Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.12.2020, 22:16   #311
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,492
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 57 min 33 s
Domyślnie

31 stron. O kłerfa ale narobilem

p. s. Kaze mi sie Saeco odkamienic. Dzialac zalecanym srodkiem czy sa jakies lepsze? Jakies triki w procedurze?
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.12.2020, 22:18   #312
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

31 po połączeniu wątków - spokojnie Wątek zacny

A jaki model Saeco? Jak stary, poczciwy to kwasek cytrynowy, ocet. Jak za dawnych lat

Odkręcasz sitko od grupy i jazda
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.12.2020, 22:18   #313
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

zrób sobie sam środek. to jest wodny roztwór kwasku cytrynowego. dwie łyżki na szklankę gorącej wody, uzupełniasz chłodniejsza albo czekasz aż ostygnie.


Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.12.2020, 23:03   #314
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,492
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 57 min 33 s
Domyślnie

wyswietla mi jakas posrana ikonke i podaje tutorial z miliona punktow jak go skasowac. Saeco Lirica. Miesieczny ze sklepu.

co do pizzy to w dordze na poludnie koniecznie tu:

https://www.facebook.com/Pizzeria-Pi...8444689170443/

Pizza Pippo Boguchwała - jak widac koles ma w p... promocje. Niedziela i poniedzialek zamkniete...

koles 15 lat w rzymie uczyl sie robic placka. teraz od 20 lat kreci swoj biznes we wsi pod rzeszowem. droga 19 na bieszczady - 8km od granicy rzeszowa. jest j... bogiem placka piec z plaszczem z popiolu wulkanicznego i wloskie radyjko w uszach. kto zna wloski - Zbyszek milo pogawedzi...
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 27710216_1926922393989322_6415220868099343456_o.jpg (283.4 KB, 20 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.12.2020, 04:55   #315
piotr_3miasto
 
piotr_3miasto's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gdańsk Olszynka
Posty: 490
Motocykl: RD07
piotr_3miasto jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 3 dni 1 godz 22 min 42 s
Domyślnie Zakup Expresu do kawy

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
wyswietla mi jakas posrana ikonke i podaje tutorial z miliona punktow jak go skasowac. Saeco Lirica. Miesieczny ze sklepu.

co do pizzy to w dordze na poludnie koniecznie tu:

https://www.facebook.com/Pizzeria-Pi...8444689170443/

Pizza Pippo Boguchwała - jak widac koles ma w p... promocje. Niedziela i poniedzialek zamkniete...

koles 15 lat w rzymie uczyl sie robic placka. teraz od 20 lat kreci swoj biznes we wsi pod rzeszowem. droga 19 na bieszczady - 8km od granicy rzeszowa. jest j... bogiem placka piec z plaszczem z popiolu wulkanicznego i wloskie radyjko w uszach. kto zna wloski - Zbyszek milo pogawedzi...

Szlag!
Właśnie stoję w Sanoku i za 5 godzin robię w tył zwrot na północ i przejadę ponownie przez Boguchwałę.
Tylko, że dziś akurat jest sobota. 🤨


Edycja:
Coś chyba mi się pomieszało ze zmęczenia.
Sobota czynne, a zatem zajadę! 😁
Oby miał już otwarte!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
piotr_3miasto jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.12.2020, 05:50   #316
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,492
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 57 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał piotr_3miasto Zobacz post
Szlag!
Właśnie stoję w Sanoku i za 5 godzin robię w tył zwrot na północ i przejadę ponownie przez Boguchwałę.
Tylko, że dziś akurat jest sobota. ��


Edycja:
Coś chyba mi się pomieszało ze zmęczenia.
Sobota czynne, a zatem zajadę! ��
Oby miał już otwarte!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opisz jak wrazenia. Ja polecam pozycje FAGIOLLI szczegolnie
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.12.2020, 06:33   #317
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,947
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 1 godz 14 min 31 s
Domyślnie

