Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.03.2009, 12:28   #71
Kazmir
 
Kazmir's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,742
Motocykl: RD03
Kazmir jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 7 godz 1 min 24 s
Domyślnie

Temat ten nie powiem podniósł mi ciśnienie!!!

Puszek ja doskonale rozumiem, że są ludzie którzy mają prawo spotykać się w swoim gronie. To normalne jak deszcz w czasie burzy. Nienormalnym jest natomiast przydział na tym forum niewidocznych dla innych użytkowników kont. W jakim celu? Aby grono 10-ciu osób mogło się ze sobą komunikować? Śmieszne, w dobie telefonii komórkowej i internetu.
Rozwijając myśli Podoska to podzielmy forum jeszcze na takie grupy:
- SG
- Mechanicy
- Kobiety
- Zamożni powyżej 200 000 zeta na pit-cie po co mają wysłuchiwać reszty biedaków, że jakaś tam uszczelka kosztuje 50 zeta
- inne orientacje seksualne
- piszący poprawnie po polsku, bo to na forum jest najważniejsze, zwłaszcza w dziale mechaniki

Reszta, czyli ogólnie dostępne forum, widoczne będzie dla nieudaczników. Oni ciągle zadają pytania - czy ten wałek jest dobry, w którą stronę odkręcamy śrubę itd.....

Ręce do góry, kto chce należeć do tej społeczności?


Problem jest w tym, że podziału dokonał ktoś, kto nie zapytał się chociażby w formie ankiety czy należy się takiej czy innej grupie jakiś dodatkowy przywilej może całkiem słuszny.
A co w sprawie poczty forumowej panie i panowie? Temat zostawiam otwarty, może ktoś ma ochotę coś na ten drażliwy temat powiedzieć.......

Jeśli ktoś nie chce odpowiadać na głupie według niego pytania, niech nie odpowiada. Nie potrzeba robić ukrytych działów, takie są uroki forum. Jest kolorowe pełne życia i takie powinno pozostać.
Kazmir jest offline  
Stary 05.03.2009, 12:40   #72
ENDRIUZET
buszujący w zbożu
 
ENDRIUZET's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Szczecin
Posty: 678
Motocykl: RD07
Przebieg: 33.000
ENDRIUZET jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 13 godz 40 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał podos Zobacz post
Dlaczego?

Bardzo ciekawa dyskusja i w dodatku na niezłym poziomie. W przeciwieństwie do wspomnianego forum wędkarstwa muchowego.

Nie cierpię "polityki", jestem w niej kiepski, wolę konkretną robote. Podobają mi sie ludzie z inicjatywą, chcący coś zmieniać i udoskonalać. Ludzie którzy jak coś nie działa lub działa źle, chcą to naprawić. Są tutaj tacy i do takich chciałbym się zaliczac.
To forum będzie takie jakim go tworzymy. Nowa skórka nie ma tu wiele do rzeczy, to tylko narzędzie. Jak sie pozamykacie (w grupach czy w sobie, obojętne) to milcząc, w sposób naturalny, o jego ksztalcie nie bedziecie decydować. To jak nie pójść na wybory. Mamy do tego prawo, ale potem nie miejmy pretensji, że wybrano Samoobronę.
Pewnie, że można zamknąć forum na świat. Odciąć dopływ swieżej krwi. Byłby to koniec tego forum. Ale na pewno nie koniec przyjaźni, które się tu nawiązały.
Dlatego, że jest to od 2 dni najczęściej czytany temat przez wszystkich ... po co siać ferment Nie każdy przyjmie do wiadomości prawdy tutaj w postach opisane i będzie się czuł (NIESŁUSZNIE) forumowiczem klasy II albo III ... pewnie tylko 10% z nas wiedziało, że istnieje podforum i dziwiło się dlaczego system pokazuje 50 obecnych na forum, a w chat boxie rozmawiające maksymalnie 3 - 4 osoby Teraz wiem, że gdzieś za zamkniętymi drzwiami toczą się rozmowy / hihy-śmichy grupy przyjaciół ... i kto wie ...może ja też kiedyś dostanę do nich klucz Ja rozumiem potrzebę istnienia podforum SG ... i mi to wystarczy ... W sumie wkurza mnie jak w tej sprawie wypowiada się jakiś nowy kolega z dorobkiem 3 postów zarejestrowany 29 lutego 2009 do tego jeszcze nie zdecydowany czy chce AT czy może maxi skuter .... i wymądrza się .... Ci którzy namiętnie wchodzą na nasze forum .... już się naczytali i wiedzą o SG (akceptują to lub nie - ich, nasz problem) .... nowych rejestrujących nie stresujmy, że jest STREFA 51 i UFO (SG) naprawdę istnieje

.... a tak wogóle wiecznie nieprzychylny mi Podosie to o co chodzi w tym Twoim poscie .... bo swieża krew, polityka, samoobrona .... normalnie nie kumam
__________________
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale tylko niektórzy spoglądają w gwiazdy.

