Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 21.03.2023, 09:08   #11
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

myślę Emek, że czasy kiedy Mallory jeździł golfem w piątkę z pięcioma rowerami powoli się już kończą ale może nie.
ten silnik 1.0TSI95KM to do większego auta się nie nadaje ale Polo czy Izibiza dają z nim radę bez problemu żadnego.
podpiszę się również pod tym co napisano powyżej o 1.5TSI - zrobiłem już ze 130kkm łącznie dwoma Octaviami z takim motorem i to jedzie i nie narzeka. Przy jeździe po klientach po europie 50/50 autostrada drogi lokalne przy braku uwielbienia dla mandatów spokojnie schodzę do 5.3l/100.
jak lecę dalej autobanem to z reguły 6.3 - wózek buja się do 200kmh wg GPS oczywiście na co dzień tak nie jeżdżę ale to daje pojęcie o potencjale.
wadą przy takich długich dniach jest mały baniak - styknie na 750km może.

wszystko kiedyś się kończy - stare golfy również oczywiście oprócz golfów II ale to już wszyscy wiemy


tak nawiasem mówiąc jeszcze
to w Estonii zakochałem się w przyczepach wysokich z pokrywą - likwiduje to moim zdaniem konieczność posiadania dużego auta na, tak naprawdę, okazjonalne wyjazdy kiedy się trzeba poważniej zapakować.
styknie wtedy mniejsze autko na co dzień jeśli ktoś już wyrósł z wózków i trzech fotelików.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Porada sprzętowa GPS Gawrys GPS 28 09.02.2017 16:29
No to mamy dziś poważną rocznicę :-) - świętujecie? Ola Inne tematy 12 30.08.2013 07:35


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.