Każdy ma swoje upodobania kulinarne i o tym się nie dyskutuje. Ale jak widzę w menu 38 pizz to ...... Jeśli w rzymskiej pizzerii znajduje się wiecej niż podstawowych 10 pizz to oznacza że wymyślają, skoro człowiek pracował tam wiele lat, to powinien o tym wiedzieć.
Przypomniał mi się pewien epizod, kiedy żona kolegi poprosiła o keczup do pizzy. Właściciel początkowo zaprotestował i próbował tłumaczyć że keczupu używa się max do frytek w Romie, następnie usiadł i patrzył z niedowierzaniem kręcąc głową.
W Jaśle jest pizzeria, którą prowadzi oryginalny Calabrese, dyskutowaliśmy o pizzy i nie jednokrotnie próbowałem mu wytłumaczyć jaką bym chciał bazę, za każdym razem padała odpowiedź. Widzisz ile dyplomów to wisi, jakby moja pizza była słaba, to by mi ich nie przyznał w IT. U nas na Calabrii baza ma być gruba a ja innej nie umie zrobić. Ludzie się zachwycają jego pizzą, bo w porównaniu do tych niby z 30 innych lokalnych pizzerii, które nie powinny nazywać tego co wytarzają pizzą. Jak byłem dzieckiem mam robiła pizzę w piekarniku, byłem wtedy przekonany że jest najlepsza na świecie. Kiedy wyjechałem na południe to mi się poprzewracało w głowie i pizza mamy przestała smakować .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.12.2020, 07:41   #318
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,492
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 57 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Każdy ma swoje upodobania kulinarne i o tym się nie dyskutuje. Ale jak widzę w menu 38 pizz to ...... Jeśli w rzymskiej pizzerii znajduje się wiecej niż podstawowych 10 pizz to oznacza że wymyślają, skoro człowiek pracował tam wiele lat, to powinien o tym wiedzieć.
Przypomniał mi się pewien epizod, kiedy żona kolegi poprosiła o keczup do pizzy. Właściciel początkowo zaprotestował i próbował tłumaczyć że keczupu używa się max do frytek w Romie, następnie usiadł i patrzył z niedowierzaniem kręcąc głową.
W Jaśle jest pizzeria, którą prowadzi oryginalny Calabrese, dyskutowaliśmy o pizzy i nie jednokrotnie próbowałem mu wytłumaczyć jaką bym chciał bazę, za każdym razem padała odpowiedź. Widzisz ile dyplomów to wisi, jakby moja pizza była słaba, to by mi ich nie przyznał w IT. U nas na Calabrii baza ma być gruba a ja innej nie umie zrobić. Ludzie się zachwycają jego pizzą, bo w porównaniu do tych niby z 30 innych lokalnych pizzerii, które nie powinny nazywać tego co wytarzają pizzą. Jak byłem dzieckiem mam robiła pizzę w piekarniku, byłem wtedy przekonany że jest najlepsza na świecie. Kiedy wyjechałem na południe to mi się poprzewracało w głowie i pizza mamy przestała smakować .
Pozostaje odwiedzic Zbyszka i sie przekonac samemu a i po wlosku poplotkujecie. Zloty czlowiek
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.12.2020, 07:43   #319
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
wyswietla mi jakas posrana ikonke i podaje tutorial z miliona punktow jak go skasowac. Saeco Lirica. Miesieczny ze sklepu.
Kosztuje więcej niż 200 PLN i ma ikonki - ja się nie podejmuję odkamieniać. Jeszcze coś napsuję. Zadzwoń może do forumowego Polskiego.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.12.2020, 07:48   #320
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,838
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 2 godz 37 min 15 s
Domyślnie

Po miesiącu każe odkamieniać, ile wy tych kaw pijecie ? Czy ma program automatyczny do odkamieniania? Jeżeli tak to ustawić wlać środek i dać mu pracować.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Beta RR 4T zakup dzinks Inne tematy 126 06.03.2021 15:34
PRZEZ KRAJ PARTYZANTÓW, KOKAINY I KAWY: czyli pekaesem po Kolumbii. [Listopad 2011] czosnek Trochę dalej 48 12.01.2013 01:50


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.