Ostatnio edytowane przez ENDRIUZET : 05.03.2009 o 12:42
ENDRIUZET jest offline  
Stary 05.03.2009, 12:41   #73
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Ja biore z 7Gregiem i Dj.1 dział GPS + dzwoniki polifoniczne
rambo jest offline  
Stary 05.03.2009, 12:49   #74
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Najwyżej polskiego pochodzenia
rambo jest offline  
Stary 05.03.2009, 13:05   #75
podos
 
podos's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Kraków
Posty: 3,988
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
podos jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 14 godz 28 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ENDRIUZET Zobacz post

[COLOR=Purple].... a tak wogóle wiecznie nieprzychylny mi Podosie to o co chodzi w tym Twoim poscie .... bo swieża krew, polityka, samoobrona .... normalnie nie kumam
Słucham? Teraz to ja nie kumam.
__________________
pozdrawiam, podos
AT2003, RD07A
------------------
Moje dogmaty
0. O chorobach Afryki: (klik)
1. O Mikuni: Wywal to.
2. O zębatce: Wypustem na zewnątrz!!!
3. O goretexie: Tylko GORE-TEX
4. O podróżach: Jak solo to bez kufrów
5. O łańcuszkach rozrządu: nie zabieram głosu.
6. Lista im. podoska Załącznik 10655
7. O BMW: nie miałem, nie znam się, nie interesuję się, zarobiony jestem.
8. O KN: Wywal to.
9. O nowej Afripedii: (klik)
podos jest offline  
Stary 05.03.2009, 13:09   #76
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazmir Zobacz post
Temat ten nie powiem podniósł mi ciśnienie!!!
Oj Kazmir, kogo jak kogo ale Ciebie nie podejrzewałem o taki bulwersowanie się tym tematem ...


Cytat:
Napisał Kazmir Zobacz post
Nienormalnym jest natomiast przydział na tym forum niewidocznych dla innych użytkowników kont. W jakim celu? Aby grono 10-ciu osób mogło się ze sobą komunikować? Śmieszne, w dobie telefonii komórkowej i internetu.
To wcale nie jest śmieszne bo daje dużą wygodę. Ludzie zmieniają numery telefonów, adresy email a nicków na forum nie ...

SG zostało utworzone na wyraźną prośbę pewnej grupy osób, które skrzyknęły się mailowo.


Cytat:
Napisał Kazmir Zobacz post
Reszta, czyli ogólnie dostępne forum, widoczne będzie dla nieudaczników. Oni ciągle zadają pytania - czy ten wałek jest dobry, w którą stronę odkręcamy śrubę itd.....

Jeśli ktoś nie chce odpowiadać na głupie według niego pytania, niech nie odpowiada. Nie potrzeba robić ukrytych działów, takie są uroki forum. Jest kolorowe pełne życia i takie powinno pozostać.
Kazmir ty chyba źle rozumiesz ideę SG. Nie zostało stworzone po to żeby istniał jakiś byt całkiem oddzielny od forum ogólnego. Nie toczą się tam dyskusje na jakieś tematy mechaniczno- techniczne. Nikt tam nie ukrywa żadnej wiedzy. Wszyscy, którzy mają dostęp do SG udzielają się na całym forum a nie ukrywają się w SG. Jeśli chcesz wiedzieć to na SG jest 16 wątków i większość to są luźne gadki ... Porównaj to teraz ze skalą całego forum. Nadal uważasz że to jest nie fair ?
__________________
Hubert

hubert jest offline  
Stary 05.03.2009, 13:13   #77
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ENDRIUZET Zobacz post
pewnie tylko 10% z nas wiedziało, że istnieje podforum i dziwiło się dlaczego system pokazuje 50 obecnych na forum, a w chat boxie rozmawiające maksymalnie 3 - 4 osoby Teraz wiem, że gdzieś za zamkniętymi drzwiami toczą się rozmowy / hihy-śmichy grupy przyjaciół ... i kto wie ...może ja też kiedyś dostanę do nich klucz
Ło Matko Boska
__________________
Hubert

hubert jest offline  
Stary 05.03.2009, 13:29   #78
puntek
 
puntek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Raczyce/Wrocław
Posty: 2,013
Motocykl: RD04
Przebieg: 3 ....
puntek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 20 godz 59 min 5 s
Domyślnie

A Ja Was Wszystkich Kocham !!!!



platonicznie oczywiście !
__________________
AKTUALNIE SZUKAM PRACY!!! ale nadaję się tylko na szefa
puntek jest offline  
Stary 05.03.2009, 13:39   #79
JareG
Piast Kołodziej
 
JareG's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Toruń
Posty: 1,892
Motocykl: RD03
JareG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 17 godz 44 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubert Zobacz post
Ło Matko Boska
Dokladnie

Cytat:
Napisał kazmir
- piszący poprawnie po polsku, bo to na forum jest najważniejsze, zwłaszcza w dziale mechaniki
Kazmir, nie kazdy musi umiec pisac poprawnie po polsku, ale kazdy powinien wiedziec czy pisze poprawnie czy nie, i jesli ktos (=wiecej ktosiow) mu zwroci uwage, to nie powinien sie obrazac, lecz moglby choc sprobowac popracowac nad tym. Poza tym, jesli ktos jest dobry z mechaniki, to moze sobie pisac po polskiemu, skoro juz inaczej nie umie - mozna byc orlem z matmy, i dnem z polaka.. ale czesto trafiaja sie przypadki, ktore ani nie sa supermechanikami, ani supermatematykami..

BTW: Kazdy sobie 'odczyta' fakt istnienia SG jak mu wygodnie.
Ale nie rozumiem co ma fakt bycia w jakiejs tam grupie do pozytywnej samooceny? Kazdy powinien sam z siebie wiedziec, co/ile jest wart.
__________________
Pozdrawiam z Torunia i okolic,
Jarek

K1200RS & TRX850 & XTZ850

Ostatnio edytowane przez JareG : 05.03.2009 o 13:47
JareG jest offline  
Stary 05.03.2009, 13:45   #80
ENDRIUZET
buszujący w zbożu
 
ENDRIUZET's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Szczecin
Posty: 678
Motocykl: RD07
Przebieg: 33.000
ENDRIUZET jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 13 godz 40 s
Domyślnie

ja pindole ... robi się straszna gównolandia ... nie wchodzę już w ten temat ... żenujące i żałosne ... The End.
__________________
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale tylko niektórzy spoglądają w gwiazdy.
ENDRIUZET jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.