Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Hobby Forumowicza

Hobby Forumowicza Lubisz misie, kwiatki czy też inne dewiacje - to forum jest po to, abyś mógł się podzielić swoim hobby

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 03.04.2023, 22:00   #11
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,262
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 2 dni 5 godz 43 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
e-st 100 - najtanszy elektryk w Deca i chyba jeden z najtańszych w ogóle.

ja mu zrobiłem trochę upgradeów bo miałem sporo szpeju w garażu: hydrauliczne heble, amortyzator Magury /26'' ale koło 27,5 wchodzi/, sztyca z amortyzacją i inne siodło dla żony ale w temacie jechania do przodu niewiele to zmienia.
wkładając coś od siebie można uzyskać na pierwszym trybie po płaskim 100km na jednym ładowaniu. ok 80km na leniucha. IMO to bardzo nieźle jak na tanią baterię 380Wh!

Byliśmy raz do tej pory na singlach w Górach Kaczawskich i szło to pod górę jak dzik w żołędzie.




z innej beczki. pojawił się, założony przez Jorge, tamat o Gardzie i Włoskich górach rowerowo.
przeklejam to co tamże napisałem:

===========
na ile trudne jest zorientowanie się dokąd jechać w góry po przyjechaniu do takiego Torbole.
oczywiście jako stary czarnuch nie mam problemu nawigacyjnego ale jeśli są trasy 'fajne i fajniejsze' to mając dwa trzy dni z szarpanego urlopu przy okazji /jak to u mnie i u wielu bywa/ warto pojechać jednak gdzieś gdzie 'warto' a nie gdzie jest 'byle jak'.
podpowiesz coś jako bywalec?
===========

nie wiem jak będzie z czasem ale kminimy jakiś wyjazd razem bądź w pojedynkę do włoch.

Pytanie czy pchac się w ogóle tak daleko jak Garda /IMO bez sensu/ czy nie skupić się na przykład na eksploracji okolic Bormio i północnych rubieży Lombardii.


Może jakieś typy?
Ja używam do planowania googla satelity, komoota ( tam jest mnóstwo tras) I modyfikuje je pod siebie żeby najmniej asfaltu było. Lubię po nocach siedzieć nad mapami więc zawsze jadę na zaplanowane nawet trzy dni. Jak nie chcesz się pchać tak daleko, to ja polecam np. Austrię. Rejon Saalbach jest dla mnie super. 900 km od Krakowa, jadę po południu w piątek. Jestem na 22. Sobota , niedziela i poniedziałek do 15 jazda, później auto i na 23 w domu. Wtorek do roboty. Trafiam w okno pogodowe i jazda. Okolice Kitzbuhel, Schladming też fajne.
Włochy to Adagio właściwym.kierunkiem jest.

No i nie ma co zapominać o naszych gorach . Może jakiś weekend w Beskidzie Śląskim?

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110
luk2asz jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.