Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.03.2009, 13:47   #81
chomik

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,560
Motocykl: nie mam AT jeszcze
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 5 godz 36 min 17 s
Domyślnie

Puszek zlituj sie.... Zaczynamy się powtarzać...

P.S.
A ogolnie to Chinski masz w ryja.... ochlapusie...

Ostatnio edytowane przez chomik : 05.03.2009 o 13:51
chomik jest offline  
Stary 05.03.2009, 13:56   #82
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,974
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 5 godz 46 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazmir Zobacz post
Temat ten nie powiem podniósł mi ciśnienie!!!

Puszek ja doskonale rozumiem, że są ludzie którzy mają prawo spotykać się w swoim gronie. To normalne jak deszcz w czasie burzy. Nienormalnym jest natomiast przydział na tym forum niewidocznych dla innych użytkowników kont. W jakim celu? Aby grono 10-ciu osób mogło się ze sobą komunikować? Śmieszne, w dobie telefonii komórkowej i internetu.
Rozwijając myśli Podoska to podzielmy forum jeszcze na takie grupy:
- SG
- Mechanicy
- Kobiety
- Zamożni powyżej 200 000 zeta na pit-cie po co mają wysłuchiwać reszty biedaków, że jakaś tam uszczelka kosztuje 50 zeta
- inne orientacje seksualne
- piszący poprawnie po polsku, bo to na forum jest najważniejsze, zwłaszcza w dziale mechaniki

Reszta, czyli ogólnie dostępne forum, widoczne będzie dla nieudaczników. Oni ciągle zadają pytania - czy ten wałek jest dobry, w którą stronę odkręcamy śrubę itd.....

Ręce do góry, kto chce należeć do tej społeczności?

Problem jest w tym, że podziału dokonał ktoś, kto nie zapytał się chociażby w formie ankiety czy należy się takiej czy innej grupie jakiś dodatkowy przywilej może całkiem słuszny.
A co w sprawie poczty forumowej panie i panowie? Temat zostawiam otwarty, może ktoś ma ochotę coś na ten drażliwy temat powiedzieć.......

Jeśli ktoś nie chce odpowiadać na głupie według niego pytania, niech nie odpowiada. Nie potrzeba robić ukrytych działów, takie są uroki forum. Jest kolorowe pełne życia i takie powinno pozostać.
Jeśli jeszcze nie wiesz, dlaczego powstał zamknięty dział, to powinieneś uważnie przeczytać kilka razy ze zrozumieniem to, co napisałeś, bo w tym, co napisałeś jest odpowiedź na Twoje pytanie!
Brakuje Ci kolegów do jazdy?
Chcesz z Nami napić się wódki i pojeździć po krzokach?
Napisz do mnie a ja jeszcze w tym miesiącu zaproszę Cię na imprezę organizowaną przez Nas tzn.. STARĄ GWARDIE, wtedy przekonasz się czy warto zadawać się ze starymi zamkniętym w sobie pedałami zapatrzonymi w siebie, lejącymi na Nawych z założenia.
Zanim napiszesz następny rewolucyjny tekst, zastanów Sie!
Może Ty pochwalisz sie osiągnięciami i pomocą na tym forum w stosunku do nowych głodnych wiedzy posiadaczy motocykla Africa Twin , zamiast krytykować !
Mi o wszystkim powiedziała moja Mama, wiec mam to już za sobą!
Czy Ci się to podoba czy tez nie, jak to ktoś nazwał stara gwardia była jest i będzie, różnica może tylko polegać na zmianie miejsca, jeśli to Cię tak bardzo bulwersuje, że piszemy sobie tutaj i my tylko to widzimy!!!!
Zresztą ja od samego początku wychodziłem z propozycją, żeby to zrobić gdzie indziej, ale większość tak zdecydowała, teraz już wiem że to nie była dobra decyzja!
Życzę Wszystkim bez względu czy Młodym czy Starym udanego sezonu 2009, ponieważ dla mnie nie ma różnicy, czym masz nowy czy stary motocykl, dla mnie wszyscy jesteście MOTOCYKLISTAMI.
Szerokości i uważajcie na siebie.
Tyle w temacie z mojej strony.
Bez odbioru!
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline  
Stary 05.03.2009, 14:08   #83
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 34 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał puszek Zobacz post
Zostawiam czas na wyrazenie Waszych opini do 24,00 dzis. Potem temat zamykam. Jesli ktoś ma coś konstruktywnego do napisania, zapraszam.
No wolnoc Tomku w swoim domku. Puszek tu moderatorem i jak mowi, ze zamyka to ma takie prawo. Korzystajac z danego czasu przedstawie moje zdanie w kilku punktach:

1. Nie spodobal mi sie pomysl utworzenia SG. Moim zdaniem powstawało bowiem nie po to by to forum bylo lepsze tylko dlatego, ze takie jakie jest przestalo kolegom odpowiadac.

