Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02.06.2012, 14:22   #21
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Dzięki za wszystkie zgłoszenia. Wydaje mi się, że przyjazd oraz wszystkie formalności załatwia Andras. Zapytałem go o to czy jest konieczność noclegów. Odpisał, że nie. O 6 rano wyruszają z Węgier do Krakowa. Z Krakowa od razu powrót na Węgry. Gdyby cokolwiek się zmieniało - dadzą znać.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.06.2012, 15:24   #22
pyntront
Hodowca Kalafiora
 
pyntront's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Kraków
Posty: 393
Motocykl: już nie mam AT, tera jest MG
pyntront will become famous soon enough
Online: 1 tydzień 3 dni 2 godz 34 min 42 s
Domyślnie

Konieczność to złe słowo - gdyby im to cokolwiek ułatwiło, choćby po to, żeby nie byli zmęczeni przy powrocie do domu, bo raz, że kilometry, ale też emocje, to nasze drzwi są otwarte.
pyntront jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.06.2012, 22:28   #23
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Potwierdzone ustalenia u Andras’a (jeden z koordynatorów całości odbioru trumien, przejazdu itp):

1. Węgrzy wyjeżdżają od siebie o 6 rano we wtorek 5 czerwca.
2. Według planu przyjeżdżają do Krakowa o godzinie 10:00
3. Miejsce przyjazdu / odbioru trumien: 31-422 Kraków ul. Strzelców 28. Ten adres jest zarazem naszym miejscem spotkania
4. Według planu wyjeżdżają z Krakowa do Budapesztu o 11:00
5. Podana trasa przejazdu do Budapesztu: Kraków, Chyżne, Dolny Kubin, Ruzomberok, Banska Bystrica, Zvolen, Sahy, Budapest (390km)
6. Po przyjeździe do Budapesztu krótkie uroczystości w kaplicy

**
1. Jest gorąca prośba o jak najszybsze zgłoszenie ile osób z Polski pojedzie do Budapesztu i będzie potrzebowało noclegu (Andras mówi o max 45 miejscach z noclegiem, jedzeniem). Jest to nieco skomplikowane byśmy się mogli szybko policzyć. Chyba najprostszym rozwiązaniem jest:
a. Bardzo proszę byście w danych grupach, forach itp. policzyli się ile osób będzie jechało do Budapesztu
b. Jedna osoba z danej grupy proszona jest o wysłanie emaila na adres: wegrywyjazd@gmail.com
c. W tytule emaila proszę wpisać cyfrę / liczbę oznaczającą ile osób w danej grupie jedzie do Budapesztu i potrzebuje noclegu.
d. Proszę nie pisać nic w treści emaila. Jedynie cyfrę w tytule emaila
e. Odczytując same tytuły emaili szybko będzie można obliczyć ile to będzie osób.
f. Bardzo proszę by jedna osoba z grupy wysłała jeden taki email, by nie dublować informacji (np. dwie osoby z danej grupy wyślą niezależnie od siebie dwa emaile z tytułem „10” co mylnie podwyższy liczbę do „20”)
g. Bardzo proszę o taką informację jak najszybciej bym mógł przekazać naszym przyjaciołom z Węgier, a oni by mogli się przygotować na nasz przyjazd
2. Oczywiście zakładane godziny przyjazdu / wyjazdu są umowne (planowane). Mogą ulec zmianie, ale na razie się ich trzymamy. Jest prośba o wyrozumiałość i zrozumienie, gdyby nastąpiły zmiany.
3. Jest prośba od organizatorów do osób jadących poza granice Polski. Dotyczy ona udekorowania oznaczenia / motocykli / strojów w narodowe nasze barwy i czarny. Prośba motywowana pokazaniem przyjaźni i wsparciem obu krajów / narodów w tej tragicznej chwili. Z racji, że na Węgrzech będzie telewizja - zależy im na pokazaniu tego faktu.


