Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Inne - dyskusja ogólna

Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.12.2023, 14:45   #11
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,399
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 9 godz 54 min 9 s
Domyślnie

Obejrzałem kilka odcinków Marc'a, gość robi aktualnie Pakistan ale... jakoś nie widzę na trasie jakiś fajnych miejsc odnoszę wrażenie, że jedzie z punku A do B jak najkrótszą trasą jest jeszcze jeden element charakterystyczny dla pojazdów elektrycznych w podróży tj.... ciągłe gadanie o zasięgu, ładowniach i czy dojadę, z której wieje wiatr oraz kiedy będzie z górki.

Kiedyś napaliłem się na auto elektryczne oglądałem sporo filmów i było jak wyżej. Ja niestety lubię bujać po zadupiach im większe tym lepiej i nie ma się co czarować gdzie można sobie taki napęd elektryczny wsadzić. Zamiast się cieszyć drogą i zobaczyć jak najwięcej trzeba sobie łamać głowę czy i gdzie dojadę, czy dam radę wjechać na przełęcz mając 40% baterii.

czekam na realny zasięg na poziomie 350-400km normalnej jazdy w normalnych warunkach pogodowo-drogowych a nie w laboratorium.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Klimatyzacja z pompy ciepła - wady, zalety? mygosia Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu 67 25.06.2023 22:06
Wszystko na temat XR 650 L . Wady , zalety, usterki Franz Honda - inna niż AT & NAT 65 21.06.2023 15:37
Husqvarna 701 - wady i zalety. chemik Inne tematy 47 19.05.2018 11:21


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.