Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 17.09.2023, 19:46   #11
sysiek300


Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 250
Motocykl: nie mam AT jeszcze
sysiek300 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 12 godz 19 min 4 s
Domyślnie

Jeżdżę po drogach publicznych drugi rok, nie znałem wcześniej tematu, staram się minimalizować ryzyko, ale pewne rzeczy są dla mnie dziwne, jadę np. 90km/h w sznurze samochodów, dla mnie jest okej, nagle jedzie ni to turystyk - ni to szlifiera, z jakas panna i slalom ... no nie wiem kurwa gdzie mu sie tak spieszy 90-100 km/h to chyba spoko przemieszczanie a On jeszcze pasażere wiezie i wyścig robi. Z moich obserwacji wynika, że jazda w grupie motocyklistów często daje "moc", jeden nakręca drugiego i zapierdalają, nie ogarniam wszystkich sprzętów, ale jakieś hornety, fazerki, bandit (nikogo kto ma taki sprzęt o nic nie oskarżam Broń Boże tylko wizualnie wydaje mi się, że takie sprzęty mnie mijały) tego typu kierowcy robia bajzel, wielokrotnie szli obok mnie jak przecinaki, Africa, GS, generalnie turystyki jak widze to jadą jak sie da bez przeginania pały. Takie moje obserwacje, oczywiście nie ma zasady, reguły itp. Staram się ciągłej nie przekraczać chyba że korek to wtedy po 2-3 samochody jak sie da lub jak ktoś się kulturalnie suwa, ale mam pierdzika skuter i mnie nie słychać, jak wpada koło mnie jaka szlifiera z wydechem to od razu słyszą i się suwają - czasem korzystam i ja Dla mnie pokora na pierwszy miejscu, oby zawsze szczęśliwie wracać.
sysiek300 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przed siebie, na 6-7 dni (02.07-08.07) Neno Umawianie i propozycje wyjazdów 3 30.06.2010 10:29
Plan B, czyli przed siebie na luzie kiub Trochę dalej 42 12.11.2008 00:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.