***

Oczywiście afrykanerzy niech wpisują się tutaj to będę wiedział. Powyższy szeroki opis z tego powodu, że wiele osób z innych for szuka tu infomracji i przekazuje dalej

Ostatnio edytowane przez wojtekk : 03.06.2012 o 07:51
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.06.2012, 23:13   #24
jumajkel
 
jumajkel's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Poronin
Posty: 114
Motocykl: RD07a
Przebieg: 52tkm
jumajkel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 5 godz 25 min 26 s
Domyślnie

Czy zastanawiałeś się nad organizacją jakiejś eskorty policji polskiej do Chyżnego? Wydaje mi się że trochę ludzi może przyjechać i nawet sam wyjazd z Krakowa będzie problematyczny. Jeżeli jest to już załatwione to cofam pytanie. Pozdrawiam jumajkel
jumajkel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.06.2012, 23:17   #25
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Próbowałem załatwić eskortę na motocyklach. Nie dało rady bo cała drogówka zawalona robotą przy euro.

P.S. Kiedy z nimi się kontaktowałem przekazali wiele ciepłych słów solidarności. Oni byli zaraz na miejscu wypadku. Bardzo to przeżyli także prywatnie i jako motocykliści. Gdyby nie euro na pewno byliby obecni na pożegnaniu Węgrów...

Ostatnio edytowane przez wojtekk : 03.06.2012 o 08:53
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2012, 21:50   #26
Feel
 
Feel's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Warszawa/Kraków
Posty: 235
Motocykl: RD03
Feel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 7 godz 12 min 0
Domyślnie

"...afrykanerzy niech wpisują się tutaj":
1. Feel (2osoby)
2. ...
Feel jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2012, 22:28   #27
jumajkel
 
jumajkel's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Poronin
Posty: 114
Motocykl: RD07a
Przebieg: 52tkm
jumajkel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 5 godz 25 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Feel Zobacz post
"...afrykanerzy niech wpisują się tutaj":
1. Feel (2osoby)
2. ...
Chodzi o te osoby które jadą do Budapesztu?
My z kumplami z powodu braku czasu wybieramy się w kilka motorów ale tylko na trasie Kraków-Bańska Bystrzyca.
Feel widzę że jesteś z Krakowa i mam do Ciebie pytanie o miejsce zbiórki w Krakowie to jest przecznica od ul Dobrego Pasterza? Niby sprawdzałem na Google ale pytam dla pewności? Pozdrawiam
jumajkel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2012, 22:58   #28
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Tak - proszę o informację ile noclegów jest potrzebnych w Budapeszcie.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.06.2012, 12:27   #29
Feel
 
Feel's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Warszawa/Kraków
Posty: 235
Motocykl: RD03
Feel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 7 godz 12 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał jumajkel Zobacz post
Chodzi o te osoby które jadą do Budapesztu?
Tak Jumajkel, do samego Budapesztu, żeby Wojtekk miał rozeznanie organizacyjno-noclegowe.

Miejsce zbiórki: 31-422 Kraków ul. Strzelców 28 (pom. cmentarzem batowickim a rondem barei TAK obok ul.dobrego pasterza).

ps. można przekimać u mnie z dziś na jutro jak ktoś leci z daleka
Feel jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.06.2012, 17:21   #30
jumajkel
 
jumajkel's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Poronin
Posty: 114
Motocykl: RD07a
Przebieg: 52tkm
jumajkel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 5 godz 25 min 26 s
Domyślnie

Posypały mi się plany i wykruszyli kompani i nie dam rady być w Krakowie. Będę się do Was podczepiał razem z chłopakami z GM Orawa gdzieś między Zakopianką (Zabornia) a przejściem granicznym w Chyżnem. W takim razie do zobaczenia.
jumajkel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Norwegia 2013, pierwsza i nie ostatnia wyprawa. Arkadius Trochę dalej 10 26.10.2013 19:32
Czy Chorwacja jest droga? Grzesiek33 Przygotowania do wyjazdów 19 17.08.2008 23:50


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.