Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04.05.2021, 21:41   #31
Brzeszczot
 
Brzeszczot's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2019
Miasto: Leśna Dzicz
Posty: 548
Motocykl: KTM R
Przebieg: jest
Brzeszczot jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 6 godz 56 min 25 s
Domyślnie

Tylko duży dzik. jak Cię zaraz na początku nie zabije i go opanujesz, to będziesz przeszczęśliwy. dobrze by było gdybyś miał możliwość karnięcia co by stestować swoje możliwości. bo motorek jest przyjazny i mocy ma w sam raz
Brzeszczot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.05.2021, 21:55   #32
sudden
 
sudden's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: okolice Warszawy
Posty: 1,423
Motocykl: CRF250L * T7
sudden jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 15 godz 26 min 6 s
Domyślnie

No i wykrakał

Cytat:
Napisał dawid8210 Zobacz post
Tylko czekać aż padnie propozycja ,,duży dzik,,

XT660Z dobrze jest się najpierw przejechać na spokojnie. Bardzo mi się zawsze podobała, na pewno jest niezawodna i jak przejechałem kawałek, to bardzo łatwo się prowadzi, ale osobiście nie chciałbym na dłuższą metę znosić telepania jak w traktorze. Jednak silniki Hondy mocno rozpieszczają
sudden jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.05.2021, 22:18   #33
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,329
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 6 godz 45 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sudden Zobacz post
No i wykrakał




XT660Z dobrze jest się najpierw przejechać na spokojnie. Bardzo mi się zawsze podobała, na pewno jest niezawodna i jak przejechałem kawałek, to bardzo łatwo się prowadzi, ale osobiście nie chciałbym na dłuższą metę znosić telepania jak w traktorze. Jednak silniki Hondy mocno rozpieszczają
To nie silniki hondy rozpieszczają a mała pojemność silnika hondy. Jak dla mnie XT660Z była okropnym rozczarowaniem(przez klika lat jeździłem starą gaźnikową 660) tak jak na dużego singla to jest aksamit. Wygląda jeszcze fajnie a poza tym .. waga do dupy, moc do dupy, zawieszenie zgroza.. W zasadzie silnik yamaha znów zrobiła fajny a następnie doszczętnie położyła wszystko gównianą budą. Tak samo było ze starą 660. Dość sympatycznie jeździło mi się XT660X. Chyba tam najlepiej się spisał. I w starych MT03 (starych, bo teraz to zupełnie inne moto).
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.05.2021, 22:53   #34
Dandi
 
Dandi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Paprykarz-City neighborhood
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Dandi jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 4 godz 34 min 55 s
Domyślnie

@Brzeszczot mam jeszcze dla kogo żyć, a z dzikiem to byłaby walka, którą mógłbym przegrać
Dandi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2021, 08:23   #35
tommi

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Łazy k/Magdalenki
Posty: 1,435
Motocykl: RD03
Przebieg: 65496
tommi jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 2 godz 22 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dandi Zobacz post
@Brzeszczot mam jeszcze dla kogo żyć, a z dzikiem to byłaby walka, którą mógłbym przegrać
Da się nim jeździć spokojnie!
Piszę to jako wieloletni użytkownik rd03, a obecnie 950 - to jest genialny motocykl również do turystycznej jazdy z przyjemną myślą w tyle głowy, że "a może zawrócę i przejadę teraz ten sam odcinek na pełnej ...urwie?"
Popatrz też na relacje celofana, który korzysta z dzika jako "zwykłego" pożeracza kilometrów.
Problem tego motocykla widzę jedynie taki, że jak przyjdzie czas na zmianę, to nie będzie na co...
tommi jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2021, 08:27   #36
lukasz_vip
 
lukasz_vip's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Lubliniec
Posty: 2,181
Motocykl: KTM LC8 950 ADVENTURE
lukasz_vip jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 8 godz 28 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał tommi Zobacz post
Problem tego motocykla widzę jedynie taki, że jak przyjdzie czas na zmianę, to nie będzie na co...
Potwierdzam, choć po głowie chodzi mi zmiana większego skurviela: LC8 950 SE, ale ceny zaporowe mnie na razie blokują.

I tym da się latać spokojnie, choć moto bardzo prowokuje... ot taka charakterystyka silnika, że zachęca do odkręcania manetki.
lukasz_vip jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2021, 09:06   #37
Wegrzyn
 
Wegrzyn's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Monschau / Radoszewice
Posty: 1,631
Motocykl: RD07
Przebieg: 42000
Wegrzyn jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 22 godz 24 min 13 s
Domyślnie

Tez nie chcialem koledze macic w glowie, ale mam XRV 750 i 990ADV. Da sie obydwoma spokojnie jezdzic, ale tylko dzikiem da sie zapier....
__________________
Wegrzyn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.05.2021, 13:47   #38
Dandi
 
Dandi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Paprykarz-City neighborhood
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Dandi jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 4 godz 34 min 55 s
Domyślnie

Co myślicie o SWM Superdual 650x? Jeździł ktoś tym moto? Dostępność licha, ale mamy w Szczecinie przedstawiciela, więc jest szansa, że coś ściągną.
Dandi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.05.2021, 14:03   #39
siwy
 
siwy's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok
Posty: 5,482
Motocykl: NAT, EXC 450, K-750
siwy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 dni 6 godz 32 min 33 s
Domyślnie

Tenere 700 to dziś chyba najbardziej dualowy sprzęt dostępny na rynku. Bardzo fajny kompromis między masą a osiągami. Kilku kolegów ostatnio przesiadło się na ktm 690. Na razie zadowoleni. Mamy też mały fanclub ktm LC4. Bardzo porządny, trochę niedoceniany motocykl. Nie ma wtrysku co prawda i w niektórych egzemplarzach trafiały się durne awarie ale po ogarnięciu nabija kilometry. Redrobo zrobił swoim ponad 30 czy 40 tyś. km w różnym, nieraz ciężkim terenie.

ps.
Fanem deerek nigdy nie byłem. Stare omijać daleko bo to złomy, wersje se niby ok ale szału nie ma. Ciężkie (w porównaniu z xr), niezbyt żwawe i ceny z dupy ostatnio. Jako osiołek-wyprawówka może się jednak sprawdzi.
__________________
Niepuszczone bąki wędrują do mózgu i tak rodzą się posrane pomysły.
siwy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.05.2021, 14:30   #40
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,923
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 1 tydzień 21 godz 46 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dandi Zobacz post
Co myślicie o SWM Superdual 650x? Jeździł ktoś tym moto? Dostępność licha, ale mamy w Szczecinie przedstawiciela, więc jest szansa, że coś ściągną.
Superduala ma Kasia Motorynka. Nie mam kontaktu ale na pewno któraś z naszych lejdis posiada i może podpytać lub kontakt udostępnić. DR to osioł wyprawowy. Orać w terenie da się ale to nie jest jego środowisko. Za duża masa, za małe pierdolnięcie.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Maroko po taniości czyli moto na przyczepie. Szukamy chętnych przestępca Umawianie i propozycje wyjazdów 6 15.05.2014 09:14
Krew, pot i łzy czyli moje spotkanie z Czarną Afryką [2012] Neno Trochę dalej 52 07.03.2013 13:42
Nowe moto...... czyli o przewadze jednych świąt nad drugimi sizyrk Inne tematy 65 19.01.2013 20:28
Umiejętności, czyli jak położyć moto ? A.Twin Wszystko dla Afrykańczyka 62 02.09.2010 08:31


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.