Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 07.03.2018, 13:58   #11
marecki999
 
marecki999's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Węgorzewo
Posty: 420
Motocykl: RD07a
Przebieg: 87
marecki999 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 20 godz 2 min 21 s
Domyślnie

Forum śledzę kilka lat niestety nie dojechałem jeszcze na cykliczne jego spotkania poza jednym 'podlaskim' gdzie też nie mogłem być od początku do końca.
Dlaczego zapytacie... Zawsze trafia mi sie to 'coś'. remont, przeprowadzka,choroba dziecka ,urlop z rodziną, inna impreza /lubię też zaglowki/ , preferuję mniejsze spotkania złoty ...itp
Temat ciekawy bo Zastanawiałem się już od kilku lat by zrobić w moich okolicach plenerowe spotkanie miłośników Ciężkich Enduro.
Jestem ciekaw ilu osobom pasowało by spotkanie bez luksusow typu domki, prysznice...
Tylko kawalek pola,namiot, woda ze studni, blisko jezioro do zmycia kurzu z twarzy, ognisko ,może jakaś mała wiatka, ew by nie było tak dziko to podstawic mozna toitoi.
Mam wiarę w ludzi czasem jednak myślę .
Czy ludzie ,mimo że wypija ,maja trochę rozwagi by uszanować czyjeś mienie ,nie zostawić po sobie pobojowiska.? Jak np przeoranie pobliskiej plaży
__________________
MAZURY CUD NATURY
marecki999 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.