Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki

Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki Montaż i demontaż elementów jak: panele boczne, czacha, owiewki, szyby, kanapy, deflektory, lusterka, osłony goleni, błotniki, naklejki, zegary i linki– tylko oryginalne rozwiązania!

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 27.03.2011, 16:27   #14
baloo
 
baloo's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 228
Motocykl: LC4 Adv
Przebieg: 30000
baloo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 17 godz 27 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Jeśli chcecie se kupić tą na aledrogo to kupicie . To co napisałem poniżej ma charakter wyłącznie informacyjny . .
Mógłbym zrobić tą owiewkę w lepszej na pewno cenie , jutro będę znał dokładną kwotę . Jeśli mam jeszcze taką możliwość ( zakładam że tak ) , mógłbym zrobić stelaże do mocowania owiewki i do lamp , ale to zapewne zajmie trochę więcej czasu , niż zrobienie samej owiewki . Całe komplety , które kiedyś zrobiłem sprawdziły sie przez ten czas w terenie i nie słyszałem aby były z nimi jakieś problemy . W sprawie szczegółów proszę dzwonić jutro tel. 50260164dwa .
W najbliższym czasie zmieszczę szczegółową ofertę w odpowiednim dziale dotyczącą przeróbek , budowy motocykli i innych pierdoł którymi zajmę się w okresie jesienno/zimowym , w tej chwili nie mam na to czasu
To ja grzecznie czekam na info, bo mnie terminy nie gonią
__________________
Pozdrawiam

Darek
baloo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
AT rallye na Węgrzech! KT1 Imprezy forum AT i zloty ogólne 22 18.07.2018 22:46
Bardzo potrzebne rzeczy w technologii rejli fassi Inne tematy 9 22.02.2011 14:58
bmw rallye 2 pro - ktoś ma ?? krystek Ciuch Afrykańczyka 41 14.04.2010 20:25
odzież w technologii Rejli majo Archiwum 1 02.04.2009 20:55


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.