Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.08.2015, 23:54   #2681
Arkan
 
Arkan's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 273
Motocykl: XT660Z, HSQ701
Arkan jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 22 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post

Czemu po prostu nie powiedza: nie jedziemy bo mi szkoda tego motura albo szkoda mu jak sie wywali. Ale nie, bo opony nie te, bo go reka boli, bo zona nagle zadzwonila i dzieci chore i musi wracac.... Miliony powodow i mysla ze my sie nie domyslimy.
Bo im się pozmieniało w jeżdżeniu, ale nadal lubią być z Wami. Bo nie chcą o tym gadać, i chyba liczą na to, że dla kumpli nie będzie to miało większego znaczenia. I chyba, jak widać trochę sie mylą.

Jak słucham niektórych Twoich wypowiedzi, to przypomina mi się film o grupie fińskich white powerowców. Jeden się zakochał w pannie mającej kolorowe dziecko z poprzedniego związku i nie chciał iść na bijatykę z bezdomnymi wymawiając się obowiązkami w pracy. Komentarz lidera grupy był w znanym Ci tonie " Czemu nie powiesz że pokochałeś czarnuchów i nierobów, tylko wymawiasz się robotą, tatą. mamą...I co myślałeś, że się nie domyślimy?!"
__________________
"Lepszy kloc z pannami, niż legenda z kompleksami " - Louis
Arkan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.08.2015, 00:17   #2682
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,401
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 10 godz 26 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post
Jeśli masz problem z tym co miedzy nogami i długością tego czegoś, lub np znaczkiem na baku - to jak najbardziej tak. Jeśli nie masz problemu, to racjonalizacja nie wystąpi.

...tak jak mówiłem - racjonalizacja w podręcznikowym wydaniu


Arkan, to zaprzeczenie bo zadnego problemu nie mam z tym miedzy nogami ani z marka mojego motura

Czemu po prostu nie powiedza: nie jedziemy bo mi szkoda tego motura albo szkoda mu jak sie wywali. Ale nie, bo opony nie te, bo go reka boli, bo zona nagle zadzwonila i dzieci chore i musi wracac.... Miliony powodow i mysla ze my sie nie domyslimy.

Po prostu stracili jaja poprzez kupno kupy zelaza. Jesli ja sobie kupilbym nowego sprzeta to by tak samo jezdzil jak moja stara afra. Kupilem sobie XTeka 600 w 98 roku, na wiosce w PL nie bylo bardziej "bogatego" niz ja. reszta upalala na WSKach i jawach, zreszta ja z nimi przedtem tez na WSce upalalem. No i nawet ten XTek za kupe kasy oral z nimi te same sciezki. Fakt ze kazde uszkodzenie kosztowalo mnie kupe czasu i kasy aby czesci z zachodu zalatwic ale nie zarazilem sie fenomenem "posiadania"

Ex, Wy sie nie liczycie bo kurde wymiatacie ostro na tych swoich potworach i zajebiscie. Otowrzcie jaka szkole jak prawidlowo sie takie sprzety uzywa

ps. i nie mowie ze kazdy, ale wiekszosc. Wyjatek potwierdza regula, a tym wyjatkiem jest mafia EXa naprzyklad

Fassi, ale nie wiem w czym problem... dlaczego "inni" nie mogą motocyklować po swojemu tylko według jakiś jedynie słusznych teorii?

każdy widzi inaczej swoje dwa kółka i po co to krytykować? dla jednego wyzwanie to Azja a dla innego Bieszczady i emocje, wrażenia i radocha z jazdy mogą być na tym samym poziomie. Niedawno sprzedałem swoją AT, klient, który kupił miał ok 600km, chciał jechać z przyczepką więc zapytałem dlaczego nie wsiądzie w busa za 50 zeta i nie wróci na kołach... stwierdził, że to jego pierwszy motocykl tego typu i na pewno nie przejedzie tyle km, po dłuższej namowie i uzasadnieniu ekonomicznym wracał na kołach, po powrocie zadzwonił i z godzinę mi opowiadał wrażenia, naprawdę miło było przypomnieć sobie swoją pierwszą trasę Dlaczego wybrał AT? bardzo świadomie bo mieszka kilka km polną drogą do asfaltu a w okolicy jest sporo zadupi i kiepskich dróg a na dłuższą trasę się nie wybiera ze względu na pracę i ograniczenia czasowe... a ja myślałem, że przyjedzie "zaprawiony podróżnik " bo AT miała wszystkie usprawnienia z Wilbersem włącznie...

Dodam, że mega sympatyczny gość i bardzo mu zazdroszczę bo dopiero zaczyna swoją przygodę.

