Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Honda - inna niż AT & NAT

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26.10.2021, 10:46   #1
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,917
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 1 tydzień 2 godz 19 min 40 s
Domyślnie

Przejedź się jednym i drugim to ocenisz co byś wolał. Szczerze wątpię że dalej byś wolał Hondę.
Emek jest offline  
Stary 26.10.2021, 11:30   #2
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Przejedź się jednym i drugim to ocenisz co byś wolał. Szczerze wątpię że dalej byś wolał Hondę.
no myślę tak samo jak Emkowski - porównywanie CRF300 do DRZty to, mimo niezaprzeczalnych zalet 300tki, trochę nieporozumienie jednak.
przyznam, że ja nie kumam Suzuki - jakby dołożyli do DRZ wtrysk co nie jest obecnie jakąś mega gimnastyką, mieliby moto na resztę świata a w salonach sprzedawałoby się coś oprócz Vstroma

Co do Trojana @ LuckyLuke - planuje wypas jeszcze nie wiem czego ale może będą to owce. Ale to za kiedyś - narazie myślę, że małe i proste jest piękne.
po założeniu ostrzejszych opon i konkretnego mudguarda żeby żeber nie pozalepiać nie widzę powodów aby nie zaatakować czymś takim dowolnego terenu w myśl zasady - jak nie przejedziesz to przeniesiesz

m

p.s. szukałem info nt czegoś zupełnie innego na adv/rider i przypadkiem znalazłem, że jest coś takiego jak europejski Trojan - to się nazywa Suzuki DF125 - jakby się uprzeć trza jeno wymienić cylinder i tłok - chyba. Reszta na oko ganz takutka samiutka. We Francy około 1000E.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 26.10.2021 o 16:37
matjas jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.