2. Wcale mi sie nie spodobalo, ze grupa tworzaca SG nie probowala czegokolwiek w forum zmieniac tylko zalozyli zamknieta grupe

3. Nie podobaly mi sie niejasne kryteria jakimi moim zdaniem kierowali sie koledzy zapraszajac kogos do SG

4. SG nie ujawnila swojego istnienia (nie chodzi o otwarcie lamow, tylko o "widzialnosc" zamknietego podforum). Zdecydowana wiekszosc uzytkownikow forum dowiedziala sie o istnieniu SG wczoraj. Dalej mechanizm byl prosty: jak sie izoluja to znaczy ze maja cos do ukrycia. Ciekawe co tam o nas pisza...

5. Nazwa Stara Gwardia jest nieszczesliwa, jasno sugeruje ze tu zgrupowani sa "lepsi". Jakby koledzy nazwali sie "Starymi Piernikami" to by nie bylo takiego cisnienia.

To tyle jesli chodzi o to jakie bledy popelnili moim zdaniem koledzy z SG.

Czesc forumowej mlodzieży i "średniakow" robi zas blad sadzac, ze sa w jakikolwiek sposob stratni na nienalezeniu do grona SG.

Poniewaz obnizajacy sie poziom sprawil iz czuje sie stratny na kazdej wymianie pogladow daje sobie na razie spokoj ze sledzeniem tego co sie dzieje pod tym adresem.

Zajrze w maju...
sambor1965 jest offline  
Stary 05.03.2009, 14:21   #84
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
4. SG nie ujawnila swojego istnienia (nie chodzi o otwarcie lamow, tylko o "widzialnosc" zamknietego podforum). Zdecydowana wiekszosc uzytkownikow forum dowiedziala sie o istnieniu SG wczoraj. Dalej mechanizm byl prosty: jak sie izoluja to znaczy ze maja cos do ukrycia. Ciekawe co tam o nas pisza...
Szczerze mówiąc ja aż do wczoraj nie miałem świadomości że SG jest niewidoczne dla innych ...
__________________
Hubert

hubert jest offline  
Stary 05.03.2009, 14:24   #85
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,461
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 5 dni 3 godz 5 min 44 s
Domyślnie

Tak sobie czytam i naprawdę nie rozumiem żali wypisywanych na temat SG , a juz zupełnie tych wypisywanych przez osoby ktore są "5minut na forum".
Oczywiście jak wszyscy zdążyli zauważyć, to forum jest bardzo tolerancyjne, absolutnie nie hermetyczne ( jak to bywa z innymi.......) , pomoc jest udzielana praktycznie wszystkim co jej potrzebują itp...itd.... kto chce może tutaj zaistnieć......
jest jednak pewne ale...
Jak wszystkie fora także i to na początku było miłym fajnym spokojnym miejscem dla niewielkiej grupy latających Afrykami, w kameralnym gronie które powolutku się rozrastało
panowała niemal rodzinna atmosfera.
Ludzie znali się bardziej z widzenia niż tylko po nickach na stronach , spotykali się na swoich ślubach , spotach czy zlotach....... dobrze się znali.
Czas pokazał że forum rozrosło się do rozmiarów gdzie ogarnięcie i utrzymanie bliższych znajomości ze wszystkimi staje się nie możliwe.
Dlatego naturalnym się staje że powstają grupy ludzi które widują się na wyjazdach, domowych spotkaniach czy innych bardziej kameralnych spotach.
Trudno raczej zaprosić np na działkę 100 osób, dlatego zawęża się listą do tych bliższych z którymi coś się już przeżyło.
Jak też zapewne wiecie , nie z każdym ma się ochote gdzieś pojechać , wypić piwo , spędzić czas.
Każdy jest inny i każdy ma prawo do doboru swojego towarzystwa.
Między innymi dlatego powstało coś takiego jak SG, nie po to żeby alienować się od reszty forum, przestać się tam udzielać, zachować w tajemnicy swoje pomysły i wiedzę.....absolutnie!!
Jest po to żeby np. pogadać o dupie maryni , powspominac jakiś wspólny wyjazd ( z których to wspomnien ktoś nieobecny niewiele zrozumie...bo go po prostu nie było) umowić się z kimś na np wizytę domową....itp
czy to są tematy które powinny być obowiązkowo na forum ogólnym? Chyba raczej nie.
Możliwe że forma stworzenia "osobnego pokoju" jest dla niektorych dyskusyjna, cóż jest to możliwe.....ale raczej nad forma stworzenia.
Myślę że nakręcanie się w temacie o SG nie ma najmniejszego sensu.