Wracając z Bieszczad spotkałem człeka na R1200GS LC ADV, ubrany książkowo z kuframi..., po bardzo sympatycznej pogawędce dowiedziałem się, że kupił sobie moto miesiąc temu.. na urodziny tak poprostu... i to pierwsza dłuższa trasa... ja tam nie widzę w tym żadnego problemu no może jeden mnie na takie urodziny zwyczajnie nie stać

Ostatnio edytowane przez mdxmd : 29.08.2015 o 07:55
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.08.2015, 07:49   #2683
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,600
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 35 min 46 s
Domyślnie

kolego czy ta Afra nie była czasem z 93 r w jasnych kolorach jak HRC? Bo chyba znam klienta.

Ostatnio edytowane przez Ziarko : 29.08.2015 o 08:01
Ziarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.08.2015, 08:16   #2684
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 14 godz 27 min 54 s
Domyślnie

Śmiać mi się chce z wywodów i teorii Fassiego. Ale ten typ tak ma i albo się z nimi zgadzasz albo traktujesz je z przymrużeniem oka .Nie ma się co napinac.Pamiętam raz Niemca na ładnym GSA na Islandii . Zamurowalo mnie jak widziałem co na nim robił. Ale że Polak lubi popie ..olic, najczęściej bez sensu , stad takie dyskusje

Ostatnio edytowane przez myku : 29.08.2015 o 08:19
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.08.2015, 08:42   #2685
bicio
przemieszczacz
 
bicio's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Skierniewice
Posty: 1,772
Motocykl: LC8, exc-f 250
bicio jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 3 dni 19 godz 30 min 15 s
Domyślnie



Afrykański KKK vs Racjonalni Gejesiarze

Idę wydech przykręcić,a potem utopić zabytek w bagnie
__________________
'03 Hello Kitty

Słowiański Zimny Wiatr
bicio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.08.2015, 08:52   #2686
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 5 godz 16 min 38 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Ś. Zamurowalo mnie jak widziałem co na nim robił.
To jakiś gender był? co Cie tak zamurowało?
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.08.2015, 08:56   #2687
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,600
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 35 min 46 s
Domyślnie

Nie znam się, to się wypowiem.

Gdy kupię nowy motor - napewno będę grzeczniej jeździł. Wszak radość z jazdy da mi już samo posiadanie i jego możliwości bez konieczności ich udowadniania.
Zresztą, mój obecny off jest lajtowy - bo zdaję sobie sprawę, że to przeprawówka jest a nie cross od latania po czubkach drzew. Współczuję natomiast tym, co kupują kloca, sami mając nadwagę a udają 16 latków popisujących się przed pannami.
Ziarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.08.2015, 09:22   #2688
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,401
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 10 godz 26 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Śmiać mi się chce z wywodów i teorii Fassiego. Ale ten typ tak ma i albo się z nimi zgadzasz albo traktujesz je z przymrużeniem oka .Nie ma się co napinac.Pamiętam raz Niemca na ładnym GSA na Islandii . Zamurowalo mnie jak widziałem co na nim robił. Ale że Polak lubi popie ..olic, najczęściej bez sensu , stad takie dyskusje
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.08.2015, 09:48   #2689
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,401
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 10 godz 26 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ziarko Zobacz post
Nie znam się, to się wypowiem.

Współczuję natomiast tym, co kupują kloca, sami mając nadwagę a udają 16 latków popisujących się przed pannami.
ja tam do wszystkich dziewczyn jeździłem motocyklami najlepsze moto były te z okresu SHL czy JUNAK bo często nie chciały zapalić i trzeba było zostać do rana aby naprawić wirtualną usterkę
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.08.2015, 09:57   #2690
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 14 godz 27 min 54 s
Domyślnie

Wiesz Puszku....drogi.Na Islandii jest taka rzeka.Moze kiedys tam pojedziesz,to dam ci namiar.Sam dojazd do niej jest ciekawy .I trafilo mi sie jak Niemiaszek swoim sloniem przez nia przejezdzal.Ja wtedy pedalowalem,bo jako gender nie przystoi inaczej.Byl to 2010,wiec krotko przed koncem swiata.A Kolo zrobil ja jakby to byl wiejski srumykj w twojej okolicy.Oczywiscie na brzegu tej rzeki Stoja duze ciezarowe auta,na duuuzych kolach,zeby przewozic inne auta.Dzien wczesniej jak slyszálem,jakis Kolo utopil tam terenowke...poplynela.A ten German zrobil ja 12GSA.Wiec przestancie tu Pier..olic glodne kawalki,ze BMW takie...,a kolesie w kurtkach z szachownica tacy.Jestescie smieszni,nic wiecej
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
prawdopodobnie nowa VFR i jej nowa skrzynia rambo Inne tematy 12 19.09.2009 15:32


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.