kitu zajefajne moto! Mam nadzieję, że będzie tak samo nie do zajechania jak AT.
Buziaki
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery
PARYS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2014, 10:58   #968
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Z danych techniczny paczymy wiec widzimy.

- kolo 21 i 18 ZGADZA SIE
- zawiecha terenowa (zadne pseudo) HMMM KONDONOWOSCI SIE NA OKO NIE OCENI A I SKOK MOZE BYC MALO ZADOWALAJACY
- waga raczej 200 niz 180, ale od czego jest katowka RACZEJ 220 ALE NIKT NIE MA WAGI W OKU, PAMIETAJ ZE ABS, KONTROLA TRAKCJI I INNE BAJERY MUSZA WAZYC SWOJE
- silnik ma dwa cylindry polozone do przodu i nie ma 150KM. Jakby moc tego silnika byla najlepszym atutem tego moto, toby juz ja podali IDAC TWOIM ROZUMOWANIEM TO NIC NIE JEST ATUTEM TEGO MOTOCYKLA BO NA RAZIE NIE PODALI ZADNYCH SZGEGULOW TECHNICZNYCH

Zgadza sie prawie wszystko co QurczaQ sobie zazyczyl JAK NA RAZIE ZGADZA SIE TYLKO WYGLAD I KOLA BO RESZTA TO SA DOMNIEMANIA WYSSANE Z PALCA

Jakby na scenie pojawil sie jakis podpicowany krosturer, albo inny KTM 1050 czyli takie wyroby enduropodobne, sam siedzialbym w lozy szydery. Mnie ta premiera wiecej niz zaskoczyla, bo juz sam przestawlem wierzyc ze da sie jeszcze zrobic motocykl w duchu ADV. ZOBACZYMY CO POWIESZ JAK KAT WYPUSCI WERSJE 1050R A ZROBI TO NAPEWNO BY ZALEPIC LUKE PO 990

I najwazniejsze zdanie co mi po uszach dzwoni ze to ma byc motocykl do jazdy po torze dookola swiata

ps. musze detki i klucze kupic
ps2. Jade zara do hondy zarezerwowac jazde probna
ps3. Na forum niemieckim LC8 chwala nowa Honde i wieszaja psy na KTMie za ten wyrob enduropodobny. Tam znowu czekaja na wersje 690 ADV , czyli kazdy ma swoje marzenia


Wizualnie te moto tez mi sie podoba z malymi zastrzezeniami i bardzo bym chcial by wszystkie nasze mazenia i oczekiwania urzeczywistnily sie w tym moto. Jak na razie to sa tylko mazenia a zaprezentowana makieta motocykla to koncept. Onanizm sprzetowy zaczyna sie gdy juz wiadomo co z czym sie je a nie nad makieta ktora ma wyznaczac droge. Koncept ten idzie w slusznej i bardzo pozadanej przez nas lini ale jaki bedzie model produkcyjny
Pozdro
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2014, 11:03   #969
Zet Johny
 
Zet Johny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Limanowa
Posty: 1,586
Motocykl: RD07HRC+CRF1100L
Zet Johny jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 3 tygodni 3 dni 20 godz 37 min 7 s
Domyślnie

Moja żonka jak ją zawołałem do kuchni i powiedziałem że jest dobra wiadomość (inaczej by nie przyszła ) i powiedziałem jej że będzie nowa Afryka - nie skomentowała tego . Dlaczego ona mi to robi? he he
Zet Johny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2014, 11:10   #970
voxan69
 
voxan69's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Sanok
Posty: 2,022
Motocykl: EXC, ST 1300
Przebieg: rośnie
voxan69 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 10 godz 19 min 14 s
Domyślnie

motormaniak jak będzie ważył do 190 kg na sucho czyli tyle co stary Trampek to ta moc będzie wystarczająca powiedziałbym idealna - najważniejsze, żeby był niezawodny - taki, którym nie będziesz się bał pojechać dalej na wschód. Ja miałem różne motki w życiu nawet takie po 180 km plastiki, pan europana 1300, dużego GS-a i inne. Teraz mam starego Trampka (z wyboru) i jazda nim sprawia mi największą frajdę - nie ma dobrego zawiasu, nie ma mocy, nie chroni przed wiatrem ale wjeżdżam wszędzie gdzie chcę i czuję, że mnie nigdy nie zawiedzie (nie ma nawet pompki paliwa).
Ta nowa "Afra" jeżeli będzie taka jak pokazali i będzie miała dobry nie za wielki silnik będzie ideałem dla większości motocyklistów lubiących bezdroża
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
voxan69 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
prawdopodobnie nowa VFR i jej nowa skrzynia rambo Inne tematy 12 19.09.2009 15:32


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.