Kazmir, znam cię już trochę, ale trochę jestem zaskoczony twoją żywiołowa reakcją.
Ale w najbliższym czasie przekonasz się o pewnych rzeczach....o jakich...cóż wszystko w swoim czasie, nie takim długim.
pozdrawiam i młodych i starych
__________________
AT03
Dzieju jest offline  
Stary 05.03.2009, 14:41   #86
giziu
 
giziu's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 614
Motocykl: jeszcze będę jeździł XRV...
giziu jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 4 godz 22 min 55 s
Domyślnie

Ludzie, co się z Wami dzieje, gdzie jest ta społeczność afrykańska, która okazywała "miłość" do czarnego brata czy siostry. To co można przeczytać w tym wątku wykazuje, że jesteśmy bandą żrących się pomiędzy sobą motocyklistów. Z żalem muszę oświadczyć, że stosunek kilku czaruchów bardzo mnie zaskakuje. Powstanie Starej Gwardii nie miało na celu stworzenie kąciku do obrabiania komukolwiek dupy ( kilka osób tak to przedstawiło). Dla mnie zresztą nie ma to znaczenia, czy należę do SG czy też nie, jestem człowiekiem, który nie ocenia ludzi wedle ich przynależności "partyjnych.
Panowie zastanówcie się co piszecie bo cała ta dyskusja robi sie żenująca.
__________________
Jednakowoż wybrałem prawidłowo...Afryczkę na Królową
giziu jest offline  
Stary 05.03.2009, 14:41   #87
chomik

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,560
Motocykl: nie mam AT jeszcze
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 5 godz 36 min 17 s
Domyślnie

Wydaje mi się, że to jest wszystko zrozumiałe, jedyny problem to zrobienie takiej grupy po cichu jak szpieg z gazownii i tyle...
Proponuję aby ustalić, że nie ma możliwości tworzenia grup bez informacji na forum o utworzeniu takiej grupy i jej statusie (widoczny i niewidoczny).
I chyba nie ma sensu, naprawdę dalej o tym gadać.
chomik jest offline  
Stary 05.03.2009, 15:22   #88
R2D2
ReGeNeRaToR
 
R2D2's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Olsztyn
Posty: 632
Motocykl: RD07
R2D2 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 dni 11 godz 25 min 50 s
Domyślnie

Abstrahując od tej sytuacji bo nie znam was i nie mam zamiaru komentować postępowania ludzi którzy coś tu do powiedzenia mają.

Moje zdanie jest takie że jak ktoś ma forum to niech sobie robi co chce.Zamyka, otwiera, kasuje, wyświetla reklamę proszku ,PISu, gumowej pały albo Ojca dyrektora.

Jak się komuś nie podoba to wara , ale jak zawsze kij ma dwa końce.

Jak właściciel będzie w ten sposób postępował bez pewnego porozumienia to na pewno zrobi się kwas i syf.Nastąpią podziały itd.

Znałem fora które miały po kilkadziesiąt tysięcy userow , były wspaniałe ale poprzez nieprzemyślane działania pewnych grup się posypały.

Mi osobiście wisi czy będzie tu 15 czy 100 działów w tym 50 niewidzialnych , nikt mnie nie zmusza do niczego. Chcę to coś robię i pisze , nie chce to na drzewo.

Pozdrawiam
__________________
END of TRANSMISSION
R2D2 jest offline  
Stary 05.03.2009, 15:32   #89
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,099
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 5 dni 15 godz 52 min 47 s
Domyślnie

panowie to juz nudne
pałeł jest online  
Stary 05.03.2009, 15:45   #90
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,563
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 15 godz 21 min 13 s
Domyślnie

Puszek, zamykaj to w cholere bo już nic więcej nie powie sie w tym temacie
ramires jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.